Popüler Konu Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz(2014)

Yine bir Ramazani görmek nasip oldu çok sükür :KK16:
Eminim simdi geçmicek gibi görünsede bittiginde yine üzülücem, çünkü Ramazan'da öyle düzenli öyle güzel oluyor ki günler, hergün evde yemek pisiyor özenle ve zevkle yapiliyor. Üstelik baya geç açacagimiz için isten eve gidince uzun uzun vaktimiz olucak yemek yapmalara :KK56:

Ilk düsündügüm menüm pazar günü için olucak, cumartesi annemdeyiz :21:

Corba (büyük ihtimal yayla çorbasi daha kesin degil)
Borcamda besamel soslu patlican oturtmasi
Belki biraz pilav
Cacik
Karpuz

Rabbim herkese hayirli bir Ramazan ayi nasip etsin, herkesin sofralarina karnini douyuracak nimetleri versin insallah :KK31:
Merhaba
Evet güzel bir ay bizi bekliyor:KK16:
Menünüz çok güzel ben de ramazanda tatlı yapmayı ve yemeyi düşünmüyorum meyvelerle geçiştirsek iyi olur:KK56:
Hayırlı olsun bnde burada olacağım Allah yardımcımız olsun şimdiden
Amin..Paylaşımlarınızı bekliyorum:KK56::KK16:
Güzel menüler bizleri bekliyor :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Evet güzel menüler,güzel bir ay bizi bekliyor:KK56:Paylaşımlarınızı bekliyorum:KK16:

hayırlı uğurlu olsun ..:nazar:
güzel bir topik olmuş ..:KK9:
yemeklerimizi menülerimizi yazarız artık .. En Büyük TÜRKİYE
hosgeldin ya şehr_i Ramazan .. :KK16:

“Kim, faziletine inanarak ve karşılığını yalnızca ALLAH’tan bekleyerek Ramazan orucunu tutarsa, geçmiş günahları bağışlanır.”

:KK16:hoşgeldin Ya Şehri_Ramazan:KK16:

Kızlar ilk sahurumuz yarın gece dimi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben genelde kahvaltı tarzı seyler yerim yada makarna ama sigara böregi olmazsa olmazım :))))

Afiyet olsun:KK56:
Ben de genelde kahvaltı hazırlıyorum.2-3 aydır diyet yapıyorum Ramazanda devam etmek istiyorum o nedenle sahurda hamur işlerinden uzak durmaya çalışacağım eşimde aldığı kilolardan kurtulur belki:KK9:Gözleme,börek yasak:KK52:
Közlenmiş biber,kahvaltılıklar,meyve ile geçirmeyi planlıyorum umarım başarılı olurum:KK1:

Afiyet olsun:KK56:
Ben de genelde kahvaltı hazırlıyorum.2-3 aydır diyet yapıyorum Ramazanda devam etmek istiyorum o nedenle sahurda hamur işlerinden uzak durmaya çalışacağım eşimde aldığı kilolardan kurtulur belki:KK9:Gözleme,börek yasak:KK52:
Közlenmiş biber,kahvaltılıklar,meyve ile geçirmeyi planlıyorum umarım başarılı olurum:KK1:

Bende gecen sene diyet yaparken ramazandı canım ozaman mümkünse haslanmıs yumurta ye kalotisi az ve acayip tok tutuyor mutlaka menünde olsun :)

Bende geldim kızlar takip de olucam ve paylasimlarda da bulunurum resimli.
Ben malesef tüm orucu tutamayacam çalıştığım için evde olduğum günler tek tutabilcem. Ve malesef orucun ilk gününü tutamicam 😢 ama eşim tutuyor ve yarın sahurda acaba kocama ne hazirlasam 😋

Ben malesef tüm orucu tutamayacam çalıştığım için evde olduğum günler tek tutabilcem. Ve malesef orucun ilk gününü tutamicam 😢 ama eşim tutuyor ve yarın sahurda acaba kocama ne hazirlasam 😋

Bencede çok zevkli gececek bu topigle ramazan :KK9:
Bende karasızım hâlen düşünüyorum ne yapsam diye :44:

Hoşgeldiniz:KK16:
Paylaşımlarınızı bekliyorum:KK16:
Sahurda kilo probleminiz yoksa:KK17: börek,gözleme iyi olur.:KK56:
Bencede çok zevkli gececek bu topigle ramazan :KK9:
Bende karasızım hâlen düşünüyorum ne yapsam diye :44:

İnşaallah:KK52:
Ben kahvaltı hazırlayacağım arada çorba eşlik edebilir.:KK56::KK9:

Kızartma ve hamur işi olmasın:KK17::KK52:Yaparsan birşeyler resimlerini bekliyoruz:KK56:
Ben kendimi tutmak istiyorum.:KK1:

Benim eşim susamaktan kortuğu için o gibi şeylere susatır yapma diyor zaten :KK9:bakalım serinletici ne yapabilirim :KK9:tabi canım büyük bir zevkle paylaşırım :KK16:

X