Ramazan bayramında görücüye çıkacak olanlar buyrun

kizlar nasilsiniz?
ya bu aralar cok yogunum, yeni ise basladim canlarim ya..

Benim icin nolursunuz dua edin.. Askim yaklasik bir saat sonra annemi arayacak ve icinde ne varsa dökecek.. artik sabrim tasti diyor, bu gün bana kesin bir cevap verecek dedi askim, öyle kacamak cevaplar kabul etmiyorum.

Allahim sen büyüksünnn

canımmmm yaaa :teselli: inşallah çok olumlu geçer görüşmeleri, hadi baban sert biri bari annen biraz destek olur, arkanızda durur da herşey yoluna girer bitanem, mutlu haberlerini alırız inşallah :Saruboceq:

ediyorum hayatim hepinize ediyorum dua.
bacim insallah hersey yolunda gider
ama asil sorun annen degilki
baban :S
annem bi ikna olsa gerisi hal olur, o zaman annem büyükbabamla konusur( ki onun haberi var ve onayliyor zaten). Büyükbabamda annemin onayini aldigina göre babami ikna eder, babam onun karsisinda hic bisi diyemiyor. bide asi dizisi var simdi, off allahim off

Allah senden razi olsun bacimŞeniz

canımmmm yaaa :teselli: inşallah çok olumlu geçer görüşmeleri, hadi baban sert biri bari annen biraz destek olur, arkanızda durur da herşey yoluna girer bitanem, mutlu haberlerini alırız inşallah :Saruboceq:

sagol bitanem Şeniz kalbim duracak kizlar tel caldi annem salonda konusuyor su an :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

kızlaar benımde dualarınıza ıhtıyacım var bende haftaya gorucuye cıkıcam Allah kısmet ederse abım askerden ızıne geldı bunun ıcın dun.bu aksamda bu konu konusulcak gelsınlermı nezaman gelsınler felan dıye ıste.babam ıns bı aksılık cıkarmaz yaa cok korkuyorm:Saruboceq::1no2:
canim ben dün yoktum özür dilerim görmemisim simdi gördüm...
Ee konusma nasil gecti? yarin mi gelecekler?

ah bu babalar var yaaasenağlama

kızlaar benımde dualarınıza ıhtıyacım var bende haftaya gorucuye cıkıcam Allah kısmet ederse abım askerden ızıne geldı bunun ıcın dun.bu aksamda bu konu konusulcak gelsınlermı nezaman gelsınler felan dıye ıste.babam ıns bı aksılık cıkarmaz yaa cok korkuyorm:Saruboceq::1no2:

canım hakkında hayırlısı olsun Allah gönlüne göre versin inşallah:Saruboceq::1hug:a.s.

Selam kızlar ben geldim ama fazla duramıcam,kuzenim evleniyor...bugün çeyiz çıkardık,yarında evine yerleştireceğiz...haftayada düğün var...çok yoğun geçiyor....ya kuzen bile benden 5 yaş küçük evleniyo..ben hakkaten evde kalmışım...:1no2: neyse bizimkilerde artık benim turşumu kurarlar...özellikle rica ettim sivri,ince biber turşum güzel olur...benim öyle turşumu kurun diye...
çünkü hem inceyim,hem sivriyim..hemde acı....:1rolleyes:

Selam kızlar ben geldim ama fazla duramıcam,kuzenim evleniyor...bugün çeyiz çıkardık,yarında evine yerleştireceğiz...haftayada düğün var...çok yoğun geçiyor....ya kuzen bile benden 5 yaş küçük evleniyo..ben hakkaten evde kalmışım...:1no2: neyse bizimkilerde artık benim turşumu kurarlar...özellikle rica ettim sivri,ince biber turşum güzel olur...benim öyle turşumu kurun diye...
çünkü hem inceyim,hem sivriyim..hemde acı....:1rolleyes:

ozaman benimde tursumu domates gibi kursunlar bana daha cok uyar :roflol: :roflol:
giz bende evde galdim amaan bosvir ,nörelim :1rolleyes:
ne güzel dügün telasi , hadi hayirlisi kosturun bakalim :CüvCüv:

Mutlulukrecetem noldu ,seninkinin annenle görüsmesi nasil gecti merak ettim:1shok:?

