Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

çoook geçmiş olsun ALLAh şifa versin canım benimm... ilaç içme bencede bende öyle olmuştum nane limon içtim birde kudret narı var aktardan almıstım onu her akşam içtim beyimede içirdim çok şükür ileştikk dene derim...

çok sağol canım teşekkür ederim...denk gelirsem alayım bakam..:KK31:

4 gün kala belli oluyorrr ama bence bekle reglni derim canım önceden yaptırınca bu sefer negatif çıksada regli günün gelene kadar acaba yok bu değer yükselirmi belkide geç döllenme oldu çıkmadı die busefer kafayı yiyo insan sabret beklee negün senin tam reglin?

29 aralıkta olmam lazım canım bakalım bekliyorum:) sabretmeye çalışıcam zorda olssa.:))

29 aralıkta olmam lazım canım bakalım bekliyorum:) sabretmeye çalışıcam zorda olssa.:))

canım benimde 29,30 aralık o civarlarda..bende 2idrar testi yaptım negatifti.bana burdaki kızlar erken daha dediler bende sana diim bari daha erken =)))
inşaALLah hamilesindir ALLAH hayırlısını versinnn..

herkeseeeee.......
:KK71:

a_d canım bak biraz kafanı rahatlat sana böyle 1 hafta geçmez çünkü hep onu düşünüyosun başka şeylerle meşgul ol düşünmemeye çalış stres iyi değil biz yaptık hiç bişi olmadı kendimize ettik...olursa süpriz gelsin bebeğin...anlaştıkmı...:nazar:

canım benimde 29,30 aralık o civarlarda..bende 2idrar testi yaptım negatifti.bana burdaki kızlar erken daha dediler bende sana diim bari daha erken =)))
inşaALLah hamilesindir ALLAH hayırlısını versinnn..

herkeseeeee.......
:KK71:

amin canım ya inşallah sende hamilesindir.Allah bizede nasip etsin inşallah bebiş.ben yapmadım idrar testi.adet günüm geçerse kan testi yaptırmayı düşünüyorum.

a_d canım bak biraz kafanı rahatlat sana böyle 1 hafta geçmez çünkü hep onu düşünüyosun başka şeylerle meşgul ol düşünmemeye çalış stres iyi değil biz yaptık hiç bişi olmadı kendimize ettik...olursa süpriz gelsin bebeğin...anlaştıkmı...:nazar:

anlaştık canım :KK34: takmıycam allah hayırlısını verir zaten hayırlı zamanda :KK28:

Son düzenleme:
anlaştık canım :KK34: takmıycam allah hayırlısını verir zaten hayırlı zamanda :KK28:

hiç düşünme onları bak nasıl geçiyo günler...bi düşün kızarım bak ben heee:KK4: selinede kızıyodum ama o demiyo artıkın...:KK34:

sormaaa berrem yaaaa dün akşamada doğru 5 buçuk gibi yattım 8de kalktım gecede 12 gibi yatttım birde kalktım işteee ne tatlı geldi varyaaa bana kalsaa akşamıda ederdimm amaaa zorla kalktımmmm:):):)

nerdeyse 24 saat uyucakmışsın ...:26:
uykucuuu seni...:93:

X