Resim Ekledim, Fikrinize İhtiyacım Var Kızlaaarrr

Vajinusmus a son reklamını da istemiyoruuuuuuuuuuuz. Bi bayanın en mahrem yerinin ulu orta konması çok acı. Vajinusmus la kadının genital bölgesinin, perinesinin ne alakası var. Bu psikolojik bi durum.

Kızlar ben 1 yıllık evliyim 1 yıl boyunca hap veya prezervatif kullanmadan korundum şuan ise çocuk istiyoruz eşim ile fakat 3 aydır hala çocuk olmadı Bu ay ümitlenmiştim 30 gün adet olmadım diye dün test yaptım sonuç negatif bugünde adet oldum acaba neden olmuyor bana bilgi verir misiniz

hatunun biri foto modele celallenmiş sanki millet burda teşhircilik oynuyor ey Allahım. resimlerini görmeme izin veren arkadaslarıma cok teşekkür ediyorum onlar olmasa yaptırsam mı yaptırmasam mı diye kafayı yeyip dururdum.
kimse aklına uymasın o şahısın geçmiş mesajlarından üslubuna dikkat ederseniz ne demek istediğimi anlarsınız.

Kilo alamama kilolu olmak bir problemdir saglik acisindan bence sen memeni buyutecegini beynini biraz büyüt:)) meme büyütmeyi cidden aşırı salakca buluyorum amaç ne bırakın sizi kocaniz küçük memeli sevsin yani nolmus bu ne ozguvensizlik :))

Kilo alamama kilolu olmak bir problemdir saglik acisindan bence sen memeni buyutecegini beynini biraz büyüt:)) meme büyütmeyi cidden aşırı salakca buluyorum amaç ne bırakın sizi kocaniz küçük memeli sevsin yani nolmus bu ne ozguvensizlik :))

Birde ezik ezik profilime bakmış ya He canım buldun mu açık bravo sana aferinn :))) ama valla hiç tinlamadim açıkçası böyle ezikce şeylere başvurma bidaha :))

Bir zamanlar ben de kilo almak için çok çabaladım, yani o durumu ve psikolojiyi çok çok iyi biliyorum. Bu sağlık sorunu ama o değil demişsin. Yanılıyorsun, sağlık sadece fiziksel bir şey değildir. Psikolojik sağlık diye de bir şey var.

Bu forumda, binlerce üye, binlerce de sorun var.Kimi kocasından, kimi burnundan, kimi kilosundan, kimi maddi sıkıntılarından, kimi sen gibi zayıflığından( ki ben yıllarca okulda leylek, safinaz, kürdan bacak denmiş biriyim zayıflığım ve uzun boyumdan dolayı ) kimi de bizler gibi MEMESİZLİĞİNDEN dertli....BIR ERKEĞI DÜŞÜN MEMELERI OLSUN, ne acı di mi? BIR KADINI DÜŞÜN ERKEK GIBI MEMELERI OLMASIN? Işte bu da çok acı. O yüzden yaşamayan bilemez.Bu duruma salakça demişsin. DEME.... Sadece anlayış, empati kurmanı isteriz.Bu sana son cevabım canım, öyle " ezik" lafları fln , çok çirkin .

bak şimdi yaw mutluluk2015 ve C cerendeniz in beyinlerini ( yazdıklarını) yanyana koydum bilin bakalım hangisinin beyni mercimek kadar çıktı. duydum cerendeniz dediniz doğru :))))
iftar saati yaklaşıyor ey yüce rabbim biz şeytanları ramazan ayında zincirledigini biliyoruz ama biri kaçmış sanırım. tövbe yarabbim.
salakça buluyosun da burda ne arıyosun be kızım mal mısın sen ? bu sözümden sonra burda akıbetim ne olur bilmem ama hakkaten malsın..

C cerendeniz buradaki çoğu kadın sevgilisi,kocası ya da bir başkası için o silikonları taktımıyor. aynaya baktığında kendini güzel hissettiği için daha çok beğendiği için taktırıyor. sen nası dışarı çıkarken saçını başını düzeltiyorsan, alışveriş yapıyorsan devamı aynı şeyleri giymemek için kendini yii hissetmek için bu da ona benzer bir şey.kaldı ki erkekler için taktıranlar da olabilir dikkat çekmek istemeleri çok normal erkeklerin %87.5'i kadında memeye önem veriyor beyinden çok Freud'a göre erkekler anne sütüni memeden emdikleir için memeye ilgileri var. isteyen memesine isteyen kıçına isteyen göz kapaklarına silikon taktırır. 5 parmağın 5i de bir değil senin düşüncene saygı duyuyorsa insanlar senin de slakaça diye kelimeler kullanman hatalı, sen d ebaşkalarının düşüncelerine saygı duymak zorundasın(saygı görmek istiyorsan) herkesin kendi bedeni, kendi kararları kimse kimsenin bedenine karışma hakkına sahip değil yargılama hakkına sahip değil. umarım silikon taktırmayı ilerde düşünmezsin. tek temennim bu :) sevgiler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…