Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

evet sorma canım ya şu 1 haftayı nasıl geçircem bilmiyorum ama pekte ümidim yok karın ağrılarım başladı malesef sen ne durumdasın?
umudunu kesme canım belli olmazz bu işler:) ben valla geçen ay okadar belirti yaşadımki pisikolejik olarak düştüm resmen kusmalar mide bulantıları v.s ama buay bende hiç belirti yok daha sakinim buay sadece kasık ağrılarım oluyo reglimede 5.6 gün var bakalım

hemen hemen aynı günlerde hastalanıcaz canım inşallah hastalanamıcaz

Berrecim nasıl oldun? Eve gittin mi, çalışıyormusun yoksa?

Selincim hoşgeldin...

Bu arada kızlar benim acayip uykum var,3 gündür gözlerimi açamıyorum uykudan...

aaaaa kim gelmiş kim gelmişşş hoşbulduk berremmmm

neyin var seninn hasta olmuşssunn:94: kıyamammm

sorma canım yaa üşüttüm birazcık bünyem çok zayıf antibiyotik içtim akşam bi tane bugünde eşim içmeme izin vermedi...o benden daha çok belirtilerimi takip ediyo...
ama şimdi daha iyiyim...:2:

sorma canım yaa üşüttüm birazcık bünyem çok zayıf antibiyotik içtim akşam bi tane bugünde eşim içmeme izin vermedi...o benden daha çok belirtilerimi takip ediyo...
amannn balammm dikkat et kendineeee üşütmee sıkı giyinnn sıcak bişeler iççç aaaaaaa sonra sen kötü olursan neolurrrr

çoook geçmiş olsun ALLAh şifa versin canım benimm... ilaç içme bencede bende öyle olmuştum nane limon içtim birde kudret narı var aktardan almıstım onu her akşam içtim beyimede içirdim çok şükür ileştikk dene derim...

Berrecim nasıl oldun? Eve gittin mi, çalışıyormusun yoksa?

Selincim hoşgeldin...

Bu arada kızlar benim acayip uykum var,3 gündür gözlerimi açamıyorum uykudan...

daha iyiyim tatlım eve gittim senin dediğini akşama yapıcam elma sirkesi yoktu...bende ballı liman felan meyve suları derken bişiler yaptım içtim daha iyi oldu sanki...şimdi işteyim evim yakınya gidip geliyorum rahat oluyo...
tabiiki uykun olur tatlım hamişsin sen...belirtileri işte...ne güzel...

inşallah ya off ne zor şu beklemek. kan tahlilinde ne kadar önce belli olur acaba:97:
4 gün kala belli oluyorrr ama bence bekle reglni derim canım önceden yaptırınca bu sefer negatif çıksada regli günün gelene kadar acaba yok bu değer yükselirmi belkide geç döllenme oldu çıkmadı die busefer kafayı yiyo insan sabret beklee negün senin tam reglin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…