Resim Ekledim, Fikrinize İhtiyacım Var Kızlaaarrr

bende erry e katılyorum buyuk ıstıyosan 350 - 375 cc altını dusunme.
daha dogrusu gogus yapının uygun olacagın en buyugunu ıstee.

peki sana kaç cc taklmıştı ilk amelyatta? şimdi kaç cc koyucak doktorun?
bir de 2. ameliyattan para talep etti mi doktorun yani ne dedi sorumluluk aldı mı?
bende ailemi ikna ettim ama doktor kabul etmez die korkuyorum.. hatta alemi de gerek yok diip soğutur die çok korkuyorum...

260 cc takılmıştı ben 350 cc iatiyorum şimdi
aynı parayı tekrar vericem
aynen dr bana ve aileme de çok gzl oldu hiç gerek yok diip duruyo....

arkadaslar ben yarın gidiyorum bi baska doktora muayeneye.beni ikna edebilirse onda karar kılcam.öyle bi his var icimde nedense.ama cok yoruldum artık.bittim tükendim.cok korkuyorum kötü bi sonucla karsılasmaktan

arkadaslar ben yarın gidiyorum bi baska doktora muayeneye.beni ikna edebilirse onda karar kılcam.öyle bi his var icimde nedense.ama cok yoruldum artık.bittim tükendim.cok korkuyorum kötü bi sonucla karsılasmaktan

Doktorla görüştükten sonra bizede bilgi verirsen sevinirim.Senin bilgilerin bize ışık tutacak.

Arkadaşlar selam. Bu öyle kolay bir iş olmadığı için üşenmeden sabırla tam 1 senedir araştırdım. Maddi manevi herşeyimi hazırladım. 8 ağustosta meme büyütme ameliyatı oldum. Bende sürekli soru sormak cevap beklemekle zamanlarımı geçirdim ve şimdi sizleri iyi anlıyorum. İstediğiniz her türlü soruya üşenmeden cevap verebilirim. Bekliyorum.

bende 15 gün önce protez yaptıran biri olarak şunu söyleyebilirim ki
çok araştırdım damla protez hem daha pahalı hem de içindeki madde yuvarlak silikonların içindeki maddeye nazaran daha sert ayrıca yuvarlak silikon tuttugunuda damla şeklini alıyor dolayısıyla gögüste de böle duruyor damla protez istiyordum fakat araştırınca yuvarlak protez de karar kıldım. 275 cc konuldu süper bi duruşu var ve acayip doğal durdu kimse zamn geçtikçe eminim ki silikon olduğunu anlamayacak bile...ama yarın ameliyat olacak olsam 300 cc koyduururdm ki ameliyat esnasında denenmiş fakat doğal görünümden çıktığı için dr .um 275 cc koymuş ...sağlıklı mutlu günler...

Canım senin vucut ölçülerin kaç ?

Arkadaşlar selam. Bu öyle kolay bir iş olmadığı için üşenmeden sabırla tam 1 senedir araştırdım. Maddi manevi herşeyimi hazırladım. 8 ağustosta meme büyütme ameliyatı oldum. Bende sürekli soru sormak cevap beklemekle zamanlarımı geçirdim ve şimdi sizleri iyi anlıyorum. İstediğiniz her türlü soruya üşenmeden cevap verebilirim. Bekliyorum.

merhaba buz kraliçesi :))

ben de silikon taktırmak istiyorum ve en geç 2 hafta içerisinde olup bitmesi lazım. çünkü izindeyim ve bu dönemde halletmek istiyorum.

acaba kas altı, göğüs altı vs.. neyse biraz bilgi verir misin avantajları ve dezavantajları açısından?

bir de damla mı yuvarlak mı hangisi daha hoş duruyor zaman geçtikçe, silikon oturdukça? önerin nedir? ben 160 boyunda, 45 kilodayım. cc'lerde de çok takıldım, pişman olmak istemiyorum. çok büyük taktırıp ben silikonum diye de bağırmasın ama küçük de olmasın istiyorum, sonuçta şu an hiç göğsüm yok neredeyse ve böyle durmasını istemiyorum ameliyattan sonra da.

teşekkür ederim şimdiden :KK66:

merhaba buz kraliçesi :))

ben de silikon taktırmak istiyorum ve en geç 2 hafta içerisinde olup bitmesi lazım. çünkü izindeyim ve bu dönemde halletmek istiyorum.

acaba kas altı, göğüs altı vs.. neyse biraz bilgi verir misin avantajları ve dezavantajları açısından?

bir de damla mı yuvarlak mı hangisi daha hoş duruyor zaman geçtikçe, silikon oturdukça? önerin nedir? ben 160 boyunda, 45 kilodayım. cc'lerde de çok takıldım, pişman olmak istemiyorum. çok büyük taktırıp ben silikonum diye de bağırmasın ama küçük de olmasın istiyorum, sonuçta şu an hiç göğsüm yok neredeyse ve böyle durmasını istemiyorum ameliyattan sonra da.

