Resim Ekledim, Fikrinize İhtiyacım Var Kızlaaarrr

selem canım, öncelıkle geçmiş olsun. Benım göğüs altı ölçüm 83 göğüs ölçüümse 86 idi. yani dümdüzdüm. yaklaşık 6,5 hafta önce 300cc taktırdım. Doktorum ilk görüşmemde derin kalın kas altından girerim gayet doğal durur. Sen kaç cc istersin demişti. Ben anlamıyorum cc'lerden a,b,c cuplardan. Olması gereken ölçümünden de büyük olsunlar nolur dedim. Boyun baya uzun omuzlarında çok geniş 345mi 375 mi ne rahat kaldırırsın demişti. Ameliyattan çıkar çıkmaz göğüslerimi elledim. Tamam uyuşuktular ama aşırı küçük hissetmiştim. Odama gelır gelmez dr.uma kac cc ya bunlar dedim. 300 demişti ((
Ama ben ama ... diye şaşkınlıktan cümle kuramazken yapıştırdı duymak ısteyeceğim en son sözü. 'Göğüs dokun yoktu derın gerildi göğüs kafeisn bilmem ne. Bunu bile zor aldı vücudun demişti. En son kontrole asık suratla gittiğimden memnun değilsen 1 sene sonra daha büyük deneriz dedi. Annem atladı ordan. Ben o gün amelıyatın bitmesini beklerken öldüm resmen bir daha asla zevkine bıçak altına yatırmam kızımı dedi. Ben de hiç memnun değilim istediğimden çok küçükler. Ama hiç olmamasından iyidir. Amma paylaşasım varmış daha saatlerce yazardım ama başınızı şişirmeyeyim kızlar ((
KISACASI 300 CC ALTI İÇİN O KADAR ACIYA VE PARAYA DEĞMEZ

Son düzenleme:
Geçmiş olsun gizli hatun ya,bu tür yazıları okuyunca inan silikon taktırma istegim gidiyor,korkuyorum acaba bende bu tür şeyleri yaşarmıyım ameliyattan sonra diye.Doktorlar ameliyat öncesi anlamıyorlarmı bu gögüs ne kadar cc lik silikon alır,gögüs kafesi ölçün belli,gögüs yapısı belli anlamadım yani.Büyük bir umutla ameliyat oluyorsun,sıkıntı,acı,masraf,psikolojin bozuluyor,sonra ameliyat oluyorsun,bir uyanıyorsun,yok gögsün almadı,ancak bu kadar sıgdırdık nasıl oluyor ya bu... anlamıyorum.Ameliyattan önce söyle anca bu kadar alır diye.Senin doktorun kimdi Gizli hatun,merak ettim.Ona göre o doktoru eliyelim

Doğal bir göğsüm olmadıktan sonra ben neyapayım silikonlu olanını. Hem risk taşıyorsun patlarsa zatn tekrar ameliyat altına artık o gögüs operasyon gecire gecire bir hal olur.. Size tavsiyem doğal yöntemlerle yapın

valla ole bı yontem yok..endokrınolojı doktoru bıle o pıyasadkı hapları kremlerı otları onermıyo..onlara gıdıp para vercegınıze ve hormonlarınıza zaarar vercegınıze bırıktırıp sıılıkon yaptırın..ben endokrın doktoruna gıdıyoorum 6 ayda bır ve ona sordduum..faydası olsa o kadar ınsan plastık cerraha gıtmezdı dedı ve en guzelı slıkon protez dedı bana ve benım meme dokum hıc yoktu ve bu pıyasada dogal yontem olanların hıc bırını denemdeım..sızede tavsıye etmem..
bunu endokrın doktoruda onaylamıyo..

Gizemliye yine katılıyorum,arkadaşlar bu tür ilaçları kullanan bir arkadaşım var,sonuç hüsran.Paranızla hormonlarınızla oynamayın.Hormonları altüst ediyor,harcadıgız paralarda cabası.Ya gögüslerinize barışık yaşamayı sürdüreceksiniz,yada ameliyat olacaksınız.Başka yöntem düşünemiyorum..

bence yuvarlak takdir byuuk olmasi bence iyi cunki zamanla sanki sönüyorlar benim kuizenim fransada oldu ondan biliom...

doğal yöntemlerden kasıt piyasadaki bitkisel ilaçlarsa fiyasko denedim biliyorum. kremlerde östrojen pompalıyor geçici bir dolgunluk sağlar kullanmadım araştırdım. kesin çözüm protez..

