Popüler Konu Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz(2014)

Hoşgeldin canım
Geçen yılda böyle bir konu açmıştım güzel olmuştu bu yıl yine açmak istedim beğenmene sevindim
Olmaz senden de paylaşımlar bekliyoruz
Bu yıl yine yaparız inşaallah

Hoşgeldin canım
Geçen yılda böyle bir konu açmıştım güzel olmuştu bu yıl yine açmak istedim beğenmene sevindim
Olmaz senden de paylaşımlar bekliyoruz
Bu yıl yine yaparız inşaallah

Beyim kişisi bir çorba bir salata olsun yeter bana der her zaman..
Ana yemek kültürü yok Ramazanda..
Normal zamanlarda ana yemeği bırak beni bile yer ama Ramazanda istemiyor işime de geliyor
Tabii ara ara paylaşımlarım olacak sizlerden de fikir edineceğim için çok mesudummm

Hayırlı uğurlu olsun bende takip edeceğim evli olarak geçireceğim ilk ramazanda hadi hayırlısı:))

Ya Ramazan'ın geldiğini düşününce bile insan heyecanlanıyor bende buraya göz gezdirecem:)keşke Ramazan'da allah. için yaptığımız şeylerinde böyle menülerını hazırlasak ...çetelesini tutsak ne güzel olur

Eşin çok haklı Ramazanda geniş menülere gerek duyulmuyor.Birkaç çeşit hatta çorba bile yeterli oluyor
Bekliyorum canım
Hayırlı uğurlu olsun bende takip edeceğim evli olarak geçireceğim ilk ramazanda hadi hayırlısı:))
Birlikte geçiririz inşaallah

Paylaşımlarınızı bekliyoruz

Nevoş yeni görüyorum başlığı.

Hayırlı uğurlu olsun.Geçen sene başka başlıkta paylaşım yapıyorduk.Bu sene de burada oluruz inşallah.Tabiki ben de değişik iftar,sahur yemeklerini paylaşırım fırsat olursa.

Sağol canım
Evet geçen yıl başka konu açmıştımYenilik yapmak istedim yeni bir sayfa açalım
Paylaşımlarını bekliyorum

benimde evli olarak ilk ramazanimm :) napacagimi bilmiyorum kv le birlikte oturuyoruz kv oruc tutamiyor saglik sorunlarindan dolayi. esim kaynim ve ben tutacaz gibi görünüyor ama geve sahurda kalkip herkese bise hazirlamayi zorsunuyorum kv kalkarsa geve mecbur bende onla kalkıp uyacam kalkmamasi isime gelir ama kalkma da diyememm bide esimle ben olsam rahat ama birlikte olunca zor maalesef. gecenin bi vakti yat sahura kalk yemek hazırla topla yat sabah 7de tekrar kalk işe git aksam yorgun argin gel canimin istedigini bile diyemem. emir veriyor gibi olur diye. amaaan hersey dert...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Allah kolaylık versin işiniz zor
Biz genelde sahurda kahvaltı yaparız daha hafif oluyor Ara sıra börek,çörek yaparız

Allah kolaylık versin işiniz zor
Biz genelde sahurda kahvaltı yaparız daha hafif oluyor Ara sıra börek,çörek yaparız

sadece benim esim tek başına 3 kişilik yemek yer tatlim zor bir ay beklıo valla beni

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben de abd'den takip etmeye calisicam sizi, cok sevindim bu konu basligina:)) herkese hayirli ramazanlar, insallah vakit buldukca ben de guzel sofralar hazirlayabilirim.

Yine bir Ramazani görmek nasip oldu çok sükür
Eminim simdi geçmicek gibi görünsede bittiginde yine üzülücem, çünkü Ramazan'da öyle düzenli öyle güzel oluyor ki günler, hergün evde yemek pisiyor özenle ve zevkle yapiliyor. Üstelik baya geç açacagimiz için isten eve gidince uzun uzun vaktimiz olucak yemek yapmalara

Ilk düsündügüm menüm pazar günü için olucak, cumartesi annemdeyiz

Corba (büyük ihtimal yayla çorbasi daha kesin degil)
Borcamda besamel soslu patlican oturtmasi
Belki biraz pilav
Cacik
Karpuz

Rabbim herkese hayirli bir Ramazan ayi nasip etsin, herkesin sofralarina karnini douyuracak nimetleri versin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…