Ramazanda Kilo Verme Deneyimlerimiz

ilk sayfada olsun diye neyse sen hallet o zaman canım bu arada kilom 63 degil 69 hedef 60 :)

fark etmez canım yani benim için sen bilmiyorum demiştin ya o yüzden dedim değilse konuyu sen açmışsın ..

no|nick |B.kilo |H.kilo|1.Hafta|2.Hafta|3.Hafta|4.Hafta|Toplam
1 |Pufy |69 |60|
2 |Yarimm1 |78.4 |
3 |RainbowColors |57.5 |52 |
4 |integral1 |58.1 |50|
5 |YARAMASS |78 |
6 |iremerek |70 |55|

konu sahibinin tabloyu yapması ve 1.sayfadan takibi bence daha mantıklı ama siz bilirsiniz yinede.takıldığın yerde yardımcı oluruz cnm zaten yazdım ben tabloyu anlattım yapımı nı.

insanin basaramiyacagi hic bir sey yoktur yeterki istesin ,bundan 3 sene önce teraziye
ciktigimda 148,9 gösterirken bugün 61,5 göstermekte her sey kafada bitiyor
azmin elinden bisey kurtulmaz
Ramazan kg vermek icin iyi bir vesile olabilir zaten ramazan ayi nefsi terbiye et ayi degilmi
peygamberimizin buyurdugu gibi oruc tut sihat bul ,az ye sofradan doymadan kalk sahura kalk
fakiri etopyadaki ac insanlari düsün ...

Fakat maalesef bizim iftar sofralarimiz o kadar dolu oluyor ki iftardan sonra kimildayamiyoruz
oruc tut sihat bulu vurdum duymazligimiz ve sorumsuzlugumuzdan dolayi oruc tutup
papazi buluyoruz

Allah cc bize cahiller degil alimler orucu nasip etsin

konu sahibinin tabloyu yapması ve 1.sayfadan takibi bence daha mantıklı ama siz bilirsiniz yinede.takıldığın yerde yardımcı oluruz cnm zaten yazdım ben tabloyu anlattım yapımı nı.

evet olur canım arkadaşlara ekleyebilir miyim sizleri ??

harika gerçekten de... bunu nasıl başardınız? annem için soruyorum ((

yok canım üzülme 400 gram fazlalığım var senden

:) içim ne kadar rahatladı anlatamam burada, birşeyler paylaşarak, yadımlaşarak, birbirimize destek olarak
mutalaka birşeyler başarırız hırs yaparız en azından diğerlerinin azmini gördükçe ama tek başına zor

bol azimli ve istikrarlı günler diliyorum hepimizeee

harika gerçekten de... bunu nasıl başardınız? annem için soruyorum ((

Bundan 3 sene önce kan tahlili icin dr gittim hayatimda en cok korktugum hastaliklardan
biri seker hastaligidir ,kan tahlili sonunda dr tel acti gel görüselim dedi ,gittim ve
korktugum basima gelmisti seker hastasiydim ilac tedavisi basladi ,dr ya kg ver yada
bos mezar bulursan gir dedi
O GÜN seker ,asitli ,beyaz ekmek yagli yemek pilav makarna ,vs ne kadar kalori bombalari varsa
veda ettim ,1 ay cok zor oldu sert kepekli ekmek peynir yemeye basladim meyvelerin dahi cok
sekerli olanindan uzak durdum aksam saat 18 den sonra cay veya kahve icerim sporda
eklenince elhamdülillah verdim simdi 60kg olmama ragmen halen devam ediyorum
gecmisteki resimlerim beni dahi korkutuyor :18:

Allah cc herkese saglik ve sihhat versin (amin)

cok tebrik ediyorum sizi bizler 10 kiloyu gözümüzde büyütürken siz bu kadar kiloyu büyük bir azim ve sabırla vermeniz beni su durumumdan utandırdı .Allah umarım bizede nasip edeer o sabrı azmii

kızlarr hedef kilom 70 eklermisiniz rica etsem :) ben iftardan sonra spor da yapıcam 1 ay da 8 kilo zor ama
başarmak için elimden geleni yapıcam

Bende spor yapmak istiyorum ama oturduğum yer öyle tempolu yürüyüşe falan uygun yerler değil Leslie Sansone videoları da çok sıkıcı geliyor bana nasıl spor yapıcağımı bilemiyorum :/

cok tebrik ediyorum sizi bizler 10 kiloyu gözümüzde büyütürken siz bu kadar kiloyu büyük bir azim ve sabırla vermeniz beni su durumumdan utandırdı .Allah umarım bizede nasip edeer o sabrı azmii

Gercekten istiyorsaniz basarirsiniz ,umutsuzluga düsdügüm anlarda tesellim Allah cc nin
ayeti kerimesi oldu Biz ahiretlik isteyene ahiretlik dünyalik isteyene dünyalik ikisini
bir isteyene ikisini veririz ,ben ikisinede talibim dedim ve elhamdülillah kg konusunda
Rahman acti yolumu simdi buz dolabimda kocaman 150 kg resmim asili
Seytana uyup gec vakitte bir seyler yemeye kalkarsam haddimi asip fazla
yemeye kalktigimda o resim bana gecmisimi hatirlatiyor

BEN bu kadar kg basardigima göre inanin sizlerde basarirsiniz yeterki basaracaginiza inanip sabirla
azimle yola cikin ,sade kendimin degil cocuklarimin dahi yeme seklini degistirdim ,esim türkiyeye
gitmisti 2 ayda 10 kg almis ,sagolsunlar adami besiye cekmisler
BURAYA geldikten sonra ona dahi 1 ayda 5 kg verdirdim kg her acidan zararli simdi bunu
daha iyi idrak edebiliyorum ,hareketlerim hizlandi ,cocuklarimla daha fazla ortak noktamiz var
bisiklet sürebiliyor ,kosa biliyor ,salincak saalana biliyorum ,en önemliside ibadetlerimi rahat rahat yapiyorum önceden namaz bir tarafa kalsin abdest almak bile zulumdü

Allah cc hepimize önce saglik versin ,sagliktan ayirmasin (amin)

kızlarr hedef kilom 70 eklermisiniz rica etsem :) ben iftardan sonra spor da yapıcam 1 ay da 8 kilo zor ama
başarmak için elimden geleni yapıcam

Ekledim , 1 ayda 8 kilo vermek ideal gibi sanki tabi tam takır uyarsan her şeyee başarabilirsin-başarabiliriz 5 kilo bile versek kâr bence tatlım

Bende spor yapmak istiyorum ama oturduğum yer öyle tempolu yürüyüşe falan uygun yerler değil Leslie Sansone videoları da çok sıkıcı geliyor bana nasıl spor yapıcağımı bilemiyorum :/

Yaz günleri evde spor yapmak sıkar iftardan sonra acık havada cık dısarı gez dolas hareket olmus olur sahsen ben oyle yapmayı düsünüyorum:)

Son düzenleme:
Ekledim , 1 ayda 8 kilo vermek ideal gibi sanki tabi tam takır uyarsan her şeyee başarabilirsin-başarabiliriz 5 kilo bile versek kâr bence tatlım

teşekkür ederim canımm.Katılıyorum sana 5 kilo vermek bile kar umarım hedefimizin de üstünde kilolar veririz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…