teşekkür ederim şimdiden :KK66:

meraba canım seninle boy kilo ölçülerimiz birebir tutuyor. bende 1.60 boyunda 45 kiloyum ameliyat olalı 18 gün oldu
225 cc mentor yuvarlak high profil pütürlü yüzey dual plan tekniği ile göğüs altı kesisi ile ameliyat oldum . Bekarım o yüzden çok büyük istemedim şuanki durumları gayet iyi .:):) ameliyatımı Antalya da medstar yıldız hastanesi Op.Dr Mehmet Arif Karagöz yaptı. Sormak istediğin bişi olursa başka cevaplayabilirim :)

Sen nerde olmayı düşünüyorsun ameliyatını ?

canım resimdekiler senin memelerinse ben hiç bir daha ameliyat olma.. gayet güzel duruyolar çünkü... ayrıca hadi diyelim kafana koydun bari en az 375 cc taktır. ben ilk ameliyatımı olucam onda bile vicdan azabı çekiyorum allahın verdiğiyle uğraşıp duruyorum diye.. yani bence gerek yok ama gene de sen bilirsin.

meraba canım seninle boy kilo ölçülerimiz birebir tutuyor. bende 1.60 boyunda 45 kiloyum ameliyat olalı 18 gün oldu
225 cc mentor yuvarlak high profil pütürlü yüzey dual plan tekniği ile göğüs altı kesisi ile ameliyat oldum . Bekarım o yüzden çok büyük istemedim şuanki durumları gayet iyi .:):) ameliyatımı Antalya da medstar yıldız hastanesi Op.Dr Mehmet Arif Karagöz yaptı. Sormak istediğin bişi olursa başka cevaplayabilirim :)

Sen nerde olmayı düşünüyorsun ameliyatını ?

canım ya sonunda sesimi duyan oldu çok şükür :))

geçmiş olsun diyorum öncelikle, umarım iyisindir; bir sıkıntı, bir sorun yoktur :)

ben samsun'da yaşıyorum ama nisan ayında istanbul'a taşınacağım. şimdi bir izin sürecim var, o yüzden bir an önce halletmek istiyorum. samsun'da olacağım ameliyatı da yalnız henüz neye karar vermemle ilgili hiçbir bilgim yok. 225 cc demişsin ama benimkiler neredeyse hiç yok. gerçi ben çok büyük bir şey de istemiyorum, doğal dursun. o yüzden kendinle bir karşılaştırırsan çok sevinirim :) bir de high profil, pütürlü yüzey, damla-yuvarlak, göğüs altı vs vs... yani örneğin neden pütürlü yüzeye karar verdiğin gibi şeyleri açıklayabilirsen valla mutlu olurum, teşekkür ederim bu arada. umarım yormuyorumdur seni.

tekrar geçmiş olsun ve gayet güzel duruyorlardır inşallah, darısı başıma hadi bakalım :)

canım ya sonunda sesimi duyan oldu çok şükür :))

geçmiş olsun diyorum öncelikle, umarım iyisindir; bir sıkıntı, bir sorun yoktur :)

ben samsun'da yaşıyorum ama nisan ayında istanbul'a taşınacağım. şimdi bir izin sürecim var, o yüzden bir an önce halletmek istiyorum. samsun'da olacağım ameliyatı da yalnız henüz neye karar vermemle ilgili hiçbir bilgim yok. 225 cc demişsin ama benimkiler neredeyse hiç yok. gerçi ben çok büyük bir şey de istemiyorum, doğal dursun. o yüzden kendinle bir karşılaştırırsan çok sevinirim :) bir de high profil, pütürlü yüzey, damla-yuvarlak, göğüs altı vs vs... yani örneğin neden pütürlü yüzeye karar verdiğin gibi şeyleri açıklayabilirsen valla mutlu olurum, teşekkür ederim bu arada. umarım yormuyorumdur seni.

tekrar geçmiş olsun ve gayet güzel duruyorlardır inşallah, darısı başıma hadi bakalım :)

sağol teşekkür ederim canım gayet iyiyim bugün işe başladım herhangi bi sıkıntı yaşamadım 225 cc dedim evet benim ameliyat olmadan önce göğüs dokum yok denecek kadar azdı 70 -75 beden tam destekli silikonlu sütyenler takıodum kapak gibi duruodu :) Bende çok büyük olsun istemedim benimkiler şuan gayet doğal görünüyor tabi zamanla iyice şekillenecek daha çok yeni canım

high profil demek türkçe yüksek yuvarlak protez aşağıda örnek resimlerini koydum. Damla protez kullanan arkadaşlarda var burada ama yine burda duydum damla protezin dönme olasılığı oluyormuş onuda o yüzden tercih etmedim doktorumda zaten direk high profil de karar kıldı benim için .

