Popüler Konu Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz(2018)

Sigara böreği , Peynir börek , Kıymalı börek .
Ben dün paçanga böreği yaptım . Susatır falan dediler ama ben şuan gayet içiyiiyim.
Tava böreği

Ayy şu anda hepsi gözümün önünden geçip gidiyorlar .Benimde canım çok çekşyor börek .Nırmalde ilk gün mutlaka börek olur evde .Ama taşındığımız yerde yufkacı bulamıyorum :KK43:

• Beğen
Reactions: H E
Sigara böreği , Peynir börek , Kıymalı börek .
Ben dün paçanga böreği yaptım . Susatır falan dediler ama ben şuan gayet içiyiiyim.
Tava böreği

Tesekkur edrrimm canm Yapabilirm pacanga boregini malzemem var su an elimde.

• Beğen
Ne kadar su içerse iç . Vücut fazlasını atıyormus zaten 4-5 saat sonra.
bende öyle bilyorum.. ama su an başım dönüyor bir acaip oldum ya..
dün hiç zorlanmamıştım.. rabbim sabırını veriyor ama sen naptın canm elinin acısı dindimi biraz iştemisin halen

• Beğen
Bugün gorumcem çağırdı iftara kv ler büyük görumcemin köyüne gidecekler oralar yukarı da olduğu için püfür püfür oluyor ramazanı rahat geçirmek istediler yaşları var haliyle bizim gibi dayanamiyorlar.

Bugün o yüzden iftar menum yok hatunlar.

ben bugün çok susadım sanırım az su içtim ondan galiba
ama sahurda yemekten sonra su içilmiyor ki zaten değil mi hanımlar :olamaz:
Valla ben öyle şiştim öyle şiştim ki hem dün iftarda hem bugün sahurda toplamda 1 lt ancak içmişimdir o da belki
ama vücudum günlük 3 ltye alışkın o yüzden acayip susadım bugün

Canım sopalı peynirli tepsi böreği yapabilirsin. Peynir sevmem diyorsan kıyma ve ya patates te olabilir kıyma biraz ağır olabilir gece ama ona dikkat edebilirsin :)

Firinda bir sey istiyordm bnde :)Sagol canm
Patatesli borek yapmistm Bunuda peynirli yapabilirm Icine domates falanda koyabiliyormuyz Biber vs...

Ben yaklaşık 350 400 gr kullanıyorum canım sade kıyma koymuyorum bol domatesli biber yeşil kırmızı ve patates koyuyorum baharatlandirip fırına sürüyorum :)
bende bu şekilde yapıyorum içlerini dolduruyorum ama fazla geliyor fazlasınıda yanlarına sıkıştırıyorum :KK53:
aslında tam ayarlı yapsam 1 kilo kıymadan daha cok yemek çıkar malum etin kilosu uçtu gidyor =)
birde bebiş olunca masraf çok =)

X