Popüler Konu Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz(2018)

Yok canım kesemedim henüz ama süt oruçluyken azalıyor belki sütsüz emmek istemez :KK70: geçmiş olsun inş olmaz bizim ki de beni yanında istedi ilk sahur da belki heyecanım geçmiştir diye düşündüm ilk günleri çok başka heyecan oluyo bende :KK36:
Kaç aylık bebeğiniz. Benim de 19 aylık bebeğim var kesmeye çalışıyorum o iyice düşkünleşti.

Bende dün pişirdiğim İzmir köfte - domatesli pilav var
2 tane enginarım var önceden kalan, birazda karışık kızartma onları bitiririz iftarda
Sahurda ne yapsam diye düşünüyorum adam her gece patatesli börekle yoğurt yemesin :olamaz:
Az az yapıyorum her şeyi ama iki kişi olunca bitmiyor bir türlü yemekler
Ellerinize sağlık:kk77:Haklısınız 2 kişi olunca yemekler bitmiyor.Ben dün az yapmıştım.Sadece 1 tane karnıyark,biraz çorba kaldı.Onuda akşam, benim ufaklık okuldan gelince yer.:deli:Yeni birşeyler düşünmem lazım:KK51:

Kaç aylık bebeğiniz. Benim de 19 aylık bebeğim var kesmeye çalışıyorum o iyice düşkünleşti.
mayısın 7 sinde 2 yaşına girdi canm.. ben çalıştıgım için kolay oldu kesmem.. beni dinlersen hemen tık diye kesme
örneğin günde 5 kere emiyorsa 4, 3 2,1 şeklinde git..
gece emzirmeyi en son kes

Yok canım kesemedim henüz ama süt oruçluyken azalıyor belki sütsüz emmek istemez :KK70: geçmiş olsun inş olmaz bizim ki de beni yanında istedi ilk sahur da belki heyecanım geçmiştir diye düşündüm ilk günleri çok başka heyecan oluyo bende :KK36:
Maşallah, Rabbim heyecanını artırsın ben kestim Efeyi ama çok zor kestim çok zorlandık halen "anne emceeemm acımı" diyor :KK43:
İmşallah hastalanmaz ama burun akmaya başladı bile :dua:

Ee nasıl geçti ilk gün muzla zorlandınmı çarptımı oruç bugün ilk masa sendenmi gelecek inşallah :) ?

X