Popüler Konu Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz(2018)

bana sahurluk sıcak bir şeyler yazsanız. tabi çok da uğraştırmasın ayılamıyorum :deli: eşim yemek olmasın istiyor.kahvaltılık hafif kalıyor diyor:KK53::sinirli:

Akşama ne yemek yapıyoruz.Ben henüz karar veremedim:olamaz:

Bende dün pişirdiğim İzmir köfte - domatesli pilav var
2 tane enginarım var önceden kalan, birazda karışık kızartma onları bitiririz iftarda
Sahurda ne yapsam diye düşünüyorum adam her gece patatesli börekle yoğurt yemesin :olamaz:
Az az yapıyorum her şeyi ama iki kişi olunca bitmiyor bir türlü yemekler

Ellerine sağlık canım:KK19:Ev ahalisinden fikir alayım belki canları birşeyler istiyordur.:ıslık:Kızlar okuldan gelsinler:KK45:
Ben eşime sordum ne istiyosan yap benim için farketmez dedi. Ahh dedim zaten ne yapacağımı bilsem :-)oğlana sordum sarma dedi otur oğlum sen dedim 3 çocukla ne sarması :KK70: seninkiler kolay ister inşallah :KK70:
Bayadır fasulye yapmıyordum onu yapayım dedim bakalım.

Benimkini en son 5 sene önce gördüm sanırım. Görüşmüyoruz herkes kendi halinde.
en güzeli bacm.. zarar veriyorlar.. eltisi ile anlaşan inan çok nadir hep mi kıskançlık fesatlık olur hayır ne anlıyor ellerine ne geçiyor 3 günlük yalan dünya oysa..

Ben eşime sordum ne istiyosan yap benim için farketmez dedi. Ahh dedim zaten ne yapacağımı bilsem :-)oğlana sordum sarma dedi otur oğlum sen dedim 3 çocukla ne sarması :KK70: seninkiler kolay ister inşallah :KK70:
Bayadır fasulye yapmıyordum onu yapayım dedim bakalım.
Aynen sarma,mantı,içli köfte gibi yemekleri ilk günler görmezden geliyoruz:KK70:Başka birşey iste çocuğum:KK70:
İnşaallah öyle olur:dua:

Sütten kestinmi canım :)
Çok şükür diyeyim, Efekuş uykusuz sahura kadar uyumadı sahurdan sonra beraber uyuduk 10da kalktı hasta olacak galiba :)
Yok canım kesemedim henüz ama süt oruçluyken azalıyor belki sütsüz emmek istemez :KK70: geçmiş olsun inş olmaz bizim ki de beni yanında istedi ilk sahur da belki heyecanım geçmiştir diye düşündüm ilk günleri çok başka heyecan oluyo bende :KK36:

X