Ramazan bayramında görücüye çıkacak olanlar buyrun

ay canım Allah bozmasın..mutluluğunuz daim olsun inşallah

çooooook heyecanlıyım kızlarr yaa yarın iftardan sonra bizdeler..yarın bu saatlerde :1rolleyes:

ölücem heyecanımdan çok fena oldumm

dadlummm sanırım su saatlerde seni allahın emriyle istiyorlardır :1hug:ay neler oluyo şimdi orda çok merak ediyorum, bak hepsini sonra ayrıntılı bi şekilde anlat bize a.s.

evet kızlar açılın yoldan ben geldim kaydirigubbakcemile2
tanışma olayı oldu ve bitii :Saruboceq:
kızlar o kadar heyecanlandım ki anlatamam vallahi..hala geçmedi heyecanım..
saat 9 da geldiler 12:30 da gittiler..bayanlar başka odada erkekler başka odada oturdular..
kızlar o arada kaynatama hoşgeldin bile dememişim farkında değilim..adam demişki ben gelinimi göremedim kaydirigubbakcemile3

işte kızlar önce bayanlar geldi kaynanam ve görümcelerim..çok sıcak davrandılar..odaya geçtik tabi benim yüzüm kıpkırmızı eller titriyo

serviste ben hiç bişey yapmadım ellerim titriyodu ve heyecanlıydım..annem le teyzem sağolsunlar..ben sadece çayları dağıttım o kadar..işte konuştular..kızlar biliyomusunuz aşkımla hiç yanyana oturamadık bakışamadık :çok üzgünüm:
çok utandım neyse anneler konuştular hep ben hiçbişeye karışmadım hanım hanımcık oturdum öyle..

ne oldu ne bitti anlamadım kızlar ama çok şükürki bugünü atlattık..gerçi hala heyecanlıyım :asigim:

kaynanam dediki yarın annemi arıcakmış..yarın yada öbür gün istemeye gelicekler ve yüzüklerimiz takılıcak Allahın izniyle :Saruboceq:

evet kızlar heyecanımı mazur görün anca bu kadarını anlatabildim çünki şuan tek hatırladıklarım bunlar..hala heyecanım geçmedii..

sizi çook seviyorum kızlar :lepi:

hadi canım gözün aydın atlatmışsın.çok şükür çıkmamış bi aksilik.yerimseniben
inşallahh daha güzel haberlerini bekliyorumm

hadi canım gözün aydın atlatmışsın.çok şükür çıkmamış bi aksilik.yerimseniben
inşallahh daha güzel haberlerini bekliyorumm

evet canım çok şükür bi aksilik çıkmadı
ama hala inanamıyorum o ayrı..kendimi ameliyata gircekmiş gibi hissettim :ecrin_bebek:
inşallah canım..bende hepinizin hayırlı haberlerini bekliyorum

dadlummm ne güzel atlatmışsın. darısı başımıza. hayırlı olsun..

canım daha atlattım sayılmaz bu akşam iftardan sonra yine gelebilirler..bu sefer isteme olucak..ama babamda ilk seferde vermem diyo..bi kaç kere istesinler yüzükleri öyle takarız diyo kafamçokkarıştı

bakalım herşeyin hayırlısı..ama dünü atlattım yaa işte çok şükür yanii

sizlerinde haberlerini dört gözle bekliyorum kızlar hihoyyyt

babalar neden böyledir, gerçekten bizi düşündükleri için mi, x bey kızını bir isteyişle vermez dedirttirmek için mi, kendi egolarını tatmin etmek için mi? kendi babam için bunu düşünür oldum.senağlama

tabi canım öle bi seferde kız verilmez:1closedeyes:
aşındırsınlar biraz sizin kapıyı:jeyyar:
kolaymı öyle kız almakyerimseniben

seninde bayramın mübarek olsun. insanın hiç ummadığı anda çıkar aşk, benim öyle olmuştu. seninde çok büyük bir aşk yaşaman ve bizimle paylaşman dileğiyle..

AYYyyy dadlummmmmm atlattinmi gizzzzzzz :1shok:
hadi gözün aydin kaydirigubbakcemile3
anlattigina göre gayet iyi gecmis.
oh oh
bugun yarinda geri gelirler
ama babanda hakli 1 istemede kiz verilmez.
bende babama dicem beni 1 istemede verme. 2 kere en az istesinler
gül gibi kizlariz yani. almasi kolay olmamali dimi ama :asigim:

dadlummm çok sevindim canım yaa :1hug:
aslında en zor kısmı atlatmışssın biliyormusun
bence en stresli olan ailelerin ilk tanışması,
gerisi gelir zaten :içelim:

canlarım iyi dilekleriniz,dualarınız için hepinize çokk teşeküür ederim..Allah razı olsun

kızlar sizler benm can yoldaşımoldunuz resmen..tüm heyecanlarımı ilk burda paylaşıyorum

evet kızlar 29.09.2008 günü yani bugün sözlendim..yüzüklerimiz takıldı..hayırlı iş uzamaya gelmez dediler Allahın emri peygamberin kavliyle istediler..o an öyle bi duygulandım ki senağlama

vee babam kabul etti yani beni verdi..bu arada kızlar imam nikahımızda kıyıldı..artık Allah katında evliyiz :asigim:

mesafeler uzak olduğu için ve bazı işler yüzünden herşeyi çabuk yapıyoruz..sabah nişan alışverişine çıkıcaz kızlar..ve akşama doğru nişanımız olucak aile arasında..ve 1 gün sonrada aşkımı geriye uğurlucam :a015:

