Regl olmadım kafayı yiyeceğim :(

of hala yapamadım kızlar test.reglde olmadım...bu sefer kesin yapacam akşam.dışarı çıkmaya üşeniyom,bebekle zor oluyor.eşim bu defada unutursa zaten külahları değişcezklava:klava:klava:

kız yap artıkın beee ben merak ediom wallaaa....wella meraklıyım hilmiyecim ya:)

canım inş hayırlısıyla tutar üzme kendini.
canım sende yap artık şu testi senin yerine biz çatladıkk

almış kocişim sonunda.akşam yapıyom kızlar.
napıyım kızlar çıkamıyom dışarı bebekle,hem soğuk hem üşeniyom zor oluyo.bide kucağımda küçücük yavruyla gidip test almak istemedim...o yüzden herüfümün almasını bekledim.akşama tek çizgi çıktığını söylerim inşallah...

akşam diil sabah yap. sabah daha garanti çıkıyo. içinde yazar zaten.

hemen yaz bişze cnm sonucu kız hamileysen çocuk büyücek sen hala test alcan:)))şaka bi yana inş hamile deilisindir cnmm....

HAYIRLISI NEYSE O OLSUN CANIM.
BENDE DOĞUMDAN SONRA 3 AY DÜZENLi OLDUM.
BU AY OLMADIM :)
HAMİŞLİK HİÇ AKLIMA GELMİYOR :)
DÜN GECE CANIM YEŞİL SOĞAN ÇEKTİ, EŞİM BU DA ERKEK OLACAK GALİBA DİYOR...
ŞAKA BiR YANA DA ŞU DURUMDA 2. ASLA DÜŞÜNEMEM.
BEN HAMİLELİĞİMİ MİDE BULANTILARIYLA GEÇİRDİM.
KIZIMA HAKSIZLIK YAPMAK iSTEMEM...
TAM ZAMANLI OLARAK KIZIMLA İLGİLENMEK İSTİYORUM.
2. BEBEK BELKİ 3 SENE SONRA :)

İNŞALLAH HERŞEY İSTEDİĞİN GİBİ OLUR CANIM

ee bacım naptın test yaptınmı yoksa sabagımı bekliyosun bence sen hamile degilsin yaaa

canım senin yerinde olmak isteyen o kadar çok kadın varki..
keşke hamile kalsaydık diyen...
bazen düzensiz olabiliyor...

kızlar derin bir ohhhh çekebilirim artık.test sonucu NEGATİF..
gönülyarası canım haklısın ama ben daha yeni doğum yaptım,o yüzden bu aralar 2. düşünmüyorum.Allah isteyen herkese nasip eder inşallah...

adasu anam akşam yaptım testi ama yazamadım.fbnin maçı varmış,eşim nette onu izledi,sonrada fırsatım olmadı...

Hadi canım gözün aydın... Senin ve bebişin için iyi olmuş.... Allah isteyene versin..

gözün aydın ayerbacım... şu aralar bence de Allah isteyene versin...

vallahi seviniyo insan.(böyle bişeye sevinilirmi bilmem ama...)
benim doğumum kötü geçtiği için aynı olayları tekrar yaşayacam diye çok korkuyorum açıkcası.(gerçi sezeryanlı olduğum için seni direk ameliyata alıcaklar diyolar.ama yinede içimde korku var)yoksa isterim tabiiki oğluma kardeş.ama hala korkularımı yenemediğime göre daha zamanı var demektir.herşeyin hayırlısı...
hepinize ilginizden dolayı teşekkür ederim arkadaşlar...

gözün aydın cnm sewindim senin adına....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…