Popüler Konu Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz(2018)

Koy sen koy
Naber canım

Olmadı marketlerden hazır yufka alsan ? Odamı yok

Oh afiyet olsun

Hala işteyim maalesef sabah ben anahtarımı almadım . Eşimde bugun anadolu yakasındaymıs gelemedi

onlarda kuru ve sert oluyor diye cesaret edemiyorum. Olmadı öyle bir paket alıyım deniyim.

Ben kıymayı alınca 125 gr lık parçalar halinde koyuyorum buzluğa
Bazen kıymalı yumurta falan yaparken rahat oluyor
Dün karnıyarık yaptım 3 orta boy patlıcana 125 gr tam geldi

Baktım bende onu gördüm ama emin olamamıştım. yUFKA BULABİLİRSEM DENEMEK İSTİYORUM YORUMLAR GÜZEL . Bende tüm tarifleri nefis yemek tarifleri sitesinden alıp yapıyorum :) Teşekkür ederim paylaşımınız için

Ben kıymayı alınca 125 gr lık parçalar halinde koyuyorum buzluğa
Bazen kıymalı yumurta falan yaparken rahat oluyor
Dün karnıyarık yaptım 3 orta boy patlıcana 125 gr tam geldi

Bnde kiyami kucuk kucuk posetler halinde buzluga atiyorm.Kiymali pide iconde ayriyettn buyuk posteler koyuyorm

Rica ederim. Şimdiden kolay gelsin bereketli olsun

Yemeğe ne kadar koyduguna baglı bence tuaf olcak bısey yok . Benım elim çok boldur . Yarım kilo kıymayla makarna yaptıgımı bılırm . Eti çok severım . Bol bol olsun ısterım .

onlarda kuru ve sert oluyor diye cesaret edemiyorum. Olmadı öyle bir paket alıyım deniyim.
Baklavalik yufka ile börek denemediyseniZ cok sey kaybetmissiniz demektir..Paket üzerinde sos miktari,orani dogrultusunda yapin.Ama belirtilen siviyag oranini düsürün yag baymasin :) ispanakli pirasali biraz da kiymali bir ic yaptin mii yeme de yaninda yat :))
Nerden geldiyse aklima simdi gidecek diyetlerrr:))

Mercimek corbasi dunden
Sulu kofte dunden
Firinda sebzeli mucver
Etli yaprak sarma dunden
Yesil salata
Cacik
Kavun karpuz

Reactions: H E
Bende mantar yemezdim.
Son 3 senedir yemeye başladım. Çokta güzelmiş tadı

Reactions: H E
bana sahurluk sıcak bir şeyler yazsanız. tabi çok da uğraştırmasın ayılamıyorum eşim yemek olmasın istiyor.kahvaltılık hafif kalıyor diyor
Eşiniz benim gibi :))). Ben İlk sahurda şu nefis yemek tariflerinde tavada su böreği tadında börek var,onu yaptım, çok basit 10 dakikamı almadı, pişmesi en fazla yarım saat hazırlamasıda 10 dk. yanına 2 şer yumurta haşladım kahvaltılık çay domates , muz . baya tok tutuyor:) ama börek susatıyor mu o kafama takıldı
Buarada dediğim börek pişmeden önce dinlenince daha iyi oluyor istersen yatmadan hazırlayıp dolaba koyup kalkınca pişirebilirsin zaten tarifte de 1 saat felan dinlendirin yazıyordu :)

Baklavalık yufkadan börek denedim . Ve offf diyorum kıymalı ve patatesliydi. Patatesleri rendeleyerek ve küp küp doğranmış şekilde 2 türlü yapmıştım . Ama küp küp hali çok güzeldi. 1 gece dolapta bekletmiştim. Çok güzel olmuştu. Bu oruç hepimizi fena etkiliyor yemek konuusnda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…