$mentor-silicone-breast-implant-profiles-345x275.jpg

Protez 2 türlü var bir pürtüklü yüzey birde pürtüklü olmayanı saten kıvamında ancak şöyle bi durum var pürtüklü yüzeyde kapsül oluşumu diğerine göre daha az Kapsül oluşumu göğüste sertlik bazen şekil bozukluğuna yol açabilen sonuçlar olabiliyormuş .Ama sen yine de bi kaç doktorla görüşsen senin için fikir olur.bir yerden hemen başla
Tamam aynı kilo ve boydayız ama doktorun ölçümleride önemli göğüs dokun ne kadar göğüs kafesin ne kadarlık bi protez alır omuzunun genişliği kalçan yani oran orantı kuruyor doktorlar ona göre hesaplayıp sana kaç cc ve high profil yuvarlak mı damlamı söyler. 3 türlü kesi ile ameliyat oluyor.aşağıda resimini ekledim .

$meme-buyutme-272x300.jpg

1 numara gögüs altı kesisi
2 numara meme başı kesisi
3 numarada koltuk altı kesisi ile protez yerleştiriliyor.

daha başka merak ettiğin bişi olursa herzaman cevaplarım canım :):)

Son düzenleme:
Mart ayında 260cc high profil damla protez ile meme büyütme ameliyatı oldum ama uzun ve iri bi kız olaraktan bu protezler ben de çok kçk kaldı, burdaki arkadaşlar ameliyat sonrası ne kdr bunalım yaşadığımı belki hatırlarlar...yakın bi zamanda 2. ameliyatı olıcam,

bu bnm artık son şansımm kızlaar.. bu ameliyat sonrası mutlu çıkmak ve artık mutlu olmak istiyorum, o yüzden sürekli fotoğraf bakıyorum.. silikonlu göğüs fotoğrafı bakmaktan nerdeyse sapık olıcam artık :)) imdaaatt :))kafamçokkarıştıdelikafadulden

yardıma ihtiyacım var, ebru polat ın silikonları nasıl duruyo sizce?? benim vücut yapım da nerdeyse aynı bu kadınla, o yüzden onun fotoğrafını koydum, boyutlar şekil fln nası duruyo fikirlerinizi çook merak ediyorum, bi de sizce kaç cc dir bu protezlerr??

2. ameliyatta 350cc kesinliklee yuvarlak high profil tercih edicem, yoksa 375cc mi olsa ??

damla isteyenler sakınn sakınnnnn sakınn diyorum bi dee...

Bence çok doğal durmuyorlar sanki biraz fazla iriler giyindiğin zaman ,şişman görünmene sebep olabilir.

seni çok ii anlıyorum ben de 9 ay önce aynı bunalımlardan geçtim..
2. ameilyatı olmak için çok ama çok zzor ikna ettim ailemi ki doktorum da asla yapmak istemiyordu ama onu da ikna ettim :))
zamanım yok, ama zaman bulduğum en kısa sürede ki bikaç aya kadar 2. ameliyatı olıcam o zmn burdan yazarım
sıkıcı tabi ki 2 ameliyat ama korkcak da bişe yok, daha kolay oluyomuş bu arada:KK66:

zamanla insan alışıyo cnm, bak her gün ağlıyodum vs ama zamanla alışıtım sanki bı göğüslerle doğdum da ilk defa ameliyat olıcam gibi hatta :KK1:

sen de 325cc veya 350 cc düşün byk göğüs istiyosan

Umarım bu defa çok ama çok mutlu olursun , darısı başıma .Bu arada ameliyat ücretini öğrenebilirmiyim .

sağol teşekkür ederim canım gayet iyiyim bugün işe başladım herhangi bi sıkıntı yaşamadım 225 cc dedim evet benim ameliyat olmadan önce göğüs dokum yok denecek kadar azdı 70 -75 beden tam destekli silikonlu sütyenler takıodum kapak gibi duruodu :) Bende çok büyük olsun istemedim benimkiler şuan gayet doğal görünüyor tabi zamanla iyice şekillenecek daha çok yeni canım

high profil demek türkçe yüksek yuvarlak protez aşağıda örnek resimlerini koydum. Damla protez kullanan arkadaşlarda var burada ama yine burda duydum damla protezin dönme olasılığı oluyormuş onuda o yüzden tercih etmedim doktorumda zaten direk high profil de karar kıldı benim için .

