Ramazan bayramında görücüye çıkacak olanlar buyrun

dadlummm çok sevindim maşaallah. Allah tamamına erdirsin. şu üzgün günümde yüzümü sen güldürdün.

topiği açan bendim ama böyle olacağını bilemezdim, bu bayram gününü evde yalnız geçireceğimi de..
babam terslik çıkardı yine gelmesinler dedi.senağlama herşey yine suya düştü kızlar. o kadar umutsuz o kadar mutsuzum ki.. ailemle küsüm şu anda bayramlaşmadım bile. herkes kendi egolarını tatmin etmenin peşinde, beni kimse düşünmüyor. sürekli ağlayıp, sigara içip, ilaçlarla uyuyorum. yine ertelendi çıkmaz ayın son perşembesine. oysa bende yazacaktım buraya ne güzel. artık sadece size mutluluklar diliyorum. senağlama

canım yaa :teselli: cok uzuldum inan ve seni anlayabiliyorum :a015:
benim de baska nedenlerden de olsa ertelenince kendimi çok kötü hissetmiştim hala da öyleyim senağlama
biraz daha umutlu omaya calış, hem ne kadar kararlı oldugunu görünce bence onlarda yumusarlar :Saruboceq:

dadlummm çok sevindim maşaallah. Allah tamamına erdirsin. şu üzgün günümde yüzümü sen güldürdün.

topiği açan bendim ama böyle olacağını bilemezdim, bu bayram gününü evde yalnız geçireceğimi de..
babam terslik çıkardı yine gelmesinler dedi.senağlama herşey yine suya düştü kızlar. o kadar umutsuz o kadar mutsuzum ki.. ailemle küsüm şu anda bayramlaşmadım bile. herkes kendi egolarını tatmin etmenin peşinde, beni kimse düşünmüyor. sürekli ağlayıp, sigara içip, ilaçlarla uyuyorum. yine ertelendi çıkmaz ayın son perşembesine. oysa bende yazacaktım buraya ne güzel. artık sadece size mutluluklar diliyorum. senağlama

kahvekolik canım benim ya :1no2: ben bu topiği görünce hiç okumadan kendi konuma daldım...şimdi okuyunca senin ne kadar üzüldüğünü gördüm :teselli: ,canım Allah yar ve yardımcın olsun....Dualarımız seninle inşaAllah herşey hayırlısı ile gönlünce olsun... a.s.

kızlar bende sevinçli haberlerimi vericektim bide ne gördüm :1shok:
kahvekoliğimin olayını..:çok üzgünüm:
canım benim hiiçç üzülme herşey yoluna giriyo..her baba ilk başta vermem der..ama emin ol kararlı olduğunu görünce kabul edicek..sen hiç merak etme dua et yalnızca...emin ol ki Allah bi kapı açıyo ve kalpleri yumuşatıyor..

benimde bugün nişanım oldu canlarım.:asigim:
sabah alışverişe gittik alınıcakları aldık..sonra aşkımla gezmeye gittik..neyse eve geldik..alel acele kıyafetlerimi giydim..bugünde nişan yüzüklerimiz takıldı..aslında hala kendimi nişanlı hissetmiyorum..tuhaf duygular içindeyim..aileler arasında oldu nişanımız..ama güzeldi..bugün benim hayatımın en güzel günüydü çifte bayram oldu :asigim:
Rabbim isteyen herkese nasib etsin kızlar..inanın her genç kızın yaşamaya ihtiyacı var hihoyyyt

kahvekoliğim benimde bu nişan işi filan imkansız gibi bişeydi..benimkilerde başka şehirdeler..ama biz hiç durmadan dua ettik..Rabbime yalvardık,yakardık..ve hamdolsun 1,5 yıllık beraberlik inşallah düğünle beraber kesinleşmiş olacak..

dua et canım..Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah..

dadluummm inşaAllah senin için hayırlı olur...Rabbim sana her iki cihandada tüm mutlulukları nasip etsin,bu güzel birlikteliği güzel bir düğün ile,bu evliliğide nur topu gibi evladlarla taçlandırsın ...:1hug: darısı bizlerin başına :eek: a.s.

canım benim hiiçç üzülme herşey yoluna giriyo..her baba ilk başta vermem der..ama emin ol kararlı olduğunu görünce kabul edicek..sen hiç merak etme dua et yalnızca...emin ol ki Allah bi kapı açıyo ve kalpleri yumuşatıyor..

sabah alışverişe gittik alınıcakları aldık..sonra aşkımla gezmeye gittik..neyse eve geldik..alel acele kıyafetlerimi giydim..bugünde nişan yüzüklerimiz takıldı..aslında hala kendimi nişanlı hissetmiyorum..tuhaf duygular içindeyim..aileler arasında oldu nişanımız..ama güzeldi..bugün benim hayatımın en güzel günüydü çifte bayram oldu :asigim:
Rabbim isteyen herkese nasib etsin kızlar..inanın her genç kızın yaşamaya ihtiyacı var hihoyyyt

kahvekoliğim benimde bu nişan işi filan imkansız gibi bişeydi..benimkilerde başka şehirdeler..ama biz hiç durmadan dua ettik..Rabbime yalvardık,yakardık..ve hamdolsun 1,5 yıllık beraberlik inşallah düğünle beraber kesinleşmiş olacak..