inanın kahveleri verirken ellerim titriyodu..aşkımla birbirimizin yüzüne bakamıyoruz oda heyecan yaptı tabi ikimizde utandık

kızlar 4 ay sonra gelin oluyorum Allah izin verirse..Şeniz

inşallah Rabbime duam tüm sevenleri kavuştursun..ve girdiğimz eve gelinlikle girip kefenle çıkmak nasib olsun :Saruboceq:
kızlar hepinizin haberlerini heyecanla bekliyorum..inşallah sizlerde hayırlısıyla atlatırsınız

kızlar öncelikle hepinizi tebrik ederim.çok heyecanlı ve stresli bir durum.heyecan yapmayın diyeceğim ama olmayacak biliyorum.bari olabildiğince az heyecan yapın :) tadını çıkarın bu güzel gününüzün. dadlummm canım hayırlı olsun.Allah utandırmasın inşallah.babam beni verdiğinde bende çok duygulanmıştım hatta büyük abimin eşine sarılmıştım beraber ağlamaya başlamıştık. :çok üzgünüm: diğer abimin eşi de beni güldürmek için "istemiyorsan kızımız vazgeçti diyelim"diyip oda sarılıp ağlamıştı :çok üzgünüm: özellikle babamın elini öpmek için gittiğimde babama sarılıp çok ağladım :çok üzgünüm: en zor yeri burasıydı. şimdi ailemi bırakıp ankaraya gurbete gelin gideceğimi düşündükçe daha çok üzülüyorum :a015:

dadlummm hayırlı olsun allah bir yastıkta kocatsın hayırlısıyla düğününü de anlatırsın hayırlısıyla tüm bekarlara vede banada hayırlı mutlu bir isteme,nişan ve evlilik nasip etsin herkese içinde banada

QUOTE=dadlummm;3982404]canlarım iyi dilekleriniz,dualarınız için hepinize çokk teşeküür ederim..Allah razı olsun

kızlar sizler benm can yoldaşımoldunuz resmen..tüm heyecanlarımı ilk burda paylaşıyorum

evet kızlar 29.09.2008 günü yani bugün sözlendim..yüzüklerimiz takıldı..hayırlı iş uzamaya gelmez dediler Allahın emri peygamberin kavliyle istediler..o an öyle bi duygulandım ki senağlama

vee babam kabul etti yani beni verdi..bu arada kızlar imam nikahımızda kıyıldı..artık Allah katında evliyiz :asigim:

mesafeler uzak olduğu için ve bazı işler yüzünden herşeyi çabuk yapıyoruz..sabah nişan alışverişine çıkıcaz kızlar..ve akşama doğru nişanımız olucak aile arasında..ve 1 gün sonrada aşkımı geriye uğurlucam :a015:

inanın kahveleri verirken ellerim titriyodu..aşkımla birbirimizin yüzüne bakamıyoruz oda heyecan yaptı tabi ikimizde utandık

kızlar 4 ay sonra gelin oluyorum Allah izin verirse..Şeniz

inşallah Rabbime duam tüm sevenleri kavuştursun..ve girdiğimz eve gelinlikle girip kefenle çıkmak nasib olsun :Saruboceq:
kızlar hepinizin haberlerini heyecanla bekliyorum..inşallah sizlerde hayırlısıyla atlatırsınız
[/QUOTE]
canım çok duygulandım:1hug:
rabbim tamamına erdirsin inşallahhhh:asigim:
[

canım çok duygulandım:1hug:
rabbim tamamına erdirsin inşallahhhh:asigim:

canlarım hepinizden Allah razı olsun...

bende ankaraya gurbete gidiyorum :a015:

darısı isteyen herkese inşallah..

ay canim gülüm kiyamam sana :teselli: :çok üzgünüm: of bende duygulandim simdi yaa
cok sevindim ama senin adina , darisi bekarlarin basina (yani bana :lepi: kaydirigubbakcemile3)
Ay inanamiyorum kiz ne cabuk. 4 ay sonra dügünün ay shoktayim. inanamiyorum
istemeye geldiklerinde birlikteydik senle
sözlendiginde senleydik
nisanlandiginda senle olcaz
ve dügünündede senle olcaz insallah
yaninda olamasakta
seninle birlikteyiz, destekciniz canim benim yaaaaa :1hug:
Inan cok sevindim
Bu arada bayraminizida kutlarim gizlarrrrrrr

dadlummm çok sevindim maşaallah. Allah tamamına erdirsin. şu üzgün günümde yüzümü sen güldürdün.

topiği açan bendim ama böyle olacağını bilemezdim, bu bayram gününü evde yalnız geçireceğimi de..
babam terslik çıkardı yine gelmesinler dedi.senağlama herşey yine suya düştü kızlar. o kadar umutsuz o kadar mutsuzum ki.. ailemle küsüm şu anda bayramlaşmadım bile. herkes kendi egolarını tatmin etmenin peşinde, beni kimse düşünmüyor. sürekli ağlayıp, sigara içip, ilaçlarla uyuyorum. yine ertelendi çıkmaz ayın son perşembesine. oysa bende yazacaktım buraya ne güzel. artık sadece size mutluluklar diliyorum. senağlama

kiyamam sana bitanem yaaaaa :teselli: :çok üzgünüm:
üzülme nolur, dua edelim hep beraber , düzelsin.
Niye ebeveyinlerimiz böyle yapiyorki anlamiyorum. benneyaptımki
IYiligiimzi düsünüyorlar besbelli ama, bunu kalbimizi kirarak yapmalari dogrumu ?
Yani bayram günü benneyaptımki
Nolur üzülme :teselli:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…