Regl olmadım kafayı yiyeceğim :(

yaaa kızlar ben de aynı durumdayımfisfisfis...ben de ilk adetimi oldum,ikincisi olmuyor...10 günden fazla geçti hala olmadım,eskiden saat gibi düzenli olurdum,acaba artık böyle mi olacak?:uhm:yoksa hala emzirdiğimiz için,hormanlar falan mı sebep oluyor CADIARZU
ben de size sormayı düşünmüştüm,demek yalnız değilmişim...valla inşallah öyle bi şey yoktur...benim hamile olma gibi bi ihtimalim olmdığı için -tatlicadiarzu- aklıma getirmiyorum ama ben de geçen gün eşime test al demiştim,o da almamıştı nasılsa yoktur diye...
valla ben de kesinlikle hamile kalmayı istemem...bakalım senin sonuç ne çıkacak?ayyy seninki + çıkarsa ben de hemen test yapayım bari :CüvCüv:

ebtuna canım ben test yapmıştı yazdım negatif çıktığını.sanırım doğumdan sonra belirli bir süre böyle olacak.anca düzene giriyor demekki...inşallah hamiş değilsindir kuzum...

kızlar bu arada dün gece itibariyle regl oldum.anavatan kan ağlıyor sırnaşık şeysırnaşık şey
demekki test yapmayı bekliyormuş delikafadulden

hah iyi canım yaaa senle birlikte ben de rahatladım şimdi...
demek böyle düzensizlikler olacak...neyse bi sürpriz olmasın da buna razıyız napalım

Bende sabırsızlıkla beklıom ama olmadım daha sınır ve stres yapıo valla

of yaa kızlar sol kasık bölgem yumurtalıklarım agrıyo sagda hiç bişi yok normalde yumurtalıklarım agrıdıgında adet olurum ama sagda agrıda yok acaba adet olurmuyum yaa oliyim yaa artık üffff

ben yandim .. iki gün önce bi kaza oldu (
simdi isin yoksa adet gününü beklee

allahim ins hamile felan kalmamisimdirr

anammmmmm hilmiyeee naptın kıssssssss inşallah değilsinir cnmmmm yakınmı bari adet gününn beklemek çok zor olur wallaaa

askıto canım sen zaten az da olsa nıyetlenıyordun ıkıncıye.hayırlısı:lepi: bız de bekleyelım

daha hic olmadim ve de artik sinirlilik yapmaya basladi bu durum...elimden gelse herkese satasacagim...neler oluyor boyle...ah bu hormonlar...insallah en kisa zamanda olurum da rahatlarim bir guzel

askito adet gününü bekleyerek risk almasaydın keşke.. kazalara karşı ilaçlar var, onlardan kullansaydın.bence en yakın sağlık kuruluşundan ya da eczaneden en kısa zamanda bilgi almalısın. tabi oğluşun kardeş istemiyorsa :) gerçi yazının tarihine bakılırsa ilaç kullanmak için geç olabilir. :) haberlerini bekliyoruz.

Son düzenleme:
kizlar bende dun 3. adetimi oldum....darisi basiniza.....insanin gunu gecince daha bir stresli oluyor..

anammmmmm hilmiyeee naptın kıssssssss inşallah değilsinir cnmmmm yakınmı bari adet gününn beklemek çok zor olur wallaaa

ayin 30 u gibi gelmesi lazim.

ayerbacik biliom anacim cumartesiydiii heryer kapaliydi ve pazar da kapali ..
nöbetci eczane vardi ama recetesiz vermiolar.

pöfff yandim.

kuzum aşkitomben bişey dememiştim ama demiş olayım hadi.isimleri karıştırdın heralde.olsun canım no problem...
anam bide reçetemi istiyorlar.enteresan.neydi o ilacın adı ya.hah ertesi gün hapı sanırım yanlış hatırlamıyorsam.ben hiç kullanmadım.aman kaza olmasında kullanmayım.
ya adetinede çok varmış be kuzum daha.inşallah spermler yumurtaya ulaşamadan ölürlersırnaşık şey.zamanı döllenmeye pek uygun değil bence oluşmaz gebelik..yani inşallah...
kız aşkitom kaza maza dinlemez bu bebişler.doğurunca yavrum sen kaza kurşunusun deme :1shok:delikafadulden .

ayerba kusura bakma :) luzumsuz amilie girdi aramiza heheheh
amilie saka lem darilma hemen mucaks--

gecti bollugun pazari sür essegi nigdeye :)) gelirse artik isteyerek oldun derim DD

neyse canuuum.olan olmuş...hadi bakalım ayın 30unu bekliyoz hepimiz dört gözle...

hayırlısı diyelim o zaman ama bence hamiş değilsindir askito.

insallah degilimdir.
allah isteyenlere versin insallah.
hamile kalmakta pek zorlanmadigim icin döllenmenin
hangi ara mümkün olacagini bilmiyorum.
kismet bakalim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…