Popüler Konu Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz(2018)

Ben tahini çok seviyorum ama tahinli pideyi hiç sevemedim :)

Şerbetli,şerbetsiz ayrı ayrı satıliyo :)

Hele bide kadinhani 'ndan gelen özel bi tahinli pide var yanliş hatirlamiyosam sparişle geliyo :) onun tadı hiç bana uymuyo :))

Açma puaça gibi olan var bide tahinli küçük bi ekmege benziyo :) o biraz güzel :)

Iyice kafanizi karistirdim demi

İşte o kadınhanı pidesi dediğimiz. Ben dehşet seviyorum ama belki iyi yapana denk gelmediniz...

Üzümlüsüde mi var hiç görmedim.
Kadınhanı pidesini de ben bilmiyorum Ama sipariş üzerine tahinlinin üzümlü cevizlisini yapıyorlar.dün Ereğli’ye gittiğimizde yaptırdık biz.dolaba atıp yol içinde de çıkarıyorum.konyada var mı yapan bilmiyorum.ben çumrada da bulamadım

geçmiş olsun...yanığa çiğ patates iyi gelir..ortadan kesip üzerine kapatın..

eltim benden 5 yaş küçük ama 6 yıllık evli..yoloda ileri denilen cinsten yani..
her türlüsü sıkıntı tavsiye etmiyorum

Reactions: H E
o dert bende de var bitiremiyoruz bir türlü..tost yapmayı düşünüyorum ben bu gece yumurtalı..

Çok güzel bir konu olmuş.
Bu sene ilk iftarımı evimde açtım fakat ailemle birlikte açamadım.
Çalışıyordum..

Reactions: H E
Biz iftarı hafif geçiriyoruz. Eşim diyette çünkü

Hurma
Tarhana çorbası
Çoban salata
Kavun, erik, kiraz
Ben ekmek ve pide yiyorum o yemiyor
Bende dün biley yiyemedim bir çorba bir ayran bir bardak su iki kaşık pilav zar zor oda halbuki ilk günün göz doymazlığıyla baya coştuydum

Kara kara dusunup tasindiktan sonra sonunda iftar menumu de olusturdum cok sukur.

Suzme mercimek corbasi (Dunden)
Tavuklu bezelyeli patates yemegi (Pisiyor)
Sebzeli bulgur pilavi (Pisti)
Yogurt
Sutlac (Pisiyor)

Bugun oglusumun 1.dogum gunu. Ramazan sebebi ile kutlamayacagiz ama esim pasta alacak tabiki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…