Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

canım bişey sorucam kadayıflar marketlerde satılan kızartılmış kadayıftan değil demi?

tmm bebişlerimiz gelsin kutlamak için yapar yeriz artık

regl mi oldun canım...?

yok yok esra için soyledim ben aksam acile gidecem kan testi yaptıracam 4-5 gün kalmıs belki cıkar daha once kı yazılarımda yazdım okudunmu vajınamda yumurtluma sırasında salgılanan yapış yapış beyaz şeylerden var gidim dıorum aksam

bencede canım akşama git bak hem için rahatlar...karnım ağrıyo de ama gününün gelmediğini söleme belki o zamn bakmazlar kana...

bencede canım akşama git bak hem için rahatlar...karnım ağrıyo de ama gününün gelmediğini söleme belki o zamn bakmazlar kana...

hee tmm tmm ztn hasta goruntum de var yaa ateşim var varsa ufak da olsa bii oran cıkar herhalde eger cıkmazsada ona gore yorum gelistiririz
ama akıntı gıbı sey de gösterge olabilir mi sence

hee tmm tmm ztn hasta goruntum de var yaa ateşim var varsa ufak da olsa bii oran cıkar herhalde eger cıkmazsada ona gore yorum gelistiririz
ama akıntı gıbı sey de gösterge olabilir mi sence

canım valla onu bende bilmiyorum akıntı neyin belirtisidir...:97:
hayırlısı olsun canım haber bekliyoruz hee unutma yazmayı...

canım valla onu bende bilmiyorum akıntı neyin belirtisidir...:97:
hayırlısı olsun canım haber bekliyoruz hee unutma yazmayı...

unutmam cnmm ....gribim dıe gıdecem ama ilaç kullanmaya korkuyorum gebe olma ihtimalim var test yapın dıcem :) bakalımmm bi aksilik cıkmaz gidersem yarın sabah erkenden yazıyorum...

tamam canım hadi hayırlısı olsun bakalım...

ama benim başka forumlardan okuduğum kadarıyla hamilelik belirtileinden biri de akıntı....
gerçekten sevin bence. olmuştur belki de:)

Ay bende kendin için dedin sandım..Hadi bakalım inşallah vardır.hbr ver bize mutlaka

Akşam çok kötü bi rüya gördüm..hamileymişim haberim yok bebeğimi düşürdüm çoook ağladım kalkınca bile susamadım etkisi altındayım hala...sabah kalkınca hemen test yaptım tek çizgi belirdi arkasından 2.çizgi ama sonra 2. çizgi 2-3dk sonra kendiliğinden gitti...acaba ne anlayamadım
çok belim ağrıyo acaba regl mi olucam canım sıkıldı ne düşünücem bilemedim...

Günaydınlarrrrrnasılsınız bakalım kızlar?
berree canım keşke hemen bir test daha yapsaydın,ayy çok umutlandım,inşallah hamilesindir.
öyle durduk yerde çıkmaz o çizgi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…