Popüler Konu Ramazanda İftar ve Sahur Menülerimiz (2021)

Yaaaa ramazanda sizin yazılarınızı okumak bana çok huzur veriyor

Ahh insallah, rabbim hayırlısı ile sağlıklı sihhatli hayırlı bir gebelik ve mis kokulu bebekler nasip etsin ❤

Ay yok ya. Gercekten yenmiyor. Insan şişiyor. Salatayı bol tutarsiniz oldu bitti. Zaten bir kac saat sonra sahur geliyor.

Simdiden kolay gelsin. Ellerinize sağlık.

Resmen akşama kadar uyumuşum, ölmüşüm desem daha doğru olur. Arada da gözümü aralayıp saate bakıyordum ama hiç kalkasım yoktu.

Bugün iftara;

Şehriyeli domastes çorbası. (Yazın yaptığım konservelerin sonu geldi aslında kıyamıyorum onlara ama yapacağım)

Fırında patatesli tavuklu yemek.

Pirinç pilavı.

Salata tabiki. Asla salatasiz olmaz.

Yoğurt.

Icecek yapmadım. Su içeceğiz mecbur

Bak bırden duygulandım ınankı canı gönülden soyluyorum ınsallah transferin basarıyla sonuclanır bebegın sana sıkı sıkı tutunur su mübarek ramazan ayına ınsallah bebegınle devam edersin bnde Allah nasıp ederse bayramdan sonra 4.transfer ıcın gıdıcem Rabbim bızım kucagımızıda doldursun inşallah duamdasın

Tatliyi da yaptim valla oyalanmak dsha iyi geliyor

Herkese hayırlı Ramazanlar. Bizim iftar menümüz fırında bezelyeli tavuk. Orman kebabı tarzında olcak. Yoğurt salata . Ben bu Ramazan diyetteyim. Tatlı hamur işi pilav makarna hayatımdan çıkardım . Ekmeği sadece sahurda yerim. İnşallah başarılı olurum. Bı aydır diyetteyim zaten. Zorlanmam inşallah diye umuyorum. Ramazanda diyet yapan varmı aramızda.

Bugun ben de sabahtan çorba ve tatlı yaptım.

Ezogelin çorba
Zeytinyağlı sarma
Şakşuka
Köfte
Salata
Meyveli soslu muhallebi

Belki sebzeli bulgur pilavı da eklerim.
Bana kalsa eklemem de çocuklar var. Bakalım.
Allah bereket versin çok bile, çorba ile salata bana yetecektir eminim

Bende geleyim hepsine bayılırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…