Popüler Konu Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz(2018)

Eşime sehriye corbasi
Karniyarik pilav cacık

İçecek limonata

Afiyet olsun, eminim menünüz güzeldir lakin şu yazdığınız menü buraya olmadı, başka menü topikleri vardı, oralara yazsanız kimse size niye yazdınız demezdi.

Alkolde alırsınız, istediğiniz eti de yersiniz, buna kimsenin ne laf söylemeye ne eleştirmeye hakkı yok ama bu menüyü diğer menü topikleri dururken buraya yazarak bir amaç güttünüz, ohhhh nooooo bu insanlar hiiiiç hoşgörülü değiiiilll kuzuuumm, mobbing yapıyorlar diyebilmek için sosyal deney olmuş menünüz, bariz belli, gün gibi aşikar.

Oysa hoşgörü karşılıklıdır, sizin yaptığınız da aleni mobbingtir, şu sitede farklı inançta bir sürü insan var ama hiçbiri yaptığınızı yapmaz, yapmadı çünkü insanlara saygıları var.

Burası sizin oyun bahçeniz değil, sosyal deney, insanların sınırlarını zorlama, hoşgörülerini yoklama, değer yargılarına mobbing alanınız da değil.

İyi dileklerimizi iyi insanlara harcamak gerek belliki niyet provokasyon.
Ben artık ıslah etsin filan demiyorum .Kötü dileklerde bulunuyorum yada ne hali varsa görsün diyorum .

Ablacım sizin iftarda neler vardı

Ablacım sizin iftarda neler vardı
Kuzum valla bizim iftar menüsü sizinkilere göre pek yavandı:))) sıcaktan birşey yiyemediğimizden bir çorba bir salatayla iftarı yaptık, Kemalpaşa tatlısı şerbetledim, sahura kadar tatlı yeriz dururuz

Hepinizin orucu kabul olsun, ilk gün nasıl geçti? Ben bugün perttim resmen, ilk birkaç gün kafamı kaldıramıyorum.

Sahurda aspirin icin esime cok iyi geliyor

Allah kabul etsin ablacım,afiyet olsun
Ben de öyle geçirdim ablacım.Son saatler tansiyonum düştü galiba boyun ve başağrısı oldu.Birkaç güne alışırız inşallah.Susuzluğa dayanmak zor oluyor.Aksine ben de aç olunca çok üşüyorum.Sürekli üşüme tuttu.

Açlık olmuyor da benim susuzluk problemim var 2-3 güne kadar düzelir ama işte o arada ben benlikten çıkıyorum

Hepinizi öpüyorum, şimdiden hayırlı sahurlar dilerim, kafayı kaldıramadığımdan kötü içerikler birikmiş onları halledeyim

Teşekkür ederiz ablacım.Allah kolaylık versin

Teşekkür ederiz ablacım.Allah kolaylık versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…