Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

canım öle şeyler aklına getirmeeee daha çok yeni herşey içinnn amaaa

kızlar size doyum olmaz ama ben çıkayım şimdilik.
akşam kayınvalidemlere gideceğiz yemek için,ben de tatlı yapayım da yemekten sonra yeriz.
görüşmek üzere

akşam kayınvalidemlere gideceğiz yemek için,ben de tatlı yapayım da yemekten sonra yeriz.
görüşmek üzere

kolay gelsin tatlım görüşmek üzere memnun oldum buarada tanıştığımız ve sohbetin için

görüşmek üzere

güle güle canım...
ne tatlısı yapcantarifini banada ver ben çok seviyorum da:)

bende gider kızlar kendinize cici bakın görüşmek üzere ilerleyen zamanlarda gelirim yine

MERHABA herkese...
bende 34 yaşındayım. kuzeyden sonra en ablada benmişim demek ki ....

evet sudecan baksana teyze kalmısız aralarında daha önce gebelik geldi mi basına ...benim basıma 1 kere geldi ama hiç bisey hatırlamıyorum beklemediim bişeydi ve ne yumurtlama dönemini takip ettim ne sıklıkla bir ilişki oldu günüm gectiğimde farkettim ögrenmeden öncesinde hiç bisey hatırlamıyorum belirti olarak cok istemiştim dunyaya getirmeyi 1 hafta kadar eşimi ikna etmeye calısrken 5-6 haftalık olmustu galiba o bekleme surecinde mıde bulantısı ve cok uykum geliyordu bunun dısında hiç bişey hatırlamıyorum maalesef kurtaj olmak zorunda kalmıstım..simdi ise planlıyarak yapmaya karar verdiğimde (ilk denememiz) olmucak mıs gibi karamsarlık içerisindeyim 4 aralık regl ..senin ne zmn reglin

Ben geldim kızlar,gitmeden bi bakayım dedim:)
berree canım kadayıflı muhallebi yaptım,ilk yapıldığında enfes bir tatlı oluyor..
kadayıflar kıtır kıtır hıımmmm
tarini yazayım bilmiyorsan eğer.

Son düzenleme:

ayyyy çok güzel oluyo canım o yaaa...
biliyorum ama aynımı acaba bi kere yaptım ama yediğim gibi güzel olmamıştı sen yinede bana msj at olurmu canımm ?

bende 1.5 senelik evliyim. bizim bu 3. ayımız deneme olarak. daha önce korunmuştuk. hiç hamile kalmadım. nasıl bir duygu olduğunu da bilmiyorum valla. sadece kızkardeşimden biraz işte. ben geçen ay 6 sında olmuştum. işte. bakalım...eşimde bende çok istiyoruz. o kadar korunduk olmasın diye. bu kadar zor olduğunu bilmemiştim. hiç korunmazdım valla:)

:) kısmet ya işte o zmn korunmak gerekiyordu bebek içinde anne ve baba içinde hazır olunda dogrusu bu işi yapmak...ben bugun aksam kan testi yaptırmayı dusunuyorum valla wc ye gitiimde ayıptır soylemesi yumurtlama sırasında gelen o yapıskan sey var ya soyle bir muayene ettim kendimi bolca ondan mevcut işte acile gidecem gribim de onu gosterme bahanesiyle kan testi isticemm

:)buraya da yazayım o zaman kızlar

Muhallebili kadayıf:

300 gr kadayıf (bir gece önceden buzluğa atmanız gerekiyor)
1,5 bardak ceviz
6 kaşık şeker
3-4 kaşık tereyağı

Muhallebisi için:
1 litre süt
4 kaşık un
2 kaşık nişasta
1 bardak şeker
vanilya

Hazırlanması:
Bir gece önce buzlukta bekletilen kadayıfı ufalayarak tencereye koyun.
Şeker ve tereyağı ile margarinin rengi koyulaşana dek kavurun.
En son cevizleri ekleyip biraz kavurduktan sonra altını kapatın ve soğumaya bırakın.
Başka bir tencerede verilen malzemelerle muhallebiyi yapın ve onu da soğumaya bırakın.
Borcamın altına kadayıfın yarısını sererek üzerine muhallebiyi dökün ve en üste de tekrar kadayıf..
İşte bu kadar,afiyet olsun

Not:İsterseniz bunu kuplarda da yapabilirsiniz kişi sayısı kadar.
Bu tariften bir hayli fazla çıkıyor.Eğer 2-3 kişilik yapacaksanız tarifin yarısını yapın.
bu tatlı kalınca kadayıflar yumuşadığı için pek güzel olmuyor.bu nedenle yapıldığı gün tüketirseniz süper olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…