Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

arkadaşlar ya bugün sabah kalktım karnım ağrıyodu biraz ama şimdi geçti.daha hastalanmama 1hafta var.karın ağrısı hamilelikte olur mu acaba?

Günaydın kızlarr,
nasılsınız?

günaydın anne adayı...
beni sorarsan kendimi hiç iyi hissetmiyorum çünkü üşütmüşüm bozağlarım çok kötü konuşamıyorum... halsizlik felan zor duruyorum işlerde yoğun bu ay sonuna kadar...
sen nasılsın canım...

Canımmm geçmiş olsunnn.. Bak sana bi karışım önericem hemen yap iç.Yoksa hastalığın ilerler...
1 fincan suya nane+kekik+limon koy ve 3-5 dk kaynat. Sonra süzgeçten geçir ve oluşan karışıma 2 kaşık pekmez + 3 kaşık elma sirkesi ekle. Ve sıcak sıcak iç canım.

Bunu normal zamanda da içebilirsin,enerji deposu. Kızlar sizde deneyin mutlaka.Çok işe yarıyor. Biliyosunuz geçen hafta çok kötüydüm, 2 gün sonra hastalık şikayetim yok gibiydi ve hiç ilaç içmeden

heykel tarafındayım ben.sende varmı hamilelik belirtisi falan canım...

yakınız...yok hayır ben kendimde hiç belirti aramıyorum ondan psikolojik olarak bile yok...hatta rahatsızım akşam antibiyotik içtim...

Canım niye karnın ağrıyor. Yani kasıklar mı karın mı?

kasıklarımda ağrıyor ama sanki hastalancam gibi karnımda ağrıyor aslında daha 1 hafta var hastalanmama ama kasıklarımın ağrısıda belki hastalancağımdan dolayıda ağrıyordur.

kasıklarımda ağrıyor ama sanki hastalancam gibi karnımda ağrıyor aslında daha 1 hafta var hastalanmama ama kasıklarımın ağrısıda belki hastalancağımdan dolayıda ağrıyordur.

Canım belki hamileliktendir. Benimde kasıklarım ağrıyordu, daha çok batıyordu. Umarım hamilesindir...

teşekkür ederim canım çok sağol yapıcam inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…