Reklamlar....

çawrexsx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2008
147
2
44
hadi arkadaşlar burdan garip ve mantıksız bulduğumuz reklamları paylaşalım.ilk ben başlıyım.
bir deterjan reklamında anne ütü yaparken lekenin çıkmadığını görüyor.oğluda anne servis geldi diyor....bana mantıksız geliyor.yani tam servisin geliceği saat ütümü yapılır.saçma işte.....:lepi:

canım bende, esim ve cocuklarla beraber aksam oturuyorduk tam senin bahsettigin reklam cıktı,
bende senın dedigin gibi tam servis geldigi zamanmı ütü yapası tutmus dedim....

bende sanpuan reklamlarını sacma buluyorum,
en kalitesiz sanpuanı bile kaliteli gibi reklamını yapıyorlarya işte buna sinir oluyorum...Kötü Kazen

canım bende, esim ve cocuklarla beraber aksam oturuyorduk tam senin bahsettigin reklam cıktı,
bende senın dedigin gibi tam servis geldigi zamanmı ütü yapası tutmus dedim....

bende sanpuan reklamlarını sacma buluyorum,
en kalitesiz sanpuanı bile kaliteli gibi reklamını yapıyorlarya işte buna sinir oluyorum...Kötü Kazen

evet canım katılıyorum...
o kadar para döküp reklam yapıyorlar.çoğu aldatıcı.şakkıdı

bi deterjan reklamı daha var.o da hey gelene bak diyo kız yanındaki kız arkadaşına.siyah gömleğine yorum yapıyor.o da tabiki x ürünle yıkıyorda ondan diyor.pek
i sen nerden biliyorsun diyor.oda o benim erkek arkadaşım diyor....tatlicadiarzu saçmalığa bakın helee

yalnız bu konu pek milleti sarmadı galiba kimse topiğe katılmıyor...:eek:klava::1closedeyes:
hey millet nerdesiniz.....senağlama

bune ya arkadasım millet reklamı seviyo herhal....
ben hani su ped reklamı var kalitesiz diye garc gurc dıye ses cıkarıyo ya işte o reklama sinir oluyorum...en kalitesiz ped bile öyle ses cıkarmaz bence .....:lepi:

Bi adam var duşta tikir tikir sesler duyuyor bi bakiyor ki peynirli krik krakmidir nedir oymuş meğer

ay ne salak bi reklam

gerçi hiç bir reklami sevmiyorum nerdeyse
sade film tadinda olanlari seviyorum.

sölediniz reklemlar gerçekten da çok saçmaa haklısınız:)
bide ben parfüm reklamlarını pek sevmiomm alakasız oluo

hadi arkadaşlar burdan garip ve mantıksız bulduğumuz reklamları paylaşalım.ilk ben başlıyım.
bir deterjan reklamında anne ütü yaparken lekenin çıkmadığını görüyor.oğluda anne servis geldi diyor....bana mantıksız geliyor.yani tam servisin geliceği saat ütümü yapılır.saçma işte.....:lepi:

üstelik ben daha pratik bişiyler yapıp lekeyi hemen yok edip oğlunu servise yetiştirecek diye düşünürken ne göreyim,önlüğü makinaya atıyor,çocukta okula gidemiyor.canım sana katılıyorum bende bu reklamı çok saçma buldum çünki...

ben reklamların çoğuna sinir oluyorum ama birde bu bir reklamdır yazısı varya beni delirtiyor laelaelaelaelae ya kardeşim ben salakmıyım nun reklam olduğunu bilmiyomuyum yada bundan öncekiler neydi filmmiydi ya anlatamam o yazıyı görünce varya deliriyorm birde sizede garip gelmiyomu bazı detarjan reklamları önce bir reklamçıkıyo çamaşırlar mükemmel yıkanmış bütün lekeler çıkmış herkez mutlu ve o reklam bitiyor aynı markanın leke çıkartıcı reklamı yav kardeşim madem detarjan çok iyi leke çıkarıyodu buna ne lüzum vardı yani zaten geçim sıkıntısı insanlara kafayı oynattırıyor birde bu yok bu daha iyi yok birde bunu kullanın kafamçokkarıştı birde bu aralar haberlerde en saçma şeyin altında bile kocaman SICAK GELİŞME veya SON DAKİKA yazmaları yokmu maksat o yazıyı görüp ilgimizin o haber kanalına kayması yav bunlar bizi ne sanıyo ben şaşırıyorum biz bukadar saf bir milletmiyiz bizi bukadar çabukmu kandıracaklarını sanıyolar

neden inekler dişi olduğu halde süt ve süt ürünleri reklamında onları erkekler seslendirir?

(Ç)alıntı ama benimde aklıma takıldı yani...

kıslar yorumlarınıza bayıldım.hadi paylaşalım.iyi gırgır oluyor.yeni bir reklam var hani metroda 3 genç kraker yiyor bitanesi.krakeri ısırdıkça kızın elbisesi havalanıyor.sonra çocuk daha fazla ısırıyor.arkadaşları olayı anlayınca onlarda elindeki krakere saldırıyor.tabi ordan bir ses kestik diyor:roflol:bu reklam güzel mesela.....:icecream:

ayyy kızlar ben hiç reklem ları baştan sona kadar izlemem ki.hani tam diyolar ya ŞİMDİ KISA Bİ REKLAM ARASI SAKIN BİZDEN AYRIMAYIN....işte ben tam o anda değiştiriyorum kanalı. o yüzden yorum ve eleştiri yapamicam üzgünümsositososito:kahve:

he aklıma bir reklam daha geldi.....:dance:
karı koca yatakta yatıyorlar sabah olmuş karısı günaydın hayatım diyor.ne güzel güldün diyor.sen öyle gülünce canım bir sucuk çekti diyor:roflol:ne alaka yani..tabi kadının yüz ifadesi hemen değişiyor haklı olarak..
bu reklamda abzurt reklamlardan biri....naniknanik

ayyy kızlar ben hiç reklem ları baştan sona kadar izlemem ki.hani tam diyolar ya ŞİMDİ KISA Bİ REKLAM ARASI SAKIN BİZDEN AYRIMAYIN....işte ben tam o anda değiştiriyorum kanalı. o yüzden yorum ve eleştiri yapamicam üzgünümsositososito:kahve:

canım ben artık reklamları ezberledim.ufak oğlumun sayesinde.. reklamsız yemek yemiyor.napıyım.mecbur izliyorumgamyoncuiremsu

üstelik ben daha pratik bişiyler yapıp lekeyi hemen yok edip oğlunu servise yetiştirecek diye düşünürken ne göreyim,önlüğü makinaya atıyor,çocukta okula gidemiyor.canım sana katılıyorum bende bu reklamı çok saçma buldum çünki...

ewet canım ...çamaşırı makineye atıyor ...kadın oğlunu bırakmış lekenin derdine düşmüş....:roflol:

X