Popüler Konu Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz(2018)

Kıyamam yaa inşallah çok etkilenmez unutur hemen çok zorlamadı valla ben kesin başım ağrır diyordum ama iyi geçti ama akşam bi uyku bastırdı ki gece de uyuyamamıştım ztn erkenden yattım yorgunluktan

Domates çorbası
Fellah köftesi
Ve minik kıymalı pideler geçti içimden nedense, naçizane fikir olabilir belki

24 aylık tam 2 yaşında hamilesiniz diye mi kesmek istiyorsunuz
Hem hamileyim diye hem de sürekli emmek istiyor yemek falan çok yemiyor o yüzden. Doktoru yavaş yavaş bırakalım dedi. Bebek 6 aylık olana kadar emzirebilirsin dedi. O zamana kadar kademeli bırakalım diyorum inşallah.

Kıyamam yaa inşallah çok etkilenmez unutur hemen çok zorlamadı valla ben kesin başım ağrır diyordum ama iyi geçti ama akşam bi uyku bastırdı ki gece de uyuyamamıştım ztn erkenden yattım yorgunluktan
Evden çıkmayınca çarpmaz inşallah :)
Bu gece kalkınca bi teheccüd kılayım diyorum bende sahura kalkınca hemen sofra hazırlamaya girişiyorum bu sefer öyle yapmayım :)

hiç ümit etme canm bırakmıyorlar bende bekledim ama daha çok düşleşiyorlar aksine..
benim gögüslerimde süt felanda birikmedi kademeli kesince..
İki kere emiyor bi öğlen bi de gece uyumadan önce gece emmiyor ama tamamen nasıl yaparım bilmiyorum sütüm azaldı ama bi gün emmedi şişiyorlar hemen Ramazan’da azalacaktır kesin baya

Biz iftarı hafif geçiriyoruz. Eşim diyette çünkü

Hurma
Tarhana çorbası
Çoban salata
Kavun, erik, kiraz
Ben ekmek ve pide yiyorum o yemiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…