Popüler Konu Ramazanda İftar ve Sahur Menülerimiz (2021)

Canım çok teşekkür ederim.Allah razı olsunİnan bende cevabını çok duygulanarak okudum,Eskiden hiç bu kadar duygusal değildim pandeminin etkisiyle iyice hassaslaştim.Rabbim hepimiz için halkımızdan hayırlısını nasip etsin.,

Sütlü çorbayı didiklenmis tavukla mi yapiyorsunuz ? Bizim ailede de yapılır bu çorba evlenince hiç yapmadım gerçi .Ellerinize sağlık bu arada .

Var canim ben yapıyorum

Hayırlı ramazanlar :) bizim iftar menumuz adana kebap ( ciğ sise gecmis sekilde satin alip tavada pisiriyorum) sehriyeli tavuklu çorba, pirinc pilavı. Dünden havuclu starbuck keki yapmistim ondan kaldı tatli yapmıyacağım. Komposto ve salata Yarina ne yapacagmi su an bilmiyorum sanirim ust uste etli yapmam. Bir semizotu yemeği , corba gibi hafif gecirebiliriz. Basligi okuyacagim yine de fikirler için sahura da buzluktan börek çıkaracağım aksam. Börek, yumurta ve kahvaltilik tuketiyoruz.
Kuru yufkadan nasil tava boregi yapıyorsunuz? Ben normal yufkadan yapiyorum ama kurudan hic denememistim. Daha mi lezzetli oluyor.
Bu arada evleneli 6 ay oldu vee bu bizim ilk ramazanimiz esimle. Guzel tarif fikirlerinizi bekliyorum

Aynen canım Rabbım herseyıın en hayırlısını nasıp etsın bızlere

Allahım gönlünüze göre versin inşallah.
Hayırlı,sağlıklı,mutlu gebelik, doğum haberlerinizi alalım inşallah.

Canım ben de diyetteyim . 9 ayda 28 kilo verdim şükür.
Bu konuda destek aldığım her hafta gittiğim uzman doktorum var .
Eşimde başladı aynı doktora , 1.5 ayda 6 kilo verdi o da :)
Evde 2 kişiyiz biz de, dün ramazan listemizi aldık doktorumuzdan.

Bu akşam , şehriyeli domates çorbası , tavuklu mantar sote , yoğurt ve salata var.

Allah tuttuğumuz oruçları kabul etsin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…