Eki Görüntüle 654811

Protez 2 türlü var bir pürtüklü yüzey birde pürtüklü olmayanı saten kıvamında ancak şöyle bi durum var pürtüklü yüzeyde kapsül oluşumu diğerine göre daha az Kapsül oluşumu göğüste sertlik bazen şekil bozukluğuna yol açabilen sonuçlar olabiliyormuş .Ama sen yine de bi kaç doktorla görüşsen senin için fikir olur.bir yerden hemen başla
Tamam aynı kilo ve boydayız ama doktorun ölçümleride önemli göğüs dokun ne kadar göğüs kafesin ne kadarlık bi protez alır omuzunun genişliği kalçan yani oran orantı kuruyor doktorlar ona göre hesaplayıp sana kaç cc ve high profil yuvarlak mı damlamı söyler. 3 türlü kesi ile ameliyat oluyor.aşağıda resimini ekledim .

Eki Görüntüle 654816

1 numara gögüs altı kesisi
2 numara meme başı kesisi
3 numarada koltuk altı kesisi ile protez yerleştiriliyor.

daha başka merak ettiğin bişi olursa herzaman cevaplarım canım :):)

valla ne kadar teşekkür etsem az. hepsi bir fikir oldu, netten de araştırmaya vakit bulabildim sonunda, doktorlarla görüşüyorum ve bu hafta içi net kararımı verip ameliyatımı olacağım :) büyüklük konusunda ya benim göğüslerim hiç hiç yok desem abartmış olmam. o yüzden bir 300 cc kadar istiyorum ama plastik gibi de duracaksa .. doktorlarla ortada anlaşacağız artık :) peki sana bir sorum olacak canım ya; high profilden rahatsızlık duyuyor musun yani moderate plus mi tercih etsem ki? çünkü hiç yok dedim ya, portakal gibi, sipsivri durmalarından çekiniyorum. tabiiki daha önce hiç görmediğim için sadece düşünce bazında. yoksa öyleler mi değiller mi bir fikrim yok ki soruyorum :) sende mentor mu kullanıldı? sertlik yumuşaklık olarak memnun musun peki? donunuş olarak nasıl bir şeyler? ben bekarım ve evlendiğimde eşimin rahatsızlık duymasını da istemiyorum açıkçası.

bende memelerimi büyütmek istiyorum boyuma ve kiloma göre cok kücükler 1,75 boy 65 kilo ..sizde kac cc benim icin uygun olur...

bende memelerimi büyütmek istiyorum boyuma ve kiloma göre cok kücükler 1,75 boy 65 kilo ..sizde kac cc benim icin uygun olur...

Selam.Ölçülerin bana yakın.Ben daha zayıfım.Boy 175 kilo 61.Burada göğüs büyüklüğüyle ilgili o kadar çok yazılıp çizildi ki.Öncelikle ne kadar büyüklükte istiyorsun bu önemli.Benim mantığım bu ameliyatı oluyorsak büyüklük olarak da makul olmalı.Bazı arkadaşlar ameliyat olup hala destekli sütyen kullandıklarını söylüyorlar ve bundan duydukları üzüntüyü dile getiriyorlar.Özellikle kasaltı oldukça ağrılı bir ameliyat.E ucuz da değil bu ameliyat .Dolayısıyla benim mantığım değmeli her anlamda.Protezin büyüklüğünü mevcut meme dokusu,göğüs kafesi genişliği,sırt genişliği,deri elastikiyeti,coçuk emzirme vs hepsi etkiler.Herkese olacak maksimum bir ölçü vardır.Ancak drlar bazen daha büyük olabilecek de olsa küçük protez takıyorlar.Daha doğal dursun diye,yara çabuk iyileşsin,sorun çıkmasın vs vs.Ancak isteğini iyi belirle.Mesela benim az meme dokum vardı,sıfır değildi yani,vardı.Benim bir göğsüme kasaltı,damla,410 cc takıldı.Bu forumdaki en büyük protezlerden biridir sanırım.Ancak görüntüsü hiç de kocaman değil.Gayet orta büyüklükte.Ancak ben hiç desteği olmayan,dantelli sütyeni düşünerek yazıyorum. Ameliyat sonrası dantelli sütyenle 75D oldum.Gayet dolgun göğüsler.Az bişey kabı olan sütyenlerle bile kocaman durmuyor.Çünkü boyum uzun.Bu meme 160 boyundaki birinde Samantha Fox gibi olur.Genelde küçük oldu diye çok pişman olanlar var.Bana 450 cc bile olurdu.Gerçi drum olabilecek maksimum bu dedi.Gerçekten de masaj yapmak zor oluyor büyük olduğundan.Dra resimle git.Birebir sende aynısı durmaz tabi.Ancak bu dolgunlukta duracak göğüs istiyorum de eğer dolgun istiyosan.Sadece 1 cup büyüsün diyosan da ona göre konuş derim.Kolay gelsin.

Selam ben bes gun once oldum sorun yok agri yok 295cc takildi yuvarlak cok sis simdi yus yuvarlar yumusarmi acaba birde asaya inermi biraz yaptiranlar yardim

X