Ramazan bayramında görücüye çıkacak olanlar buyrun

dadlummm çok sevindim maşaallah. Allah tamamına erdirsin. şu üzgün günümde yüzümü sen güldürdün.

topiği açan bendim ama böyle olacağını bilemezdim, bu bayram gününü evde yalnız geçireceğimi de..
babam terslik çıkardı yine gelmesinler dedi.senağlama herşey yine suya düştü kızlar. o kadar umutsuz o kadar mutsuzum ki.. ailemle küsüm şu anda bayramlaşmadım bile. herkes kendi egolarını tatmin etmenin peşinde, beni kimse düşünmüyor. sürekli ağlayıp, sigara içip, ilaçlarla uyuyorum. yine ertelendi çıkmaz ayın son perşembesine. oysa bende yazacaktım buraya ne güzel. artık sadece size mutluluklar diliyorum. senağlama

canım yaaa:teselli:
neden böyle yaptı ki baban:uhm:
inşallah en yakın zamanda tatlıya bağlarsınız durumu.iyi haberlerini bekliyorumyerimseniben

son 1 senemiz babamla uğraşmakla geçti zaten. aslında aramız çok iyidir, arkadaş gibiyizidir. ben evin tek kızıyım birbirimize çok düşkünüz. ama bi son darbe inanılır gibi değildi. ve annemle kardeşim de ondan yana. hepsine çok kırgınım. ama karşı taraf yüzsüzlük de olsa gelicez, isterse kovsun bu iş böyle olmayacak diyorlar. evde ne bir hazırlık ne bişey var. kıyafet bile almadım. kocaman bir belirsizlik. en mutlu günüm böyle mi olmalıydı senağlama

son 1 senemiz babamla uğraşmakla geçti zaten. aslında aramız çok iyidir, arkadaş gibiyizidir. ben evin tek kızıyım birbirimize çok düşkünüz. ama bi son darbe inanılır gibi değildi. ve annemle kardeşim de ondan yana. hepsine çok kırgınım. ama karşı taraf yüzsüzlük de olsa gelicez, isterse kovsun bu iş böyle olmayacak diyorlar. evde ne bir hazırlık ne bişey var. kıyafet bile almadım. kocaman bir belirsizlik. en mutlu günüm böyle mi olmalıydı senağlama

canim ne olur üzülme.
Karsi taraf gelsin bence. sende babani yumusatmaya calis
hem niye istemiyolarki?
Kardesinde annende istemiyormus ? neden ama varmi bi sebebi? fisfisfis

canim ne olur üzülme.
Karsi taraf gelsin bence. sende babani yumusatmaya calis
hem niye istemiyolarki?
Kardesinde annende istemiyormus ? neden ama varmi bi sebebi? fisfisfis

karşı taraf gelecek de eminim bizimkilerin tribinden bi daha da gelmek istemeyecekler. olan bana olacak, aramız açılacak. 1 senedir uğraşıyorum canım zaten yumuşuyor gibi olmuştu iyi bi gelsinler demişti. şimdi 2 gün kala ters köşe yaptı. uzağa kız vermezlermişÇok üzgünüm çoook

karşı taraf gelecek de eminim bizimkilerin tribinden bi daha da gelmek istemeyecekler. olan bana olacak, aramız açılacak. 1 senedir uğraşıyorum canım zaten yumuşuyor gibi olmuştu iyi bi gelsinler demişti. şimdi 2 gün kala ters köşe yaptı. uzağa kız vermezlermişÇok üzgünüm çoook
canım benimde sevgilim uzaktan.ilk zamanlar bende çok tereddüt etmiştim uzak diye ama.ben seni sevmek için illaki izmirdemi doğmalıyım dedi bana aşkım benim:asigim:ve bencede çok haklıydı.babanla aran çok iyiyse yalnız başına babanla konuş ve bunları anlat a.s
inşallahh hakkında hayırlısı olur canım benima.s.

canım benimde sevgilim uzaktan.ilk zamanlar bende çok tereddüt etmiştim uzak diye ama.ben seni sevmek için illaki izmirdemi doğmalıyım dedi bana aşkım benim:asigim:ve bencede çok haklıydı.babanla aran çok iyiyse yalnız başına babanla konuş ve bunları anlat a.s
inşallahh hakkında hayırlısı olur canım benima.s.

