Resim Ekledim, Fikrinize İhtiyacım Var Kızlaaarrr

Daha küçücük bir kızken büyük memelere çok özenirdim.ilk çıkmaya başladıkları zamanı hatırlıyorum,sevinçten çılgına dönmüştüm.sonra ne oldu?öylece kaldılar,büyümediler.sürekli başkalarına imrendim,evlendiğimde eşimden utandım.eşim bu durumumu hiç ama hiç dert etmedi.benim silikon isteğime senelerce şiddetle karşı çıktı.sonunda onu ikna ettim ve silikonu taktırdım.tamamen kendim için....başka insanların hassas oldukları bir konuya bu kadar duyarsız ve kaba yaklaşan bir insan tüm bunları algılayabilirmi??emin değilim.ama yine de yazmak istedim......

Kızlar bende 4 gün önce ameliyat oldum. Olmadan öncede sonra da burayı çok takip ettim. Herkes ameliyat öncesi büyüklüklerini paylaşmış. Benim drum ameliyat esnasında karar vermek en doğrusu tek kullanımlıklardan deniyoruz hangisi daha hoş durursa onu yapıyoruz demişti. Öyle de yaptı. Benimki 500cc high profile yuvarlak. Burda herkesinkileri okuyunca acaba benim göğüslerim çok anormal büyük mü olacak dedim ama 176 boyundayım. Hala inanılmaz ödem var.

Canim boyun baya uzun,buyuk olmicak hic dert etme.O boya zaten 300 takarsan bisey taktigin belli olmaz.
Icini ferrah tut,hele kas altiysa kas zaten bir kismini ''yutuyor''.

hangi doktora ameliyat oldun? bence de elizin dediği gibi boyun uzun orantılı olmuştur küçük taksa ameliyat olduğuna değmezdi benim bugün 8. gün bende de hala ödem var onlar zamanla geçecek 1-2 haftalık süreç değillermiş maalesef

Canım resim varsa görebilir miyim? Benim boyum da 1.76. Kilom 60. Meme altı 80 cm, meme ile 83 cm.dr um maximum 300 cc dedi. Benim boyumda birinde 500 cc yi görmek isterim ayrıca,dokun var mıydı? Emzirmiş miydin ?

Canım resim varsa görebilir miyim? Benim boyum da 1.76. Kilom 60. Meme altı 80 cm, meme ile 83 cm.dr um maximum 300 cc dedi. Benim boyumda birinde 500 cc yi görmek isterim ayrıca,dokun var mıydı? Emzirmiş miydin ?
Masallah kizlar allah boy vermis ne guzel.Canim sen kac doktorla gorustun,hepsi mi 300 dedi,az deilmi senin boyuna?
Tabi ben de bilmeden konusuyorum belki ama,bence dokun olmasada damla yapilir ve daha buyuk o zaman yapay durmaz,diye dusunuyorum,tabi sadce fikir veriyorum.Bir kac doktorla gorus bence

tebrikler ! duygularıma tercüman olmuşsun

benim boyum da 170 325cc taktı bana küçük geliyor 176 boya 500cc güzel gösterişli olur bence ne kadar büyük o kadar güzel

Canım 3 Dr ile görüştüm 2. Görüştüğüm Dr olan Volksn Tayfur da karar kıldım. Açıklamaları ve değerlendirmeleri çok mantıklı geldi bana. Göğüslerin ayrık ve çoooooook küçük, göğüs Kasım çok ince( büyük yuvarlak protezi kamufle etmez, ilerde rippling olur, dedi) bu yüzden damla takabilirmiş ameliyatta. Bi de benim durumumda, büyük ve high profil protezin süt bezlerini ezebileceğini belirtti.memelerim çok ayrık olduğu için, protezi de tam ortalamak gerektiği için, büyük cc ki protezin yanlardan taşmış gibi durabileceğini söyledi.dedi de dedi anliiican hepsi de aklıma yattı ama tek ümidinin iki çocuk emzirdiğim için, meme derisinin esnemiş olması olduğunu belirtti. Eğer ameliyatta sığarsa daha büyük cc takarım, dedi. Ben de tepin hocam içine dedim, sığdığı kadarını alsın dedim

Hii evet mantikli,gouslerin ayiriksa,buyuk protez koltuk altina gider,ama en iyi ameliyat sirasinda karar veriro zaman damla daha iyi durur belki sende,damla mi yapacak.Diger doktorlar ne demisti?
Baya detayli anlatmis doktorun ne guzel.

Hii evet mantikli,gouslerin ayiriksa,buyuk protez koltuk altina gider,ama en iyi ameliyat sirasinda karar veriro zaman damla daha iyi durur belki sende,damla mi yapacak.Diger doktorlar ne demisti?
Baya detayli anlatmis doktorun ne guzel.
İşte o yüzden o Dr U seçtim herşeyi tek tek anlattı sabırla. Eliyle kağıda göğüs kafesi mi çizdi. göğüs kafesi düZse memeler birleşik olurmuş ama yanlardan basıksa , memeler ayrık olurmuş.falan filan ... Yuvarlak protezin kasın altında damla gibi durduğunu , ama göğüs kası yeterli kalınlıkta olan bayanlar için bunun geçerli olduğunu söyledi. Umut tacirliği yapmadı. Bu çok hoşuma gitti.İnşallah güzel olur, Sağlıkla atlatırım:)) aranıza katılırım

Insallah canim cok guzel olur,ve az agriyla atlatirsin.

Canım sen ameliyat için gün aldın mı birde fotolarını görebilir miyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…