Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

Günaydınlarrrrrnasılsınız bakalım kızlar?
berree canım keşke hemen bir test daha yapsaydın,ayy çok umutlandım,inşallah hamilesindir.
öyle durduk yerde çıkmaz o çizgi

ay kafam çok karıştı canım yaa...regl olcam gibide belim ve karnım...kararsızdım yapıp yapmamakta öyle bi rüya görünce hemen kalkınca yaptım...ama hafta sonunu beklerim artık eğer regl olmazsam...

ay kafam çok karıştı canım yaa...regl olcam gibide belim ve karnım...kararsızdım yapıp yapmamakta öyle bi rüya görünce hemen kalkınca yaptım...ama hafta sonunu beklerim artık eğer regl olmazsam...

ay canım nasıl bekleyeceksin ya:18:bir daha test yapsan olmaz mı??

Son düzenleme:

Günaydın kızlar..Bence de başka bir test daha yap hadi bakalım inşallah

Ama benzer diyorlar regl sancısı ve hamilelik belirtisi..değilse de umutlanmazsın boşuna canım benim,ne kaybedersin ki

Ama benzer diyorlar regl sancısı ve hamilelik belirtisi..değilse de umutlanmazsın boşuna canım benim,ne kaybedersin ki

bence de şu an başka test yapmasan regl olunca sanki daha mı az üzülceksin. en azından erkenden atlatırsın bir şey yoksa da

tamam yarın sabah yapıcammm o zamn...çıkmasada napalım bi dahaki aya artık...:85:

Ilk hamileligimde regl olacakmisim gibi sancim oluyordu gecikmeden once. Hatta kac kere kan geldi sanip tuvalete kosmuslugum oldu. Sonra bicak batar gibi olmaya basladi ara ara. Hamileymisim.
Simdi ikinciye hamileyim. Bunda da reglime 1-1,5 hafta kala goguslerime dokunamiyordum acidan. Sutyene surttukce acidan yas geliyordu gozumden. Bir de oturup kalkarken canim aciyordu, biraz hizlica otursam ciglik atiyordum acidan, ama makat vs acisi degildi, sanki gaz sancisi gibiydi. Sanirim bebegin tutundugu zamanlara denk geldi. Zaten regl olmadan once testte cok silik olarak cikti. Her iki hamileligim de farkli belirti verdi birbirinden. Insallah en kisa zamanda hamile kalirsiniz.

inş canımm herkezde farklı oluyor belirti işte ...benimde bıcak saplanır gibi oluyo arada midem yanıyo anlayamadım...

Berree canım üzülmene hiç gerek yok ki..
Her şeyin hayırlısı,kaldı ki daha çok yeniyiz biliyorsun.
İnşallah vardır ama yoksa da önümüzdeki ay inşallah..

Berree canım üzülmene hiç gerek yok ki..
Her şeyin hayırlısı,kaldı ki daha çok yeniyiz biliyorsun.
İnşallah vardır ama yoksa da önümüzdeki ay inşallah..

evet canım haklısın üzülmüyom etkisinde kaldım rüyanın ondan galiba hayırlısı olsun tatlım...

angell gel çabuk buraya ne diyon kız sen...döverim seni heee

evet canım haklısın üzülmüyom etkisinde kaldım rüyanın ondan galiba hayırlısı olsun tatlım...

canım benim..regl olacağımda sabah rüyamda bir miktar kan geldi benden,sildim baktım aa yerleşme kanaması dedim.
hemen ardından karnımda bi sancıyla kalktım yataktan,lavaboya koştum deli gibi
ama gelen maalesef regldi:26:
rüyalar gerçekten de etkiliyor insanı,bir de aklımız bundayken oooo:18:
ama senin günün de geçti aslında,bugün 30 kasım oldu..

evet canım dün olmam lazımdı aslında ama olmadım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…