canım teselli veriyorsun çok tsk ederim. babamla yalnız çok konuştum. araya babamın hatırlı arkadaşları büyükler de girdi. yok, yok, yok..üstelik var ya annemi de babam uzaktan almış. annem de sürekli ağlayıp duruyor, o seni bayramda bile getirmezse, tatillerde hep konyaya giderseniz diye. herkes farklı triplerde ya. beni düşünen yok. yazarken dahi utanıyorum ailemi ispiyonluyormuşum gibime geliyor:çok üzgünüm:

canım teselli veriyorsun çok tsk ederim. babamla yalnız çok konuştum. araya babamın hatırlı arkadaşları büyükler de girdi. yok, yok, yok..üstelik var ya annemi de babam uzaktan almış. annem de sürekli ağlayıp duruyor, o seni bayramda bile getirmezse, tatillerde hep konyaya giderseniz diye. herkes farklı triplerde ya. beni düşünen yok. yazarken dahi utanıyorum ailemi ispiyonluyormuşum gibime geliyor:çok üzgünüm:
canım yaaa:çok üzgünüm:
inan çok üzüldüm.ne diyceğimi bile bilmiorum.rabbim hakkında hayırlısını versin.belki karşı taraf gelipte niyetlerini birebir anlatırsa belki babanında aklına yatara.s.:1hug:

yok canim niye ispiyonlamis gibi olasin.
dertlesiyoruz surda
ama babanla konusman
onu yumusatman lazim bacim,
baska caresi yok :S

oof of
bacilarim üzülüyorum
insallah benimkinde de bi sorun cikmaz :KK43:
daha cok var ama, yinede insan düsünüyor...

:1shok: farkında olmadan,haberim yokken bende bu gün görücülüğe çıktım....bu zaman kadar gelmeyen kişiler bu gün bize bayramlaşmaya diye geldiler...meğer amaçları başkaymış, meğer bana bakmaya gelmişler :1shok:

:1shok: farkında olmadan,haberim yokken bende bu gün görücülüğe çıktım....bu zaman kadar gelmeyen kişiler bu gün bize bayramlaşmaya diye geldiler...meğer amaçları başkaymış, meğer bana bakmaya gelmişler :1shok:

:1shok: ee kim onlar kiz, oglan yakisiklimi
kimler neyin nesiler
ay sasirdim

aynı dertten muzdaribiz dimi napacaz biz ya:teselli::çok üzgünüm:senağlama
canim ümidini yitirme hayirlisiyla bayramin 3.günü bi gelsin.. kovmaz baban..kovamaz yaa.. hakkatten cok üzülürüm öyle bisi yaparsa senağlamasenağlama

sultanimmm sen kafaya hic takma.. taktikca böyle oluyor iste senağlamasenağlama
hersey güzel olur insallah canimin cani Şeniz

:1shok: ee kim onlar kiz, oglan yakisiklimi
kimler neyin nesiler
ay sasirdim
babamın arkadaşı (çok samimi değiller,sadece merhabaları var), oğlanı bir defa görmüştüm,ama hatırlıyorum çocuk bakıp duruyordu...ama ne bileyim ben,hiç aklıma gelmedi ki saftiriğim işte....kasımda askere gidecekmiş ve askere gitmeden önce ailesini göndermiş....:1shok: ailede hiç gözlerini ayırmadılar üzerimden,amma soru sordular...oğlanın şu an tipini tam hatırlayamıyorum,tek aklımda kalan fena değildi....:uhm:

Ay canlarim ya kiyamam size.
Hersey yoluna girecek insallah, dua edelim
OF ya bende üzüldüm simdi
Yok ya eninde sonunda yüregi yumusar babalarinizin.
Ben buna inaniyorum.
Benim babam kati bir insan degildir, hatta yumusak yüreklidir ama
annemde kati degilde iste biraz daha disziplinli tabi.
Inaninki benimkisiyle aramda 10 yas olmam . beni düsündürüyor..

Aklima hic gelmezdi, basima böyle biseyin gelecegi.
Ne garip..

canım bana göre iyi,çünkü ben bayanla erkek arasında en ideal 4 ila 10 yaş olduğunu düşünenlerdenim...:teselli:

bende öyle düsünüyorum hayatim, :çok üzgünüm:
annemin agznida yokladim, oda öyle dedi
10 yasa kadar normal dedi benneyaptımki
erkegin yasi cok farketmez dedi
babaminda sorun etcegini sanmiyorum ama iste insan
tam 100 % kesin degil ya
ondan :çok üzgünüm:

X