Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

kuzey_35

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2010
358
0
49
slm kızlar
beklemek ne kdar zor bişeymiş boyle bizim ilk denememiz 4 aralıkta beklenmeyen regl gunum hesaplarıma göre de yumurtlamam sonlanmıs durumda geri sayım basladı su bende herhangi bir belirti yok sadece bugun idrarımda acaip bir koku oldugunu farkettim o kadar
benim gibi bekleyenler varsa sohbete bekliyorumm

canım bu bölümde bi gurp var hep birbirleriyle konuşuyorlar galiba kimse cvp yazmıyo anlamadım bu işi

Bence sen belirtilere hiç takılma çünkü benim bu 8. Denemem ve geçen aya kadar hep kendimi dinledim ve yaşamadıgim belirti kalmadı ama geçen ay hiç kendimi dinlemedim ve hiç belirti yaşamadım ve regl de oldum bu 8. Denemem ve yine kendimi dinleniyorum artık rabbime bıraktım ne zaman olursa olsun ne yapım artık hakkımızda hayırlısı

valla ya moralim bozuldu famee bugun sabah bakiim dedim kımse yazmamıssa silimm anlayamadım bu işi tskler yaklaşımın içinde

valla haklsısın işte bende 35 yasında oldugum için 3 ay oldu evleneli bu ay denemeye karar verdik işte yumurtlama tarihlerimde gecen aylara gore hiç bişey hissetmedim reglm duzenlidir hep 2 gun one atar yada gecen ayın aynı gununde olur kist su bu gibi durumlarımda yok sadece sundan emin olmak istiyorum 10 eylül 10 ekim 6 kasım regl tarihlerim yumurtalamada 15 kasım ile 21 kasım arası guya :) 23 kasıma kadar çalıstık ve bugun itibariyle son 10 gun regliye sabah kasıklarımda bir agrı oldu kafayı yedim acaba bu ne yumurtlamamı dıe ????

ustte yazdıklarım silinmişti tekrar yazııım dedim baktım geri gelmiş :)

Son düzenleme:
bende bekliyorum bu 2. denememiz regl tarihimde 30 kasım...çok heycanlıyım...

ay ne guzel az kalmıs eger düzenli regl oluyorsan yumurtlama gününüde yakaladıysanız kan testinde cıkar herhalde bugun yarın yapsan

ay ne guzel az kalmıs eger düzenli regl oluyorsan yumurtlama gününüde yakaladıysanız kan testinde cıkar herhalde bugun yarın yapsan

valla canım2 ay öncesine kadar düzenli olamadım malesef o yüzden takip edemedim yumurtlama günlerini ama boş geçirmedim günleri o yüzden kaçırmamışımdır:)geçen ay çok üzüldüm o yüzden umutlanmak istemiyorum ama yinede çok heycanlıyım...dün gece midem çok bulandı aklıma hemen o geliyo bakalım sabredelim ne olucak...

Kuzey sana tavsiyem yumurtlama günü filan takip etme bir ay boyunca gün aşırı ilişkiye gir bu şekilde tutma olasılığı daha fazla bende şimdiye kadar hep yumurtlama gününü takip ettim ama olmadı bu ay hiç takip etmedim ve geçen ay yumurtalarımda sorun olduğu için klomen kullandım ve bu ay yumurtladığım günü hissettim adet olucakmiş gibi ağrım oldu yumurtam çatlarken

bak mide bulantısı 4 haftalıktan sonra olur eger psikolijk değilse olabilri belki benimde kısskardeşim dun dogum yaptı boyle gordukce daha da heyecanlanıp kendinede biran evvel olsun istiyorsun...senin duzensiz olduysa bıraz daha gec cıkabilir kafamızı baska seylere yonletelim :) ya masraf olmasa kaç defa yaparım su kan testini saglık ocakları yapıo ama 2 gun sonraya veriyolar...uff pufff beklicezzz arkdasımmm

bu hafta da devam edelim o zmn gun asırı ben ztn reglm bittiiii gunden itibaren calıstık ne zmn regl gunun takip edelim

aslında masrafsız biliyomusun acilde yaptırdım ben hiç ücret almadılar sonucunuda 1saat sonra aldım...ama bu ay beklicem çünkü cok üzülüyorum sonra negatifi görünce beklicezartık arkadaşım...

ne kadarlık evlisin?

merhaba.benimde 6 aralık tarihim.
ben hala çalışmalara devam ediyorum aslında. çünkü tama yumurtlama zamanımmış gibi geliyor
ama bilemedim.
bu hafta sonuna kadar çalışma yaparız sonra bırakırız herhalde.
bakalım kısmet.
ben de 34 yaşındayım bu arada kuzey.
yaş ilerleyince insan daha mı çok panik oluyor acaba.
bu ay bizim 3. denememiz.1.5 yıllık evliyim bende.

yaa benimde aklımdan gecmedi değil acile gitmek ama nasıl derim dedim acillik bi durum değil ya kanda gebelik :) ben 4 ay hemen hemen evliyim...ya bende onumuzdeki hafta çarsamba falan kantestine giderim herhalde

ah cnm ah allah daha önce verdi şartlar uygun değildi ben cok istemiştim olamadı maalesef ki o zmnlarda ne gun takip ettim ne test peşinde oldum ..simdi bizimkisi bir özlem halinde oldugu için cok normal acele etmemiz aslında yasımızda bir sorun yok bence cocuk dogurma yası gün gectikçe uzamaya basladı saglıklı bir bunyeye sahipsek eger...valla ben takvim hesaplamasında 15 kasımla 21 kasım trlerini cıkardım seninle asagı yukarı aynıyızdır herhalde 15-16 gün gunaşırı denedik en son 23 unde bıraktım nasılsa 72 saate kadar sprem canlı kalabilymus 25 ıne kadar depoda tohum hazır ve nazır beklyr o tarihten sonrada yumurtlama falan olmaz az cok bilyrm

yaa benimde aklımdan gecmedi değil acile gitmek ama nasıl derim dedim acillik bi durum değil ya kanda gebelik :) ben 4 ay hemen hemen evliyim...ya bende onumuzdeki hafta çarsamba falan kantestine giderim herhalde

canım benim kasıklarım ağrıyodu gittim dedim kasıklarım ağrıyo ama adet tarihimde günlerim hamile olabilirimde çünki istiyoruz dedim...iğne vurmasın röntgen filan çekmesin die sonra kan testi yaptılar canım...

selam kızlar..
biz de bu ay ilk denememizi yaptık.
sat 2 ekimdi,regl tarihimi da 29 ya da 30 kasım gibi hesaplıyorum.
10-15 kasım arası yumurtlama olabilir diye düşündük ve gün aşırı ilişkiye girdik ama benden hiiçççç belirti falan yok
yaklaşık 5-6gün var..hayırlısı diyoruz bakalım..

hadi bklm ugur getiririz hepimize inşllh benim bıraz akıntım olmaya basladı kasıklarımda hafif cok hafif baskı var...valla ben 4 aralıgı bekliyemicem galiba berre gibii haftaya salı-carsamba kasık agrısı dıe acile gider kan testi yaptırırım varsa cıkar yoksa da yok naapılm

hadi hayırlısı benimde kasıklarımda bi ağrı var bugünde midem bulanıyo inş hamişizdir kızlar bakalım hayırlısı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…