Yöresel Tarif Ramazan Sofraları + Ana Yemek veya Tatlı

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğum tarif

• Ankete Katılan
    85
  • Anket Kapalı .

haklısın şekerim zaten şuan da çok aday yok ve en güzel lucininkiler görünüyo yeni adaylar gelsin değerlendiririz tabiki

Ben de o marifetli elleri görmek istiyorum kızlarrrrrr paylaşımları merakla bekliyorum. emeğe saygıya sonuna kadar katılıyorum.

şampiyon belli sanırım keşke girmeyeydim benim öyle arkadaş grubum yokki ona göre oy verilecekse :)
açıkcası ben sunumu falan düzgün görüntüleyemedim şansım yüzde 0

Son düzenleme:
şampiyon belli sanırım keşke girmeyeydim benim öyle arkadaş grubum yokki ona göre oy verilecekse :)
açıkcası ben sunumu falan düzgün görüntüleyemedim şansım yüzde 0

canım tekrar eklesene eksik kalan resimler nevreste ye söyle o yapar

Bu arkadaş mevzusunu 3. Kez okuyorum

son yarışma tarifinde var olduğum için ve sürekli dile geldiği için konuşma gereği duyuyorum

bir kk dan üyemiz oy verirken arkadaşım kelimesini kullandı bana sonradan dank etti sanırım kastınız bnm

bu yarışmaları uzun zamandır takip ediyor ve oyluyorum öncelikle oyum tabiki de emeği çok olup evde deneyebileceğim gözümede güzel gözüken yemeğe tatlıya vs.. Verdim (örnk: Bir önceki patlıcan yemekleri adraya verdim evde de denedim hatta o topiğede ekledim)
hıı yalan değil katılan arkadaşlarımda varsa onlara da verdiğim oldu hem beğendiğim hem hatır için

çok uzun senelerdir kk dayım verende vermeyende saolsun hep bunu dedim

arkadaşım görüp verdiysede saolsun vermediysede

şu da var en yakın rakibime de oy verecek kadar emeğe saygılıyımdır.

Belki vermeseydim yarışmayı 1 oyla kazanmış olacaktım...

Ama önemli değil altı üstü bir yarışma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…