hadi canım atlatmışsın hayırlısıyla:1hug:Rabbim tamamına erdirsin:nazar:a.s.
darısı bizlerin başına:Saruboceq::Saruboceq:

kızlaarrr dün şok şok şok oldum. aşkımla tartışmıştık dün malum ben fazlasıyla gerginim psikolojim yerinde değil hiç. sen beni sevmiyorsun, umursamıyorsun demiştim, o da seviyorum, umursuyorum göreceksin demişti. 2 saat falan geçti aradı, 1 saate kadar yanındayım dışarıya çık dedi. bu arada saat 22.00 idi. neyse arkadaşla anlaştık beni dışarı çıkarması için. gece olunca kardeşimde bizimle takılmaz mı? sadece balkondan bir kaç sn görebildim aşkımı. 400 km yi bikaç sn görebilmek için (karanlık ve uzaktan tabi) gelmiş oldu. sonra döndüler hemen. babamla yine tartıştık, kararlı olduğumu çok iyi anlamış oldu. yarın tekrar gelecekler, bakalım nolacak. hayatım Türk filmine döndü resmen..

babamın arkadaşı (çok samimi değiller,sadece merhabaları var), oğlanı bir defa görmüştüm,ama hatırlıyorum çocuk bakıp duruyordu...ama ne bileyim ben,hiç aklıma gelmedi ki saftiriğim işte....kasımda askere gidecekmiş ve askere gitmeden önce ailesini göndermiş....:1shok: ailede hiç gözlerini ayırmadılar üzerimden,amma soru sordular...oğlanın şu an tipini tam hatırlayamıyorum,tek aklımda kalan fena değildi....:uhm:

evet bayramlarda gelinir öyle kız görmek için bayram ziyareti bahane. ee anlatsana sen ne demeyi düşünüyorsun? kabul edecek misin? Allah hakkında hayırlısını versin. görücü usulü en kafa yormayanı yaa

kızlaarrr dün şok şok şok oldum. aşkımla tartışmıştık dün malum ben fazlasıyla gerginim psikolojim yerinde değil hiç. sen beni sevmiyorsun, umursamıyorsun demiştim, o da seviyorum, umursuyorum göreceksin demişti. 2 saat falan geçti aradı, 1 saate kadar yanındayım dışarıya çık dedi. bu arada saat 22.00 idi. neyse arkadaşla anlaştık beni dışarı çıkarması için. gece olunca kardeşimde bizimle takılmaz mı? sadece balkondan bir kaç sn görebildim aşkımı. 400 km yi bikaç sn görebilmek için (karanlık ve uzaktan tabi) gelmiş oldu. sonra döndüler hemen. babamla yine tartıştık, kararlı olduğumu çok iyi anlamış oldu. yarın tekrar gelecekler, bakalım nolacak. hayatım Türk filmine döndü resmen..

ay canım duyunca bende şok oldum:1shok:
kıyamam yaa nasılda sevio seni:1hug:
rabbim sizi hayırlısıyla kavuştursun inşallahh:Saruboceq:

canımsın ne güzel yaa hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin. kızz alyansının resmini koysana benim alyansa çok merakım var dahihoyyyt. tatlım yarın gelecekler herşeye rağmen ama bizimkilerin tepkisinden üzülmelerinden korkuyorum. ve zehir olacak bana hiç heyecanlı bile değilim. keşke hevesimi kırmasalardı da korku değil tatlı bir heyecan hissetseydim.:çok üzgünüm:

ay canım duyunca bende şok oldum:1shok:
kıyamam yaa nasılda sevio seni:1hug:
rabbim sizi hayırlısıyla kavuştursun inşallahh:Saruboceq:

benim ailemle aram onun için açıldı. bırak gelsin kız. ben buna değerim:dilcikar: görüşemedik ama emeği yeterdi. sinirden ağır konuşmuşum heralde sevgisini ıspatlamış oldu:asigim: bide yarını atlatsakkk lütfen dua edin canlarımm:teselli:

Ay canlarim ya kiyamam size.
Hersey yoluna girecek insallah, dua edelim
OF ya bende üzüldüm simdi
Yok ya eninde sonunda yüregi yumusar babalarinizin.
Ben buna inaniyorum.
Benim babam kati bir insan degildir, hatta yumusak yüreklidir ama
annemde kati degilde iste biraz daha disziplinli tabi.
Inaninki benimkisiyle aramda 10 yas olmam . beni düsündürüyor..

