Makyaj Ürünleri (Resimli) Almayı Düşündüklerimiz ...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bordo mat ruj almak istiyorum, geçen golden rose aldım istediğim gibi değil, bir de kat moss 107 nu. çok duydum onu denicem
The balm far paletini de istiyorum

ben de the balm palet istiyorum ama hangisini istediğime karar veremedim henüz :) hepsi benim olsun istiyorum :)

ben de the balm palet istiyorum ama hangisini istediğime karar veremedim henüz :) hepsi benim olsun istiyorum :)
Kasımda gratiste indirim vardı o zaman ohh indirim de var alırım diyodum bir gittim ortalığı silip süpürmüşler ben de kararsızım ama bi tane olsun olsun diyorum artık

ben yenı uye oldumanın bulamıyorum bu sayf

k alem etek yada elbıse alaagım kısmetsee...

bordo mat ruj almak istiyorum, geçen golden rose aldım istediğim gibi değil, bir de kat moss 107 nu. çok duydum onu denicem
The balm far paletini de istiyorum
,
kate moss 107 yi dene derim vazgecilmezim oldu.Tek dezavantajı baya kurutuyor dudağı

Mac Kinda Sexy ruj almak istiyorum ama hiçbir mağazasında bulamadım henüz
ve Loreal True Match fondöten almak istiyorum.

mac ten rimel bazı sipariş ettim yarın ulaşacak ama iyimi ettim bilemiyorum

Geçen hafta diorun rimeli i aldım bende suya dayanıklı,fırçası çok güzel kıvırıcı etkili kesinlikle tavsiye ederim

Hala Mac Kinda Sexy alamadım, bu hafta içinde deneyip alacağım.
Birde 8 Mart Kadınlar günü indiriminden yakalarsam bir adet The Balm Bahama Mama almayı planlıyorum.
Ve Marc Jacobs Daisy parfüm.

Ben de blogumda yazdıydım. Yarısını aldım yarısı da yılın diğer yarısına

benefit they're real rimel veya dior diorshow iconic over curl maskara alacagım ama karar veremıyorum hangisi:))

loreal lumi magique bazı alacağım cildi aydınlatması falan çok övülmüş merak ettim aydınlık makyajı seven biri olarak.

body shop honey bronzer almak istiyorum eğer 03 numarasını stoklarda bulabilirsem

birde aklımda real techniques'in allık fırçasını almak var..normalde the balm'ın allık fırçasını kullanıyorum ama son günlerde kılları sürerken yanağımı acıtmaya başladı.