Popüler Konu Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz(2018)

Ben yaklaşık 3 senedir sahurda yiyemiyorum, çay ve su ile oruç tutuyorum. :kahve:
Sahurda bende çok bişry yemiyorum peynir zeytin o da çok az geçen senelerde daha çok yiyordum sanki
Ama ilaç içmeden oruç tutamıyorum mutlaka mide koruyucu almam lazım yoksa acı sırtımdan çıkıyor İlacı içtikten sonra da bişeyler yiyeyim diyorum ilaç içtim diye
Bugünden itibaren bende yemeyeceğim zaten açlık hissetmiyorum yesemde yemesemde

Sahurda bende çok bişry yemiyorum peynir zeytin o da çok az geçen senelerde daha çok yiyordum sanki
Ama ilaç içmeden oruç tutamıyorum mutlaka mide koruyucu almam lazım yoksa acı sırtımdan çıkıyor İlacı içtikten sonra da bişeyler yiyeyim diyorum ilaç içtim diye
Bugünden itibaren bende yemeyeceğim zaten açlık hissetmiyorum yesemde yemesemde
Aynen canım, yersem mide ağrısından ve bulantıdan ölüyorum. Mide koruyucu da kâr etmiyor.
Yemediğimde ne acıkıyorum ne de susuyorum. En rahatı yememek.

Aynen canım, yersem mide ağrısından ve bulantıdan ölüyorum. Mide koruyucu da kâr etmiyor.
Yemediğimde ne acıkıyorum ne de susuyorum. En rahatı yememek.
Arkadaşım bir ilaç önermişti bu sene sanırım o ilaç sayesinde çok rahat tutuyorum son yılların en rahat Ramazan’ını yaşıyorum
Mide koruyucu içtikten sonra bişeyler ye istersen bir de öyle dene

ben çok memnunum canım ilk 9 ay anne yanı beşiği aldım tekerlekli her yere götürdüm rahattı hemen almadım oda sonra işte 9 aylıkken aldım direk büyük yatak 120×200 laura modelini kızım çok deli yatıyor =) bizde her yere baktık açıkcası newjoyun mobilya seçeneği daha güzel ve fazla. meltem mobilya olsun çilek mobilya olsun hep aynı geldi bana model olarak ve daha pahalı. sağlam mobilya ben kızımla bazen yatıyorum ve gece ateşlendiğinde çok iyi oluyor.
Bi park yatagimiz var kayinvalidemler almaya niyetlenmisken buyuyen besikten aldiriyim diyorum onda da 10 yasina ladar yatabiliyormus newjoy a tekrar bakayim.canim o zaman fiyat olarak cilekten 100 tl ucuzdu sadece

Bi park yatagimiz var kayinvalidemler almaya niyetlenmisken buyuyen besikten aldiriyim diyorum onda da 10 yasina ladar yatabiliyormus newjoy a tekrar bakayim.canim o zaman fiyat olarak cilekten 100 tl ucuzdu sadece
doğrudur canım herşeye zam geliyor biz 2 sene evvel almıştık =) hayırlısı olsun ne kadarlık gebesin canım =)

Günaydın kızlar :)

Dün iftarda;
-Börülceli, Kuru Biberli Tarhana Çorbası (dünden)
-Zeytinyağlı Bezelye
-Yogurtlu Semizotu Salatası
-Tereyağlı Çektirmeli Erişte (dünden)

Hepsini bitirdik çok şükür :) Bu akşam annemlere davetliyiz, rahatım :)

Sahurda aynı tost, su, kuruyemis, meyve :KK49:

Allah oruçlarımızı, dualarımızı kabul etsin :dua:

günaydın kızlar..
dün akşam canım buşgur pilavı çekti bol salçalı
yanına köri soslu baby tavuk ve soğan halkası
zeytinyağlı börülce
ayran

sahurda eşime 1 sade 1 yumurtalı gözleme
peynir
süt

kendime tahinli :KK53:

bugün akşama da bulgur pilavının yanına patlıcanlı bir şey yapmak istiyorum ne önerirsiniz?

günaydın kızlar..
dün akşam canım buşgur pilavı çekti bol salçalı
yanına köri soslu baby tavuk ve soğan halkası
zeytinyağlı börülce
ayran

sahurda eşime 1 sade 1 yumurtalı gözleme
peynir
süt

kendime tahinli :KK53:

bugün akşama da bulgur pilavının yanına patlıcanlı bir şey yapmak istiyorum ne önerirsiniz?
Şakşuka:)

X