Popüler Konu Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz(2018)

Vay tanıdık gormek ne güzel :) aynen ben de eşim için hazırlayacağım inşallah bakalım arkadaşlar pratik çabuk hazırlanan neler yapacaklar ben biraz düşük motivasyonlu başladım kendim oruçlu olmayınca değişik geldi bu sabah normal kahvaltı tarzı hazırladım ( peynir , tere yağ , siyah/yeşil zeytin , domates küp küp doğrayıp hafif zeytin yağı döktüm üstüne , peynirli ıspanaklı börek bir de bizim buralarda tok tuttuğuna inandığımız her sahur mutlaka sofrada olan haşlanmış patates ve yumurta ve bir da çay tabi )
Eline sağlık canım.
Ben kaynanamdan tüyo aldım

Onlar yufka ekmek yapıyor ondan börek yapınca eşim yiyormuş. Bende yapcam eşim çok halsiz düşmüş geldi şimdi.

Ben de sahur yapıyorum bazen. :) İş yerinde oruç tutan arkadaşlarım var onlara ayıp olmasın diye yanlarında kahvaltı etmiyorum. Bir şey dediklerinden değil de ne bileyim, vicdanen rahatsız oluyorum niyeyse.

Vicdanlı ve saygılı olman çok güzel ki böyle bir kız olduğunu az çok tahmin ediyordum netleşti ❤️❤️

Bu aksam enfes domuz pirzola ve firinda patates yiyebilirim.
Yaninda da bir pint Guinness.
Vitamin B12, E ve protein ile cok guzel dengelenmis tipik Ingiliz aksam yemegi.
https://www.recipetineats.com/wp-content/uploads/2016/09/Baked-Pork-Chops_6-a-680x617.jpg
Not: Dolapta ikisi de yok, ben de mercimek makarnasi ve sebze alirim az miktar dana biftek ile. Yaninda da Pellegrino maden suyu.
Başlık ramazan ve sahur menüleri. Yanlış yerdesiniz yine. Siz hep yanlış yerdesiniz ama. Zorluyorsunuz insanların nefsini. Bundan garip bir zevk alıyor olmalısınız. Bu da ilginç. Oruç tutmak ibadet etmek bu ayda neden rahatsız eder sizi anlamıyorum. Aslında anlıyorum ama yazmak istemiyorum. Allah ıslah etsin.

Başlık ramazan ve sahur menüleri. Yanlış yerdesiniz yine. Siz hep yanlış yerdesiniz ama. Zorluyorsunuz insanların nefsini. Bundan garip bir zevk alıyor olmalısınız. Bu da ilginç. Oruç tutmak ibadet etmek bu ayda neden rahatsız eder sizi anlamıyorum. Aslında anlıyorum ama yazmak istemiyorum. Allah ıslah etsin.

+1

köftlsi mantar soteyi nasil yapıyorsunuz. elinize saglik. hayirli iftarlar
Teşekkürler hayırlı ramazanlar size de :)
Uydurmasyon oldu tamamen. Mantarı tereyağıyla soteledim köftelere de misket sekli verip az yağda kızarttım. Altta mantar üste köfte olacak sekilde tepsiye yerleştirip fırında pisirdim. Lezzetli oldu tavsiye ederim. Üstüne domates biber ya da kaşar koyabilirsiniz.

X