Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

canım bişey sorucam kadayıflar marketlerde satılan kızartılmış kadayıftan değil demi?

:)buraya da yazayım o zaman kızlar:KK3:

Muhallebili kadayıf:

300 gr kadayıf (bir gece önceden buzluğa atmanız gerekiyor)
1,5 bardak ceviz
6 kaşık şeker
3-4 kaşık tereyağı

Muhallebisi için:
1 litre süt
4 kaşık un
2 kaşık nişasta
1 bardak şeker
vanilya

Hazırlanması:
Bir gece önce buzlukta bekletilen kadayıfı ufalayarak tencereye koyun.
Şeker ve tereyağı ile margarinin rengi koyulaşana dek kavurun.
En son cevizleri ekleyip biraz kavurduktan sonra altını kapatın ve soğumaya bırakın.
Başka bir tencerede verilen malzemelerle muhallebiyi yapın ve onu da soğumaya bırakın.
Borcamın altına kadayıfın yarısını sererek üzerine muhallebiyi dökün ve en üste de tekrar kadayıf..
İşte bu kadar,afiyet olsun:KK56:

Not:İsterseniz bunu kuplarda da yapabilirsiniz kişi sayısı kadar.
Bu tariften bir hayli fazla çıkıyor.Eğer 2-3 kişilik yapacaksanız tarifin yarısını yapın.
bu tatlı kalınca kadayıflar yumuşadığı için pek güzel olmuyor.bu nedenle yapıldığı gün tüketirseniz süper olur:KK56:

tmm bebişlerimiz gelsin kutlamak için yapar yeriz artık :KK66:

regl mi oldun canım...?

yok yok esra için soyledim ben aksam acile gidecem kan testi yaptıracam 4-5 gün kalmıs belki cıkar daha once kı yazılarımda yazdım okudunmu vajınamda yumurtluma sırasında salgılanan yapış yapış beyaz şeylerden var gidim dıorum aksam

yok yok esra için soyledim ben aksam acile gidecem kan testi yaptıracam 4-5 gün kalmıs belki cıkar daha once kı yazılarımda yazdım okudunmu vajınamda yumurtluma sırasında salgılanan yapış yapış beyaz şeylerden var gidim dıorum aksam

bencede canım akşama git bak hem için rahatlar...karnım ağrıyo de ama gününün gelmediğini söleme belki o zamn bakmazlar kana...

bencede canım akşama git bak hem için rahatlar...karnım ağrıyo de ama gününün gelmediğini söleme belki o zamn bakmazlar kana...

:KK70: hee tmm tmm ztn hasta goruntum de var yaa ateşim var :KK70: varsa ufak da olsa bii oran cıkar herhalde eger cıkmazsada ona gore yorum gelistiririz:nazar:
ama akıntı gıbı sey de gösterge olabilir mi sence

:KK70: hee tmm tmm ztn hasta goruntum de var yaa ateşim var :KK70: varsa ufak da olsa bii oran cıkar herhalde eger cıkmazsada ona gore yorum gelistiririz:nazar:
ama akıntı gıbı sey de gösterge olabilir mi sence

canım valla onu bende bilmiyorum akıntı neyin belirtisidir...:97:
hayırlısı olsun canım haber bekliyoruz hee unutma yazmayı...

canım valla onu bende bilmiyorum akıntı neyin belirtisidir...:97:
hayırlısı olsun canım haber bekliyoruz hee unutma yazmayı...

unutmam cnmm ....gribim dıe gıdecem ama ilaç kullanmaya korkuyorum gebe olma ihtimalim var test yapın dıcem :) bakalımmm bi aksilik cıkmaz gidersem yarın sabah erkenden yazıyorum...

tamam canım hadi hayırlısı olsun bakalım...

:) kısmet ya işte o zmn korunmak gerekiyordu bebek içinde anne ve baba içinde hazır olunda dogrusu bu işi yapmak...ben bugun aksam kan testi yaptırmayı dusunuyorum valla wc ye gitiimde ayıptır soylemesi yumurtlama sırasında gelen o yapıskan sey var ya soyle bir muayene ettim kendimi:KK1: bolca ondan mevcut işte acile gidecem gribim de onu gosterme bahanesiyle kan testi isticemm

ama benim başka forumlardan okuduğum kadarıyla hamilelik belirtileinden biri de akıntı....
gerçekten sevin bence. olmuştur belki de:)

Ay bende kendin için dedin sandım..Hadi bakalım inşallah vardır.hbr ver bize mutlaka :emir_bebek:

Akşam çok kötü bi rüya gördüm..hamileymişim haberim yok bebeğimi düşürdüm çoook ağladım kalkınca bile susamadım etkisi altındayım hala...sabah kalkınca hemen test yaptım tek çizgi belirdi arkasından 2.çizgi ama sonra 2. çizgi 2-3dk sonra kendiliğinden gitti...acaba ne anlayamadım:KK14::KK14:
çok belim ağrıyo acaba regl mi olucam canım sıkıldı ne düşünücem bilemedim...:KK5:

Günaydınlarrrrr:KK3:nasılsınız bakalım kızlar?
berree canım keşke hemen bir test daha yapsaydın,ayy çok umutlandım,inşallah hamilesindir.:KK66:
öyle durduk yerde çıkmaz o çizgi:KK66:
:KK66:

X