Popüler Konu Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz(2018)

İki kere emiyor bi öğlen bi de gece uyumadan önce gece emmiyor ama tamamen nasıl yaparım bilmiyorum sütüm azaldı ama bi gün emmedi şişiyorlar hemen Ramazan’da azalacaktır kesin baya
önce gündüzü kes.. sonra geceyi kes emdiği saatlerde dikkatini dağıtacak birşeyler bul allah kolaylık versin canm o şimdi birikir ama 3 4 güne azalıp kesiliyor

Evden çıkmayınca çarpmaz inşallah :)
Bu gece kalkınca bi teheccüd kılayım diyorum bende sahura kalkınca hemen sofra hazırlamaya girişiyorum bu sefer öyle yapmayım :)
Aynen bi yere çıkmamak lazım ben tek tutuyorum oruç ondan acele etmiyorum pek gece yarım saatte yiyorum hemen oğlan ufak sesi duyuyor

boşver görme daha iyi aman görüp napacan :KK53:
bakıcı düşünmezmisin ?
Bakıcı bir komşum vs olursa düşünürüm tabi mecbur kalınca ama diyorumki çiş mevzusunu falan kapatayım öyle ancak :)
Kpss gireceğim inşallah birde orda deneyeyim kendimi olmadı seneye sınava girip açıktan Adalet okumayı düşünüyorum hedefler koydum Allah izin verirse :)

Bakıcı bir komşum vs olursa düşünürüm tabi mecbur kalınca ama diyorumki çiş mevzusunu falan kapatayım öyle ancak :)
Kpss gireceğim inşallah birde orda deneyeyim kendimi olmadı seneye sınava girip açıktan Adalet okumayı düşünüyorum hedefler koydum Allah izin verirse :)
inşallah canm.. hakkında hayırlısı olsun
iyi bir bakıcı denk geldimi çok rahat oluyorsun..
ben cok memnunum inşallah böylede gider.. o zaman biraz daha sabret bakalım bende gireceğim kpss bu sene bende adalet bölümü mezunuyum.. burda aldığım asgari ücret+ yemek parası ve sigorta.. zaten bakıcıya veriyorum çok birşey kalmıyor

inşallah canm.. hakkında hayırlısı olsun
iyi bir bakıcı denk geldimi çok rahat oluyorsun..
ben cok memnunum inşallah böylede gider.. o zaman biraz daha sabret bakalım bende gireceğim kpss bu sene bende adalet bölümü mezunuyum.. burda aldığım asgari ücret+ yemek parası ve sigorta.. zaten bakıcıya veriyorum çok birşey kalmıyor
Zormuydu Adalet bölümü örgünmü okudun uzaktanmı?
Bakıcıya ne kadar veriyorsun? Birde komşum var ben çalışayım sen benim kıza bak diyor 8 yaşında olacak ben bakarken derslerini çalıştırıp yemeğini yedircem hepsi bu :)
Ben tanımadığım birine guvenemem maalesef ama sana iyi insan denk gelmiş maşallah hepte böyle gider umarım :)

X