Regl olmadım kafayı yiyeceğim :(

of yaa kızlar sol kasık bölgem yumurtalıklarım agrıyo sagda hiç bişi yok normalde yumurtalıklarım agrıdıgında adet olurum ama sagda agrıda yok acaba adet olurmuyum yaa oliyim yaa artık üffff :KK43:

aynen adasu benimde sol kasığıma arada ağrı giriyo ben 1 defa oldum ikicisi gelmedi daha insan korkuyo bişi olursa diye stres yapıncada gelmiyo galibafisfisfis

kızzlar ben 1 ayda 3.reglimi oldum bu nası iş ya anlamadım kan kaybından gidecem valla
üstelik hala emziriyorum....

doktora danışmakta fayda var derim. bir açıklaması ve çözümü olacaktır muhakkak!

ben geçen gün gittim doktora daha hiç regl olmadım ben doktor herşey normal dedi muhtemelen emzirdiğin sürece regl olmayacaksın dedi regl olmaya dair hiç bi belşrtin yok dedi bende rahatladım valla..........

keske regl olsam bari az su gobegimdeki sislik gider, zaten hala 4 aylik hamile gibiyim nah gider bu gobek yarisi gitse raziyim :KK43:(((

ya bende olmadım 22 temuzda dogum yaptım hormonlardan galiba ama kilo alıyorum dogumdan önce almadım şimdi alıyorum iştahım açıldı.

ben 2. adetimi oldum kızlar ama ilkinden 2 ay sonra...eskiden çok düzenli olurdum ama artık şaşacak galiba...hala hormonlarımız normale dönmedi,ondandır heralde...
adet olunca karnımdaki şişlik biraz da olsa azalıyo sanıyorum ben...ama hala içler acısı durumdayım,o ayrı....

ben de hala adet olmadım korkuyorum tekrar hamile kalmaktan hayırlısıyla bi normale dönseydim yakında dra gideceğim bi soralım bakalım ne olacak hayırlısı inş.

bu adet düzensizliği beni deli ediyor bu seferde geçti insan korkuyo stres yapıyo sizinde böyle oluyomu acaba:uhm:

kizlar benim 4. renglim tam gununde oldu...ondan oncekiler 2 ay,2 hafta,4-5 gun gibi gecikmeler olmustu...bakalim 5. yine ayni gun mu olucak, 12 mart bekliyorum.....

gors cum, senin renglin ayni devam ediyor mu,azaldi mi...

benim de ya ayın 30 unda ya da ayın 1 inde oluyor. belki şubatın kısalığından dolayı 3-4 nde falan olur. olsunda .. gerçi hiç bir belirti yok! ama hamile olduğumu sanmıyorum. öyle hissetmiyorum. oğluma hamile olduğumu ilk hafta hissetmiştim. hatta o zamanlar tek tük sigara içerdim. o hafta her yakışımda "içimden bir ses" içme! derdi.. ben az da olsa 1-2 defa içmiştim ama sonrasında ise Asla!

ben halen hiç regl olmadım, 23. de 7. ayımız da bitti. 9+7=16 aydır olmadım, unuttum nasıl bir şey olduğunu :)

aynen bende hiç olmadım dahhaa yaa hakıkaten unuttumm yılar geçti üzerindenn pehhh:)))))

ben de ben de:) ayyy iyi ki varsınız kızlar, ben de zannediyordum tek kaldım olmayan:)
en azından (normal olduğunu bilmeme rağmen) benimle aynı durumu paylaşan arkadaşlar görmek içimi rahatlattı doğrusu:)

merak etmeyin ben oglumu hem emzirdim hem mama verdim ve 9 ay boyunca adet olmadim bende unutmustum ne oldugunu, su an kizimda daoyle zaten bu memeyi birakcagi hic birakmicak gibi duruyor, ve halen bi defa adet olmus degilim

X