Resim Ekledim, Fikrinize İhtiyacım Var Kızlaaarrr

Selam erry
ayni durumdayiz.
zaman gecti ama ne yaptin.2.kez ameliyat oldun mu? Paylasirsan cok sevinirim.

270 cc okadar büyük oluyor mu ya :uhm: ya ben bu cclere fazla taktım heralde . 300den asağısı kücükmüs gibime geliyo hep
Aslında vücut oranlarıda etkiliyor 270 cc ince yapılı birinde oldukça büyük bir meme iken daha normal bir vücutta normal boyutlarda B-C cupa denk gelebiliyor. benimkiler benim protezlerim 270 cc kilom 55 boy 162 32C sütyen kullanıyorum. vücut oranına göre düşün tatlım.

Arkadaşlar sonunda dr. Buldum hacettepe dr. Ahmet Hamdi Sakarya büyük bir heyecanla göğüs ve karın germe için gün bekliyorum. Sonunda doğru kişiyi buldum. Ameliyat yaptığı hasta yakınım adını veriyorum Gül müthiş bir iş çıkarmış Ahmet bey.

Durumuna üzüldüm umarım 2. ameliyatında istediğin gibi olur herşey. Bence ne kadar büyüklükte bir meme istediğini ve nasıl istediğini doktoruna söyle ve diğer detaylara takılma. Ben doktorum ile görüşmemde ne kadar büyüklük istediğimi söyledim (ki doktoruma bu konuda çok güveniyordum) protez nasıl olacak ve kaç cc olacak bunlara hiç takılmadım. Sadece mentor marka olsun dedim. Ve sonuç şuan tam istediğim büyüklükte ve şekildeler. Vücut yapısına göre kullanılması gereken protez büyüklüğü değiştiği için doktorun tecrübesi burada çok önemli. Bol şans.

Ya siz nasıl insanlarsınız ya! Bıktım şu en altta saçma sapan göğüs fotoğraflarınızı görmekten. Midem bulanıyor! Utanmanız yok mu ya?!

Kadından kadına bile mahrem olan şeyle var. Her şeyi geçtim sitenin adminlerinden biri erkek. Yapmayın ya yeter valla yetti!

Ya arkadaslar kusura bakmayin bisey diyicem her siteyi acisimda altta bu mmeeleri gormekten cinsellikten sogudum evli barkli kadn olarak bu bilincli yaoiliyirsa reklam yerine koymasaniz yada farkli biseymi bilmiyorum valla midem bulanfi artik iiiyh gina geldi bana ama ya

Sesimizi duyuuuun dedeye bi yardım edelim Rica ediyorum şu konuyu silin bıktım artık görmekten.

Atkadaşla
Sesimizi duyuuuun dedeye bi yardım edelim Rica ediyorum şu konuyu silin bıktım artık görmekten.
Arkadaşlar o resim kimin bilmiyorum. Ama ben de meme büyütme forumunun takipçisiyim, 5 aydır. Daha kimsenin meme resmini ulu orta görmedim. Gizlilik ayarları var, sadece istediğin kişi görebiliyor.5 aydır da kötü niyetli kimse görmedim meme büyütme forumunda. Ameliyat olacak arkadaşlar fikir edinmek ve bilgi almak için bu forumdalar. Ben de bi meme büyütme adayı olarak hepsine teşekkür ediyorum. O resim bi kullanıcının resmi değil, çünkü profesyonel bi çekim o. Forumda ameliyat sonrası resimlerini koyan arkadaşlar, kendi telefonlarıyla amatör çekimler yapan , sadece ameliyat yerini gösteren kişiler.Gizlilik ayarlarını çok iyi yapıyorlar . Ben bile üye olduktan 1,2 ay sonra resim gösterilecek güvenirliliğe ulaştım. Öyle foruma giren kimse resim göremez. O resim üye tarafından konmuş bi resim değil. Çünkü o konuyu açan kişinin gerçek resmini gördüm , bu KESINLIKLE değildi. Bu yüZden ön yargılı olmayalım, meme büyütme forumundaki arkadaşların kendini gösterme gibi bi niyetleri yok mesela ben de, altta çıkan VAJİNUSMUSA SON diyen ve o malum bölgenin bi resminin olduğu reklamdan iğreniyorum. Eminim siz de aynı fikirdesinizdir. Forum yöneticilerini bu konuda da uyarırsanız sevinirim . Teşekkürler .

Atkadaşla
Arkadaşlar o resim kimin bilmiyorum. Ama ben de meme büyütme forumunun takipçisiyim, 5 aydır. Daha kimsenin meme resmini ulu orta görmedim. Gizlilik ayarları var, sadece istediğin kişi görebiliyor.5 aydır da kötü niyetli kimse görmedim meme büyütme forumunda. Ameliyat olacak arkadaşlar fikir edinmek ve bilgi almak için bu forumdalar. Ben de bi meme büyütme adayı olarak hepsine teşekkür ediyorum. O resim bi kullanıcının resmi değil, çünkü profesyonel bi çekim o. Forumda ameliyat sonrası resimlerini koyan arkadaşlar, kendi telefonlarıyla amatör çekimler yapan , sadece ameliyat yerini gösteren kişiler.Gizlilik ayarlarını çok iyi yapıyorlar . Ben bile üye olduktan 1,2 ay sonra resim gösterilecek güvenirliliğe ulaştım. Öyle foruma giren kimse resim göremez. O resim üye tarafından konmuş bi resim değil. Çünkü o konuyu açan kişinin gerçek resmini gördüm , bu KESINLIKLE değildi. Bu yüZden ön yargılı olmayalım, meme büyütme forumundaki arkadaşların kendini gösterme gibi bi niyetleri yok mesela ben de, altta çıkan VAJİNUSMUSA SON diyen ve o malum bölgenin bi resminin olduğu reklamdan iğreniyorum. Eminim siz de aynı fikirdesinizdir. Forum yöneticilerini bu konuda da uyarırsanız sevinirim . Teşekkürler .

Reactions: srm
Teşekkür ederim nazik yanıtınız için.

Teşekkür ederim nazik yanıtınız için.
Rica ederim canım. Înan o resim üyeler tarafından konmuş bi resim değil. içimizde evli,bekar, başörtülü, başörtüsüz, ev hanımı, çalışan .... O kadar çok kişi var ki.Gizlilik ayarları yapılıp oluşturulan albümler, sıradan bi site ziyaretçisi tarafından görülemez, mümkün değil. Zaten foruma girip sadece resim görmek isteyen kişiler , kötü niyetli veya erkek olduğu düşünülüp hemen ihbar ediliyor . Meme büyütme forumu sayesinde çok şey öğrendim ve bu ameliyatın düşünüldüğü kadar kolay bi ameliyat olmadığını gördüm. Arkadaşlarıma herkese açmadıkları paylaşımları için çok teşekkür ediyorum ..

Canim on yargili asla degilim estetik isi anladim onu zaten ki olabilir ama gina geldi hakli olarak bize de olmazsa kaldirsinlarRya resmi valla kotu bak

Canim elbette degil kolay gorunse bende yaptiracaktim zira yas 25 ve ben 3 yil bebek emzirdim haliyle ihtiyac vardi ama vazgectim buna lafm yok da isteEher acisinda gorunce insan uf ne bilim anlayiver iste

Canim elbette degil kolay gorunse bende yaptiracaktim zira yas 25 ve ben 3 yil bebek emzirdim haliyle ihtiyac vardi ama vazgectim buna lafm yok da isteEher acisinda gorunce insan uf ne bilim anlayiver iste
Bence forum dikkat çeksin diye konulmuş resimler onlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…