Regl günü test hamilelik var mı

Mavimun

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2023
526
398
37
Selam güzel arkadaşlarım.
Reglimin 1. Günü test yaptım bu şekilde çıktı. Sizce belirgin mi? Bugün 2. Günü henüz regl olmadım. Yarına kadar olmazsam kan vermeye gideceğim. Bu arada transfere gidecektim regl bekliyordum.

Eklentiler

• IMG_8369.jpeg
    46,3 KB · Görüntüleme: 30
Çok bariz var tabii ki başka yaptın mı hamilesin Tebrikler. Transfer beklerken hamile kalmak büyük mucize

Başka yapmayada korktum. Kimyasaldan korktuğum için yarın gidip kan vereceğim bugünde olmazsam. 2 tüp bebek denememiz negatif olmuştu. En son geçtiğimiz Ocakta denemiştik. Bende şoktayım şuan. 2. Çizgiyi gördüm ama inanamıyorum

koyuluğa göre bence kimyasal değil

Negüzel mucize olmuş rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah canım

Ayy arkadaşlar var mı diyosunuz yaa inanın ben inanamıyorum. Hayal kırıklığdan korkuyorum heveslenmeyeyim diye. İnşallah vardır saolun. Allah isteyen herkese en sağlıklısından versin.

Ayyy ne büyük mucize ya transfer olucaktiniz yani tüp bebek ama olmadan hamile olmuşsunuz bileee çok güzel bişey kız kardesimde reglini.bekliyo transfer için rabbim ona da nasip etsin ins dua edermisin

Umarım.ins hamilesindir çünkü öyle görünüyor ve mucize bebek olucak kız.kardeism de bebek tedavisi görüyor lütfen dua edin olurmu kimin duası kabul olur bilinmez
İnşallah başarıyla tamamlar alır kucağına. İnş bende de vardır bebiş

Konunuzu okuyup cevaplara bakıyordum bu yazınızı görünce duygulandım gözlerim doldu inşallah sorunsuz güzel bir hamilelik geçirirsin
Çok teşekkür ederim. Transfere gideceğim derken hamile olduğumu öğrendim umarım güzel devam eder. Tüm bebek isteyen herkese kalpten iyi dilekler iletiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…