Popüler Konu Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz(2014)

sanırım yanlıs foto yüklemisim ..:KK53:
o karnıyarığın içi :KK60::KK60::KK60:
cnm princle yapıorum evt :KK52:
:KK52:
aa sen demesen hic farketmiotmEn Büyük TÜRKİYE
:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
Ben dolma harcı sandım görünce galiba sadece etli yapıyor diye düşündüm.:KK1::KK1:

Bugünün menüsü:
Domates Çorbası
Fırında patatesli tavuk
pilav
Vişne Hoşafı
Şekerpare-Dondurma

Bu günkü menu
Dünden ezogelin çorba
Etli yaprak sarma
Yumurtalı kiyma kavurma
Başemal soslu firinda makarna
Salata

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Domates Corbasi
Tavuk Snitzel
Bulgur Pilavi
Kasarli Mantar
Cacik

Plan bu ama daha hic birine baslamadim :KK37:
Herkese hayirli iftarlar, Allah kabul etsin

Ellerinize sağlık.Şu kahvaltılı ve pastalı kısırlı olana bayıldım.:KK56:Bu gece sahura bizde mi yapsak hamurişi acaba.:KK52:

Hamur işi baştan çıkarıyor:KK56:
Eşimde bugün tvde kıymalı bir börek gördü Ahhh bunu yapacak biri olsa diyor:KK53:Bana gaz veriyor.Ama bilmiyor ben dünden niyetliyim:KK60:
Bugün evde değil evde olduğu birgün:KK56:
Yalnız çok fazla birşey yenmiyor. Kıymalı veya patatesli harçlı börekler kaldığında yenir mi onu düşünüyorum:KK9:Normalde yeniyorda:KK53:

Bugünkü menum;
Semsek
Bostana
Mercimek çorbası
Lebeni

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende ilk defa içli köfte yaptım :KK53: bakalım tadı nasıl olcekk :26:
Menum
-dunden mercimek çorba
-içli kofte
-salata
-ayran
-meyve
-datlum tavuk göğüsü
Allah kabul etsin afiyet olsun herkese :KK16:

Hamur işi baştan çıkarıyor:KK56:
Eşimde bugün tvde kıymalı bir börek gördü Ahhh bunu yapacak biri olsa diyor:KK53:Bana gaz veriyor.Ama bilmiyor ben dünden niyetliyim:KK60:
Bugün evde değil evde olduğu birgün:KK56:
Yalnız çok fazla birşey yenmiyor. Kıymalı veya patatesli harçlı börekler kaldığında yenir mi onu düşünüyorum:KK9:Normalde yeniyorda:KK53:

Evet hem de nasıl.:KK53:Ramazandan önce son sabah kahvaltısında anneme yaptıracaktım.Dedim ramazanda nasılsa bolca yiyeceğiz boşver.Yesemmişim keşke.:KK52:Aklımda duracağına midemde dururdu.:KK60:Yap adama yesin.Arada yapmak lazım.Rejim ayı değil bu ay.:KK1:Börek sonradan ısıtılırsa aynı olur bence.Birşey olmaz.

Ben de menümüzü yazayım.

Mercimek çorbası
Karnıyarık
Pilav
Cacık
Dondurma

Evet hem de nasıl.:KK53:Ramazandan önce son sabah kahvaltısında anneme yaptıracaktım.Dedim ramazanda nasılsa bolca yiyeceğiz boşver.Yesemmişim keşke.:KK52:Aklımda duracağına midemde dururdu.:KK60:Yap adama yesin.Arada yapmak lazım.Rejim ayı değil bu ay.:KK1:Börek sonradan ısıtılırsa aynı olur bence.Birşey olmaz.

Benim diyette börek yasak değil:KK60:Yapacağım tabi yapmaz olur muyum:KK52:Sadece tatlı yok:KK20::KK1:
Tabi fazladan bir kez börek yemiş olurdun:KK9:

Benim diyette börek yasak değil:KK60:Yapacağım tabi yapmaz olur muyum:KK52:Sadece tatlı yok:KK20::KK1:
Tabi fazladan bir kez börek yemiş olurdun:KK9:

Hadi ya yasak değil mi?Bol bol ye o zaman.:KK52:Bu tatlıyı da hep günah keçisi ilan ediyorlar yazık ona.:KK5:Bir ay bari rahat bıraksalar.:KK1:Evet yeseydim iyi olurdu o hamurişini.Reçelle birlikte çok iyi oluyordu be.:KK60:

piliç ciğer sote
bulgur pilavı
yoğurtlu semizotu salatası
erik hoşafı
haşhaşlı revani

X