Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

aynen canım öle takip edince üzülüyoruz...
ben ayaklarımı kaldıramıyom bile azcık yatıyom kalkıyom sonra bazen kaldırıyom sonra sıkılıyom

evet beklemek zor oluyor ya..
o esnada eşim duşa falan giriyor,ben de onu beklerken kaldırıyorum işte ne kadar olursa
aman eskiden annelerimiz ayaklarını mı dikiyorlarmış havaya da doğurmuşlar bizi

anlıyorum tatlım hem de çok acaba kendimizi çok m udinliyoruz..bende bu ay sürekli başım döndü kasıklarım belim ağrıdı ama 2 haftadır test yapmadım yalan olmasın aslında en sonun tarihini hatırlamıom ama uzun oldu.. ama içimden bi ses var diyo senin için bilmiyorum kii..

o programı ben de kurdum canım ama dediğim gibi bu ay bakmayacağım bile..

ayyy inşallah göbeciğinde küçük meleğin yatıyodurrrr ben buay hiç kafaya takmıcaktım ama şu 3gündür kusmalarım olunca yine başladım neyim bn neyim neyim demeye

evet beklemek zor oluyor ya..
o esnada eşim duşa falan giriyor,ben de onu beklerken kaldırıyorum işte ne kadar olursa
aman eskiden annelerimiz ayaklarını mı dikiyorlarmış havaya da doğurmuşlar bizi

evet canım haklısın...

ayyy inşallah göbeciğinde küçük meleğin yatıyodurrrr ben buay hiç kafaya takmıcaktım ama şu 3gündür kusmalarım olunca yine başladım neyim bn neyim neyim demeye

üşütmektende olabilir.. aman ne biliyim sapıttım ya heveslendirsek ayrı dert heveslendirmesek ne zor durum ya

ama kızlar bu ay kendimi öyle bir kasmışım ki...regl olunca anladım
tüm hareketlerime dikkat etmişim resmen ya

Son düzenleme:
canım benim merhaba..iyiyim..malum kırmızılar erkenden geldi benim..
v

evet canım ama seninde ilk denemen bende 5,5 ayıl evliyim geçen ay ilk denememdi olmadı buayda merakla bekliyorum ama öbür ay olmıcak diye bişe yokk belkide üstüne görmüşsündür

kafanı dağıtıyım gül biraz canım benim ya aşkımla bebiş muhabbeti yapıyoz malum.. ben ağlıom tabi olmıcak olmadı vs. adam ne dese beğenirsin ya tecavüze uğrayanlar yada sevgilisiyle ilk deneme yapanalr hamile kalıo anlamıom ki nasıl oluo gülesimde geldi

hahayyyyyyy onunda pisikoleji pert oldu desene hele benim kociş ya anlamıom arkadaş dio gülerek benim gibi adam üstüne ceket atsam hamile kalman lazım ne iş ya dioo

ben de dün eşime dedim,hani kazayla oldu falan diyorlar ya nasıl beceriyorlar bilmem ya diye

v

evet canım ama seninde ilk denemen bende 5,5 ayıl evliyim geçen ay ilk denememdi olmadı buayda merakla bekliyorum ama öbür ay olmıcak diye bişe yokk belkide üstüne görmüşsündür

Sendemi teze gelinsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…