Regl olmadım kafayı yiyeceğim :(

ayerba

MİNİK PRENSİN ANNESİ :)
Kayıtlı Üye
29 Mart 2008
681
0
41
kızlar doğumdan sonra ilk reglimi 29 kasımda olmuştum.ve hala günü geçmiş olmasına rağmen ikincisini olmadım.korunuyoruz ama yinede çok korkuyorum ya hamileysem falan diye.karnımda ağrıyo kaç gündür ama olamadım bir türlü..ya hamileysem diye düşün düşün bunalıma girecem valla. eşim akşam test getircek.dua edinde tek çizgi göreyim.yoksa boşunamı stres yapıyorum.doğumdan sonra böyle düzensizmi olur acaba?

ayy anam ben birinciyi bile görmedim inş. degilsindir sabah yap ama testi ilk idrarınla daha garanti olur

ayerba canım bence boşuna sters yapıyosun bende doğumdan sonra bikere oldum sonra olmadım olmadım dedim bi oldum pir oldum bu ay 4 kere oldu :)) hala hormonlarımız fazla çalışıyo bu seferde emzirdiğimiz için :) bence bişi yok doğumdan sonra 1 sene 2 sene olmayanlar var emzirdiği sürece

bende hic gormedim korkma bazen normal olabilir, degisebiliorlar boyle
insallah guzel haberalirsin yani negatif

ayy anam ben birinciyi bile görmedim inş. degilsindir sabah yap ama testi ilk idrarınla daha garanti olur

canım sabahı bekleyebilirmiyimki,çıldıracam...

ay kızlar inşallah hormonlarla alakalıdır dediğiniz gibi...

canım bencede hormonlarla alakalı.sıkma canını çünkü daha düzene giremedik

cnm içini ferah tut olursun bende çok testv yaptyım olmadım die çok şükür çıkmadı inş değilsindir cnm en yakın zamanda adet olursun inş...

canım 3-4 kerede duzene giriyor...sakın stres yapma...

bende 1 kere oldum daha bırsey yok inşallah hamıs degılsındır bende

bende 2 kez ilaçla oldum bu ay olmıycam diye korktum ama kendiliğinden oldu ilaç falan almadan bugün 3.günüm
canım karnın ağrıyosa olursun bence benimde ağrım oldu sonra oldum

canım aynı sıkıntıyı daha yeni atlattım ben üstelik benim hiç şaşmazdı günü gününe olurdum bu ay 8 gün falan geçti test yaptırdım kafayı yicektim ama çok şükür oldum seni en iyi anlayan benim şu durumda korkma olursun korunuyomuşunuzda hem hiç kafana takma stres yaptıkça daha kötü oluyor inşallah olursun canım takma hiç.

ben 3 ay sonra regl oldum
her ay düzenli görüyorum ve de
ama bu ay benimde 2 gün gecikti kafamçokkarıştı

eşim unutmuş test almayı ya...
yarına kaldı artık...
ama kızlar içimden bir his hamilesin diyor...(allah korusun)
bide bugün bi tanıdığım aradı çok sık görüşmeyiz,cuma günü beni rüyasında görmüş hamileymişim...
kocimde hiçbişeyi unutmaz en önemli şeyi unutmuş,40kere söyledim halbuki.oğlum sana kardeş geliyo deyip duruyo canımı sıkıyo pis

canım dıkkat edersen hepımızın boyle bı kaygısı oluyor ve sonra bakıyoruz kı hamıs degılız.daha duzene gırmemıstır emın ol.bı de allah korusun deme bence.nasıbı varsa elı yuzu duzgun bebeklerımız olur ınsallah.evet zamanı degıldır ama allah bızı ıfarklı ımtıhan edebılır.

bende hiç görneyenlerdenım canım sıkma canını herşeyde bır hayır vardır..gönlüne göre olsun herşey inşallahh..zamanla düzene girer merak etme hamile değilsindir

benim de 2.si 3 gün gecikmeli geldi ama oldu.. merak etme!! sadece gecikmiştir. karnın da ağrıyormuş zaten. hamile olsan o belirti olmazdı bence. boşuna teste para verme :) bikaç gün içinde olur..

valla böyle yazıları okuyunca kahroluyorum inan.bende ilk bir yıl senin gibi yaptım.günüm geçmişti ağladım hamileyim diye.ama 6 yıllık evliyim ama hala hamile kalamadımsenağlamasenağlama..şimdi herşeyimi verebilirim ama ne çare olmuyor..bu ay aşılama yaptıracam ve çok mutluyum belki tutar diye..çok ağladım çok karoldum.keşke ilk sene korunmasaydım diye diyorum ama .içim çok yanıyor bu herşeyden daha zor bi yük..allah kimseye vermesin.:çok üzgünüm:hamileysende başka bi şansın yok bence sevin hamileysen benim gibi olanları düşünerek..senağlamasenağlama

nerdesinn? noldu? püf yeni okudum merak ederim ben hemen gell :)

ewet ya ayerbcım noldu yapotınmı test ne çıktı yapar yapmaz hemen hbr ver bize...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…