Popüler Konu Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz(2018)

1. Gün iftar
Tarhana çorbası
Fırında köfte patates
Şehriyeli pirinç pilavı
İçli köfte
Piyaz
Vişne kompostosu
Havuç tarator
Semizotu salata
Karpuz
Haşhaşlı revani tatlısı

+999999999999999
Ben saka falan sandim her ne kadar yeri burasi olmasada.Gercekten Allah islah etsin bu ne ya

Eline sağlık canım.
Ben kaynanamdan tüyo aldım

Onlar yufka ekmek yapıyor ondan börek yapınca eşim yiyormuş. Bende yapcam eşim çok halsiz düşmüş geldi şimdi.
Sagolasin canım
Aaa evet benim kv.ler de yapıyor benim eşim de çok seviyor ben o yufkanın hem böreğini hem de güllacını yapıyorum çok pratik oluyor :)

Ölçüyle tam tarif verebilirmisiniz

Aslında pilava tam ölçü vermek doğru değil çünkü pirinçler farklı farklı
Bu akşam yaptığım pilava yarım kavanoz yazdan yaptığım domateslerden koydum, taze kullanacaksanız iki iri domates yeter. Yağı kızdırın domatesinizi atıp kavurun biraz pişirin bir miktar suyu kalsın, 1 bardak yıkanmış pirinci de ilave edin ve kavurun, üzerine 1 bardak sıcak su ve tuz ilave edin pişmeye bırakın arada kontrol edin gerekirse su ilave edin, piştikten sonra yarım saat kadar dinlendirin , afiyet olsun

İstanbul'da meşhur bir birahane var.
sahibi Ermeni.
ramazanda kepenk kapatır (ki böyle bir zorunluluğu yok, hala yapıyor mu bilmiyorum bir kere kendi gözümle gördüm ama hep yapıyormuş) , camına ramazandan sonra görüşürüz. hayırlı ramazanlar yazar.
ama bu nerenin insanı ben de bilmiyorum..

Arkadaşlar hepimize afiyet olsun.İlk iftarımızı yaptık çok şükür.Son günü hayırlısı ile görürüz inşaallah
Rica ediyorum siz konu ile ilgilenin.Konu ile ilgili olmayan mesajlar zaten ceza alacaktır.Boşuna şu mübarek günde polemiğe girmeyelim.
Hepiniz harikasınız çok güzel paylaşımlarda bulundunuz.Hergün böyle olur inşaallah.Birlikte bayrama kavuşacağız inşaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…