Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

inşallah canım ya.sen ne kadarlık hamilesin,ne zman öğrendin hamile olduğunu.ben yeni üye oldum da :)

Canım ben adetime 4 gün kala çok hastalanınca doktor antibiyotik verdi. Bende kan testi yaptırdım değerim 17,7 çıktı. Bugün itibariyle de regl tarihimi 4 gün geçti. Cumartesi doktor randevum var,bakalım nolcak:) Önemli olan kesenin gözükmesi..

Canım ben adetime 4 gün kala çok hastalanınca doktor antibiyotik verdi. Bende kan testi yaptırdım değerim 17,7 çıktı. Bugün itibariyle de regl tarihimi 4 gün geçti. Cumartesi doktor randevum var,bakalım nolcak:) Önemli olan kesenin gözükmesi..

aayyy çok heyecanlı inşalllah hamilesindir canım.güzel haberlerini bekliyoruz merakla :KK49:

Günaydın kızlar,nasılsınız:KK61:
Bugün de pek giremeyeceğim ben:26:
Çalışmıyorum ama ne kadar yoğun geçiyor günler yahu:KK53:
Ama takipteyim sizleri sürekli:KK71:

Günaydın kızlar,nasılsınız:KK61:
Bugün de pek giremeyeceğim ben:26:
Çalışmıyorum ama ne kadar yoğun geçiyor günler yahu:KK53:
Ama takipteyim sizleri sürekli:KK71:

günaydın canım hoşgeldin...
ben rahatsızım biraz...sen nasılsın...?
hayırdır ne işin var bugün niye gelmiyon...:KK59:

günaydın canım hoşgeldin...
ben rahatsızım biraz...sen nasılsın...?
hayırdır ne işin var bugün niye gelmiyon...:KK59:

Geçmiş olsun canım okudum şimdi..
Geçen gün de hastalanmıştın sen,bünyen zayıflamış iyice..
Vitamin al bolca,meyve suyu falan iç taze sıkılmış..
Aman daha çocuk olmadan bırakma kendini tatlım,ilerde daha zor olur..
Bugün annemler kurban kesecek de canım,onlara gideceğiz.
Eşim de izinli,orda oluruz gene..
Kaç gündür evde duramıyorum,evimi özledim ya:KK14:

Geçmiş olsun canım okudum şimdi..
Geçen gün de hastalanmıştın sen,bünyen zayıflamış iyice..
Vitamin al bolca,meyve suyu falan iç taze sıkılmış..
Aman daha çocuk olmadan bırakma kendini tatlım,ilerde daha zor olur..
Bugün annemler kurban kesecek de canım,onlara gideceğiz.
Eşim de izinli,orda oluruz gene..
Kaç gündür evde duramıyorum,evimi özledim ya:KK14:

sağol canım sorma ya gerçekten bünyem çok zayıf öğlende eve gidicem meyve sıkayım kendime dooğru diyon...:2:
adakmı vardı Allah kabul etsin canım kurbanınızı...
ne güzel geziyon işte ama insan evini özlüyo demi...:KK59:

iyiyiz valla az biraz kasıklarım ağrıyo.sizde varmı bişey.ama henüz adet görmedim.3 gün sonra olmam lazım.

benimde kasıklarım ağrıyo canım ama zaman zaman karın ağrımda oluyo.benimde tam 1 hafta sonra hastalanmam gerekli.

benimde kasıklarım ağrıyo canım ama zaman zaman karın ağrımda oluyo.benimde tam 1 hafta sonra hastalanmam gerekli.

ben geçen ayın 28 inde adet oldum her ay 2 gün geri geliyo.bu ay 26 da olmam lazım.kasık ağrılarım biraz arada oluyo.ben normalde adet olucağım gün böyle olurum.neden bu ay 10 gün kala böyle oluyo yaa.varmı yokmu diye düşünmekten çıldırıcam.

ben geçen ayın 28 inde adet oldum her ay 2 gün geri geliyo.bu ay 26 da olmam lazım.kasık ağrılarım biraz arada oluyo.ben normalde adet olucağım gün böyle olurum.neden bu ay 10 gün kala böyle oluyo yaa.varmı yokmu diye düşünmekten çıldırıcam.

benimde bu ay çok erken başladı ağrılarım benimde 29 unda olmam lazım ama göğüslerim falan acıyor şişti,bende deli olucam yaa varmı yok mu diye.ağrıkesici falanda içemiyorum ya varsa bebiş diye .

X