Aklima hic gelmezdi, basima böyle biseyin gelecegi.
Ne garip..

aslında benim babam çok merhametli biridir. aramız çok iyidir kanka modundayız yani. ama tanıyamıyorum artık ne kıymetli kızları varmış ya.senağlama

benimkiyle aramızda 3 yaş var. 10 yaş bence anormal değil. ama veresi yoksa babanın en ufak şey bahane olabilir. seninkide ben kızımı Türkiye'ye göndermem dermiş:dilcikar: Allah korusun inş herşey yolunda gider.

canım yaa :teselli: cok uzuldum inan ve seni anlayabiliyorum :a015:
benim de baska nedenlerden de olsa ertelenince kendimi çok kötü hissetmiştim hala da öyleyim senağlama
biraz daha umutlu omaya calış, hem ne kadar kararlı oldugunu görünce bence onlarda yumusarlar :Saruboceq:

canımcım senin durumun inan benden daha iyi. ertelendi sadece. benimki koca bi belirsizlik.. kararlı olduğumu anladılar zaten acı bir şekilde bakalım nolcak poffffffff

canımcım senin durumun inan benden daha iyi. ertelendi sadece. benimki koca bi belirsizlik.. kararlı olduğumu anladılar zaten acı bir şekilde bakalım nolcak poffffffff

canımsın benim..hiçç üzülme sen..inan herşey olucağına varıyo..imkansız diye bişeyde yoktur..dediğim gibi dua et Allaha havale et..herşey yoluna griyyo..
bende öyle yaptım ve hamd olsun diyorum..sen hiç bu olayların sorunsuz olduğunu gördünmü ??
inan diceksin ki hiç üzüldüğüme değmezmiş..

bu arada iyi dilekleriniz için hepinize çok teşekkür ederim canlarım

benim ailemle aram onun için açıldı. bırak gelsin kız. ben buna değerim:dilcikar: görüşemedik ama emeği yeterdi. sinirden ağır konuşmuşum heralde sevgisini ıspatlamış oldu:asigim: bide yarını atlatsakkk lütfen dua edin canlarımm:teselli:

tabiikide değersin canımyerimseniben
hadi bakalım yarında rabbim yardımcın olsun:Saruboceq:

canım biliyorum ikisi farklı :çok üzgünüm:
ama biliyomusun içimden bir ses düşündüğün kadar kötü olmayacak diyo a.s
ne diyeyim allah hepimizin kalbine göre verir insallah

canım inanmıyorumm yaaa, ne güzel ne çabuk maşallah hihoyyyt :nazar:
çok sevindim canım senin adına :1hug:
söz ve nişan resimlerini, alyans resimlerini düğün resimlerini işte her resimlerini bekliyo olcaaazz kaydirigubbakcemile3 :eek:

Hayatim acayip sevindim sana yaaaaaaaa. :1hug:
Darisi isteyen herkesin basina,
INsallah herkesinki kolay olur. :Saruboceq:
HIc bi engel cikmasa keske
Allah tamamina erdirsin giz :eek: :asigim:

aslında benim babam çok merhametli biridir. aramız çok iyidir kanka modundayız yani. ama tanıyamıyorum artık ne kıymetli kızları varmış ya.senağlama

benimkiyle aramızda 3 yaş var. 10 yaş bence anormal değil. ama veresi yoksa babanın en ufak şey bahane olabilir. seninkide ben kızımı Türkiye'ye göndermem dermiş:dilcikar: Allah korusun inş herşey yolunda gider.

ay allah korusun gizzzzzzzz :1shok:
:roflol:
her kiz babasinin kiymetlisidir,
Sende baban icin kiymetlisin tabi. :dilcikar:
öyle hemen vermek istemiyor. biraz süründürmek istiyor herhalde :smiley-cool:
ama eninde sonunda vericek biliyorum. tahminlerim coooooooook iyidir
:eek:

iyi geceler kızlar
neredeyse başından beri topiğinizi ve tatlı telaşlarınızı takip ediyorum ama bu gece okurken üzüldüm sizin adınıza özelliklede kahvekoliğim sana inşallah babanı bir an önce yumuşatırsınız ve kavuşursunuz aşkınla ama kalbini ferah tut olur mu bunları niye söylüyorum çünkü aynı dönemlerden bende geçtim o kadar sorun çıktıki bizde de ayrı şehirlerde olmasını bırak babasının aşkım küçük yaştayken yurtdışına çalışmaya gitmesini bile problem yapmışlardı başında babası olmadan büyüdü diye :) babam benimle konuşmadı uzunca bir süre ama üzülmeme dayanamayıp kabul etti tanışmayı ve kısmet ilk görüşmelerinde de aileyle iyi anlaştı ve verdi ama abim 3 ay konuşmadı benimle ve o gelmediği içinde sözümüz takılmadı . ama o günleri atlattık ve kısmetse de 17 gün sonrada düğünümüz var
inşallah sizde de hayırlısıyla durumlar değişir canım . herşey gönlünüze göre olsun Şeniz

X