Makyaj Ürünleri (Resimli) Almayı Düşündüklerimiz ...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Renkleri muhteşem! Eğer matsa tadından sürülmez bunlar yahu

Renkleri muhteşem! Eğer matsa tadından sürülmez bunlar yahu

hatırladığım kadarıyla 6 tanesi mat 10 tanesi sedefli yapıda.
birde the balm balmsai diye yeni bir far paleti çıkarmış.
Türkiye'ye gelirse ve pigmentasyonu güzelse oda güzel bir palete benziyor.
balmın diğer paletleri çok beni etkilemedi ama bunu görünüş olarak
beğendim.

The balmın far paletlerine hastayım ben.
Buda süper bişeye benziyor. İnşallah gelir Türkiye'ye..:)

benim liste uzar da gider canlar =) Make Up For Ever'in fondotenini, MAC'in painterly paint pot'ini, Urban Decay'in Naked palette'ini, Yves Saint Laurent'in Touche Eclat'ini, Bobbi Brown'un gel eye liner'ini, Dior'un BB kremini ve son olarak da Christian Louboutin'in yeni cikardigi muhtesem ojesini istiyorum!!! ama hepsine ciddi bir butce gerek

Evet hepside High-End marka ama hepsinde olmasa bile kalite farki cok bariz farkediliyor. Ben Dior´un BB Creamini kullaniyorum. bircok marka denedim bu kadar memnun kaldigim olmadi. Karma ciltliyim hicbir yaglanma yok :) harika birsey

Evet hepside High-End marka ama hepsinde olmasa bile kalite farki cok bariz farkediliyor. Ben Dior´un BB Creamini kullaniyorum. bircok marka denedim bu kadar memnun kaldigim olmadi. Karma ciltliyim hicbir yaglanma yok :) harika birsey

ben de buyuk bir umutla Bobbi Brown'un BB kremini aldim, hatta almadan once de yuzume uygulattim, cok guzel durdu, ben de dukkandan alip ciktim.. fakat keske biraz bekleseymisim dolasip gelseymisim, bir sure sonra inanilmaz yaglanma yapti.. resmen paril paril parladi yuzum. zaten karma ciltliyim ben de, hic istemedigim bir goruntu. neyse kis geliyor, kisin cildim biraz daha kuru oluyor yaglanma azaliyor, o zamana sakliyorum. kokusu muhtesem ama cildime uymadi ne yazik ki. Dior'u o yuzden denemeyi cok istiyorum

umarim kullandiginda sende benim kadar memnun kalirsin :) suan acik olan elimde 2 cc cream 2 bb cream var ama elim birtek diora gidiyor

kkzzzlar watsonsa gittim bugun ama kalmamış bende bundan almak istiyordum ilk çıkış fiyatı olduğu için 9.90 tl

ama cok hoşuma gittii nerede bulcam bunu

kkzzzlar watsonsa gittim bugun ama kalmamış bende bundan almak istiyordum ilk çıkış fiyatı olduğu için 9.90 tl

Ben gratisten aldim bunu indirimden kaptim..begendim yapisini her gun kullaniyorum..indirimin ilk gunu gidicen msgazaya sonra kalmiyor..

Kızlar ben avonun fushya fever isimli rujunu kullanıyorum.tekrar sipariş vermek istiyorum ama şu anki rujumu bi kaç sene önce almıştım.duydum ki avon bi süre sonra ürünlerinde değişiklik yapıyo.acaba rujların eskiye göre tonlarını değiştirmiş midir?

Merhaba, lancome hypnose drama rimel kullanan var mı ?

ben önceden baya uzun süre kullanmistim, bayiliyordum. hatta o kadar övmüstüm. ama galiba formulünü ve fircasini degistirmisler, son aldigimda nefret geldi. yapis yapis, cok sivi ve temiz bi sekilde sürmek mümkün olmadi.
cok sasirdim bende...

Ah neler almak istemiyorum ki

Dior - BB Cream (benimki bitmek üzere )
Guerlain - Les Meteroites
Guerlain - Rimmel
YSL - Rouge Volupte
simdilik bunlar :)

Ben de bunu arıyorum, 7 tane alışveriş merkezinin watsons ve gratisine baktım. Yok!
Herhalde 1'er tane dağıtmışlar

highlighter almayı düşünüyorum son zamanlarda ama bulamıyorum.yarın yine bulmak için arayışa geçicem.inşallah bulurum ama hangi marka alacağıma henüz karar veremedim.

bordo mat ruj almak istiyorum, geçen golden rose aldım istediğim gibi değil, bir de kat moss 107 nu. çok duydum onu denicem
The balm far paletini de istiyorum