Popüler Konu Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz(2018)

2. defa kar yazdığını görüyorum. bildiğimiz kar mı yöresel bişeymi o_O:KK45:

[QUOTEde "ddm_grhn, post: 56166140, member: 466237"]tam ben yazacaktım :) bende merak ettim o_O[/QUOTE]

Bildigimiz kar kizlar Adana,Mersin de cok tuketilir havalar cok sicak burda iftardan sonra cok guzel gidiyor aldigin an bitiyor zaten.

[QUOTEde "ddm_grhn, post: 56166140, member: 466237"]tam ben yazacaktım :) bende merak ettim o_O

Bildigimiz kar kizlar Adana,Mersin de cok tuketilir havalar cok sicak burda iftardan sonra cok guzel gidiyor aldigin an bitiyor zaten.[/QUOTE]
bu mevsimde nerden buluyosunuz, bu sene zaten doğru düzgün yağmadı biz hiç görmedik bu sene

Bildigimiz kar kizlar Adana,Mersin de cok tuketilir havalar cok sicak burda iftardan sonra cok guzel gidiyor aldigin an bitiyor zaten.
bu mevsimde nerden buluyosunuz, bu sene zaten doğru düzgün yağmadı biz hiç görmedik bu sene[/QUOTE]

Yaylalarin yuksek kesimlerinden getiriyorlar,yada yakin sehirlerin yuksek kesimlerinden yayla dag gibi yerlerinden.getirip satiyorlar .

Çok yoruldum ama değecek inşallah. Eşimin yakın arkadaşı eşiyle birlikte iftara gelecek bu akşam. Menüm;
Yayla çorbası
Zeytinyagli yaprak sarma
Tepsi kebabı
Yeşil mercimekli bulgur pilavı
Patates kızartması
Salata
Haydari
Humus
Karpuz
Gazoz
Alman pastası
Herkese hayırlı iftarlar :)

İftarda

Mercimek çorba
Kıymalı kabak yemeği
Tavuk tantuni
Ayran

Sahurda

Kahvaltılık, haşlanmış yumurta, domates salatalık, meyve

Bazlamadan kaşarlı sucuklu tost yapacağım (yatmadan hazırlayıp sahurda sadece makineye yerleştirme işini bırakırım)

Kızlarr fırında köfte patates vs yaparken önceden az kızartıyomusunuz.. yarın yapmayı düşünüyorum da..

X