Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

çok sağol canım teşekkür ederim...denk gelirsem alayım bakam..

29 aralıkta olmam lazım canım bakalım bekliyorum:) sabretmeye çalışıcam zorda olssa.:))

29 aralıkta olmam lazım canım bakalım bekliyorum:) sabretmeye çalışıcam zorda olssa.:))

canım benimde 29,30 aralık o civarlarda..bende 2idrar testi yaptım negatifti.bana burdaki kızlar erken daha dediler bende sana diim bari daha erken =)))
inşaALLah hamilesindir ALLAH hayırlısını versinnn..

herkeseeeee.......

a_d canım bak biraz kafanı rahatlat sana böyle 1 hafta geçmez çünkü hep onu düşünüyosun başka şeylerle meşgul ol düşünmemeye çalış stres iyi değil biz yaptık hiç bişi olmadı kendimize ettik...olursa süpriz gelsin bebeğin...anlaştıkmı...

amin canım ya inşallah sende hamilesindir.Allah bizede nasip etsin inşallah bebiş.ben yapmadım idrar testi.adet günüm geçerse kan testi yaptırmayı düşünüyorum.

anlaştık canım takmıycam allah hayırlısını verir zaten hayırlı zamanda

Son düzenleme:
anlaştık canım takmıycam allah hayırlısını verir zaten hayırlı zamanda

hiç düşünme onları bak nasıl geçiyo günler...bi düşün kızarım bak ben heee selinede kızıyodum ama o demiyo artıkın...

sormaaa berrem yaaaa dün akşamada doğru 5 buçuk gibi yattım 8de kalktım gecede 12 gibi yatttım birde kalktım işteee ne tatlı geldi varyaaa bana kalsaa akşamıda ederdimm amaaa zorla kalktımmmm:):):)

nerdeyse 24 saat uyucakmışsın ...:26:
uykucuuu seni...:93:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…