seni çok ii anlıyorum ben de 9 ay önce aynı bunalımlardan geçtim..
2. ameilyatı olmak için çok ama çok zzor ikna ettim ailemi ki doktorum da asla yapmak istemiyordu ama onu da ikna ettim :))
zamanım yok, ama zaman bulduğum en kısa sürede ki bikaç aya kadar 2. ameliyatı olıcam o zmn burdan yazarım
sıkıcı tabi ki 2 ameliyat ama korkcak da bişe yok, daha kolay oluyomuş bu arada

zamanla insan alışıyo cnm, bak her gün ağlıyodum vs ama zamanla alışıtım sanki bı göğüslerle doğdum da ilk defa ameliyat olıcam gibi hatta

sen de 325cc veya 350 cc düşün byk göğüs istiyosan

Son düzenleme:
kızlar sütyen numarası olarak diorum destekli 85 takıorum amelyattan sonra desteksiz 90 takmak istiorum yada desteksiz 85. ccleri kaç oluo ozaman bunların yaptıranlara soruorum şimdi ben amelyat olmadıım için bilemem büyüklüğün nasıl durduğunu.mesela 350 cc yaptıran bir kişinin taktığı sütyen ölçüsü kaçtır desrekli 90 mı yada desteksiz 85mi.bende göğüs orantısızlığı var benm bir göğsüm destekli 85 iken bir göğsüm 75 bende büyük olan tarafın biraz daha büyügünden olsun istiorum 1 doğum yaptım esnemiştir heralde süngerli 90 taksam bana ve eşime yeter:) bu kaç cc ile olur mesela şu göğüs hapının reklamında var fermuarlı yelek gyen bir bayan fermuar açıldığında göğüsleri çok güzel gözüküyo ben ondan istiorum yaaaa

bontavi imiş bundakiler damla deil ama heralde bende böyle dursun istiorum yaaaa ama çokmu yapay olur damlada bana çok itici geldi bilemedim şimdi

o montaj bence..bontaavı kullancanda gogsun ole olcak..ımkansız..
senın ıcın en dogru seyı doktorunn soleyecek cunku herkesın gogus kafesı,omuz genıslıgı,derısının elastıkıyetı farklı..
benım hıc meme dokum yoktu ama bırı dıgerıne gore hafıf cınıntıydı..o yusden doktorum bana 375 cc sag ve 350 cc sola yuvarlak hıgh profıl cohensıve jel kullandı..
ben desteklı 75 ı bıle doldurmuyodum ama sımdı desteksız 90 b ve bazen 95 kullanıyorum..ama bu kısıden kısıye gore degısıyo..bızım soledıklerımızı baz alma sadece fıkır olsun..bende bu protezler 90b-95 oluyo ama senın vucut yapında ne olur bılmem..bırıne daha az dıgerıne daha buyuk protez koyarak dengeler..benım ole yaptı ve tam orantılı

ha işte dediiim buydu saol canım yani sanmıorum göğüs dokumun olmayacağınıda şünkü şuan ben 85 beden sütyen takıorum emzirdim esnedi yani benm sorduum bu cc lerin takıldıktan sonra kaç beden sütyen takıldıııydı yani bir 375 desteksiz 90 beden sütyen taktırıo güzel benmde aklımda olsun 350den aşşağı olmassss:)))insan herzaman silikon yaptırmıo canm.sen memnunmusun doğal duruyormu. ben bontaviyi deil canm oradaki bayanın göğüslerini beğendim hani şu fermuarlı olanı:)

kız gizeml senmidin hey allah bende bütün silikon formlarına bakmışım ha:)nese bi ordan bi burdan yazışalım bakalım:)))

DENNİSE o reklamdaki fermuarlı bayanınkilermi çok büyük deil:)onlardan bitane olsa bende başka ne isteyim kıs

kız gizeml senmidin hey allah bende bütün silikon formlarına bakmışım ha:)nese bi ordan bi burdan yazışalım bakalım:)))

anlamadım hangı sılıkon forumlarına baktıın..evet o bontavının resımdekı kızının guzel ama montajdır o cunku ımkansızz..

peki sana kaç cc taklmıştı ilk amelyatta? şimdi kaç cc koyucak doktorun?
bir de 2. ameliyattan para talep etti mi doktorun yani ne dedi sorumluluk aldı mı?
bende ailemi ikna ettim ama doktor kabul etmez die korkuyorum.. hatta alemi de gerek yok diip soğutur die çok korkuyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…