Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

kızlar gerçekten çok kötüyüm tek umudum tutunduğum bebişdi ama artık onuda istemiyorum mutsuzluğumla onuda sürükleyemem gitmio olmuo

Biz de buna benzer tartışmalar yaşardık ilk zamanlar,şimdi o günler hatırladım.
Hani hep derler ya evliliğin ilk zamanları cicim ayları,cicim günler bilmem ne..
hiç inanmıyorum,zaman geçtikçe oturuyor evlilik bence..
6.ayımıza girmek üzereyiz,çok şükür artık güzel her şey:nazar:

kızlar gerçekten çok kötüyüm tek umudum tutunduğum bebişdi ama artık onuda istemiyorum mutsuzluğumla onuda sürükleyemem gitmio olmuo

canım benim dur..öfkeyle kalkan zararla oturur..
erkekler annelerinden kolay ayrılamazlar ama göreceksin zamanla eşin sana iyice alıştıkça tamamen adapte olacak.
kolay değil yıllarca birlikte olduğu kadın o..bir anda uzaklaşamaz..
biz kadınlar gibi değildir erkekler unutma bunu..

ben uzaklaşsın istemedim ki inanın bunları yazarken gözyaşlarıma hakim olamıyorum kadında kötü döneminde ama bizde en güzel günlermizdeyiz.. nişanlıyken böyle değildi nefes alıp verişi bendim. yediği yemek yemeğ kattığı tuz. o alıştırdı beni böle çok büyük boşluğa itti şimdi beni. ben hastayım dememle dağları delerdi tabiri caizse.. şimdi neyin var üşütümüşsündür diyip geçio :KK43::KK43:

slm arkadaslar en son 3 kasımda regl olmustum halada olmadım.Yalnız bahsetmiştim daha önce cikolata kistlerim vardı ve 5 yıldır doğum kontrol hapı kullanıodum evlendim 3 ay oldu dra gittik hemen hapı bırak ve cocuk dene dedi nitekim bu ayda denedik ama malesef sağ yumurtalıkta cumadan beri süren korkunc sancılarım var bugün dr a gidecem sanırım kistler ilacı bırakınca hemen tekrarladı puffff:KK43: biz cocuk derken kistler tekrarlıooo üzgünüm çook:KK43:(((

anlat baklaım ayrıntılı canım neden böle düşünüyosun...hmm?:KK20:

canım benim evlendik evleneli bi tuhaf değişik soğuk uzak ben 2 yıllık sevgilimi eşimi bilmem mi.. çok değişti aşkımızı öldürdü

CANIM inan bizde öleydik ilk zamnlarda hep ağlardım bende zamnla oturdu herşey oda alıştı bazı şeylere bende ...sen hemen nie böle kendini üzüyosun...bide bizim kayınvalidem çok yakın karşılıklıyız sabah kalkar giderdi gelirdi suratım asık...ama zamanla alıştık...

merhaba canımm hoş geldin...nasıl oldun...?
canım valla sabaha karşı hiç uyuyamadım nasıl belim ağrıdı anlatamam yüzüstü yatamadım nezaman yüzüstü yatmaya kalkasam bel ağrısından doğrulamadım kasıklarım ağrıyoo valla anlamadım hiçbişe senin nasıl durumlar canım

canım valla sabaha karşı hiç uyuyamadım nasıl belim ağrıdı anlatamam yüzüstü yatamadım nezaman yüzüstü yatmaya kalkasam bel ağrısından doğrulamadım kasıklarım ağrıyoo valla anlamadım hiçbişe senin nasıl durumlar canım

günün daha gelmedi demi?bi doktora git bnce...benimde dün olmam lazımdı olmadım karım ağrıyo belim de sabah test yaptım ikinci çizgi belli oldu ama sonra kayboldu bilmiyom bakalım yarın yine yapıcam...

slm arkadaslar en son 3 kasımda regl olmustum halada olmadım.Yalnız bahsetmiştim daha önce cikolata kistlerim vardı ve 5 yıldır doğum kontrol hapı kullanıodum evlendim 3 ay oldu dra gittik hemen hapı bırak ve cocuk dene dedi nitekim bu ayda denedik ama malesef sağ yumurtalıkta cumadan beri süren korkunc sancılarım var bugün dr a gidecem sanırım kistler ilacı bırakınca hemen tekrarladı puffff:KK43: biz cocuk derken kistler tekrarlıooo üzgünüm çook:KK43:(((

canım üzülme onlar engel değil ki hamileliğe...

günün daha gelmedi demi?bi doktora git bnce...benimde dün olmam lazımdı olmadım karım ağrıyo belim de sabah test yaptım ikinci çizgi belli oldu ama sonra kayboldu bilmiyom bakalım yarın yine yapıcam...

ayyy inşallah canım hamilesindirr dünde olman gerekiyomuş gecikmede var umarım bebiş vardır:KK3: benim reglime var 2güncük daha olumsuz bişe çıkar die kaçıom gitmiomm poffffffffff:KK59:

Merhaba arkadaşlar,ben soğan kürüyle ilgili birşey sormak istiyorum.Bu kürden yaptınız mı hiç?Yaptıysanız sonraki adetinizde ne gibi değişiklikler yaşadınız?

Angel senin yaşadıklarını eminim çoğumuz yaşadık. takma kafana canını sıkan şeyleri yok say.zamanla her şey oturur düzelir..ani kararlar verme..üzüldüm bak şimdi..

Beree--selin sizlerden umutluyuz hadi kızlar..:)

Angel senin yaşadıklarını eminim çoğumuz yaşadık. takma kafana canını sıkan şeyleri yok say.zamanla her şey oturur düzelir..ani kararlar verme..üzüldüm bak şimdi..

Beree--selin sizlerden umutluyuz hadi kızlar..:)

ben fazla umutlanmak istiomurum tatlım valla olmaz diyee bu çektiğim ağrılar ne ağrısı tam kesitremedim:S ya sen peki regli oldun bu ay?

X