Popüler Konu Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz(2018)

Davetsiz misafirimiz var .Bebegimin odasi kurulmustu .Neredeyse her şeyi yanlış montelenmis.Simdi yenisini getirip degistircekler .Tam da iftar saatine denk geliyor .Icim rahat etmedi .Onlar orda çalışırken iftar yapamayiz.Hepsini cogalttim ve ekleme yaptim.
Guncel menüm
*Kiymali tarhana çorbası
*Sac kavurma
*Yaprak sarma
*Yeşil salata
*Yoğurt
*Cevizli kadayif sarma (dünden)
*Sekerpare
*Karpuz

Didik tavuklu sehriye corbasi
Zeytinyagli taze fasulye
Tavuklu makarna salatasi
Yogurtlu kirmizi lahana salatasi
Karpuz
Buskuvi pasta (dunden)

Normal makarna yapicaktim ama tavuk cok cikti bende biraz mkarna haslayip tavuklari didikleyip ,bezelye, misir ,kornison tursu ,dereotu ile salata gibi yaptim
Hepinize hayirli iftarlar Allah kabul etsin

hayırlı olsun paşanın odası =) nerden aldın ki bu kadar sıkıntı çıktı canım

Kızlar pide yaptırmış eşim ama biraz fazla geldi buzluğa atabilir miyim acaba
Ben atıyorum canım :) Gayet güzel oluyor, ne zaman istersem çıkarıp çözününce ısıtıp yiyoruz.
Sadece sana tavsiyem çözündükten sonra tekrar dondurma ve ısıttıktan sonra yine bitiremezseniz tekrarısıtarak tüketme :) Afiyet olsun

Ah çok teşekkür ederim güzel cümleleriniz için.
Büyük Allahım hepimizin yüzünü güldürsün inşallah.
Yalan şu dünya be arkadaşım,birbirimizi sevmekten,güleryüz göstermekten daha önemli ne var ki?
Şükür sağlığımız yerinde mi,sevdiklerimiz de sağlıklı mı tamam o zaman şükür hep şükür...

Ayyy ne güzel olurdu ama yemiş kadar oldum çok teşekkür ederim arkadaşım,sağolasın.
İnan ki benim anneciğim de "onu yemem,bunu yedim göbek oldu,bu çok zararlı" deyince kızıyor,"ne fazlalığın var da hesap yapıyorsun,ye işte gönlünce" diyor da ipin ucu kaçtı mı zor oluyor,malum geldi canım yaz. Denize girerken göbeciğimi ön planda sergilemek pek de komik oluyor doğrusu.
İşin şakası Allahım hepimize sağlık,huzur versin de gerisi boş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…