Gizlar nerdesiniz :çok üzgünüm:
günaydin herkese , bugunde ben erkenciyim iste
sormayin neler olmus benimki sabahin 8 bucugunda aradi beni, uyandirdi.
babasi bicaklanmis vurulmus, hastaneledelermis :çok üzgünüm:
ameliyata filan almislar, cikmis, iyimis uyanmis. istanbula götürüyolarmis
dua edin kizlar bisey olmasin, benneyaptımki
nasil agladi telefonda dua et diye. neye ugradigimi sasirdim inanin. :çok üzgünüm:
of ya ne yazacagimi sasirdim :a015:

nasil agladi telefonda dua et diye. neye ugradigimi sasirdim inanin. :çok üzgünüm:

Canim benim sokdayim ya.. Bu nasil olur?? Allahim ya, inanamiyorum.. Cok ama cok cok gecmis olsun, allahtan acil sifalar dilerim canimin cani ya.
Bi insan bunu nasil yapar? hic mi allah korkusu yoktur?
Sokdayim ya.. :1shok:

Üzülme diyecegim sultanim, ama üzülmemek elde degil.. Bol bol dua et, Allah o yapanin cezasini verecek.. canimsin sen kiyamam ya :teselli:

sagol bitanem Şeniz kalbim duracak kizlar tel caldi annem salonda konusuyor su an :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

ee canım annenle ne konuştular, tepki nasıl?merak ettim.

kızlar ya ben dün bu datebase error yüzünden çıkış yapamadım. bütün gece online görünmüşüm ama yoktum. neler neler olmuş bölee amanınn. SULTANCIM cuma suresi okumuş afferin sana abla sözü dinler bu kız canımm. her cuma vakti okumaya devam et. benim arkadaşım öle evlendi bak.

zynppcim bende öyle umuyordum ama ...
dünden beri iyice keyfim kaçtı kızlar yaa :a015:
dün de dedesi fenalaşmiş hastaneye kaldırılmış yoğun bakımdan bugun çıktı
insanlar çok fena durumdalar :çok üzgünüm:
bir de benim sözümü düşünecek durumda değil kimse tabi haklı olarak senağlama
yani ben hepinizi sözlendiricem sonra belki bana sıra gelecek ooof offf :çok üzgünüm:

pinkgun sende benim gibi aksilikler bakımından pişmiş tavukla yarışıyorsun. :çok üzgünüm: ben hayal kurmamayı öğrendim artık akışına bırakınca olumlu olunca süpriz oluyo, olumsuz olunca ben biliyodum diyosun. inşaallah üçüncü bi aksilik çıkmaz da en kısa zamanda gelirler canım. hepinize duacıyım:teselli:

canım sultancım Allah şifa versin. Allahtan durumu iyiymiş verilmiş sadakası varmış. kim bıçaklamış ki ya kavgaya mı karışmış?

aaa eftalyacım senide mi gelin ediyos.hihoyyyt hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruz. Allah yardımcın olsun. abin bunun için izne geldiyse baban sanmam aksilik çıkarsın.yerimseniben

zynppcim bende öyle umuyordum ama ...
dünden beri iyice keyfim kaçtı kızlar yaa :a015:
dün de dedesi fenalaşmiş hastaneye kaldırılmış yoğun bakımdan bugun çıktı
insanlar çok fena durumdalar :çok üzgünüm:
bir de benim sözümü düşünecek durumda değil kimse tabi haklı olarak senağlama
yani ben hepinizi sözlendiricem sonra belki bana sıra gelecek ooof offf :çok üzgünüm:

canım üzülme ya herşey de bir hayır vardır
olacaksa zaten ne olursa olsun olur inşallah rabbimin bir bildiği
vardır sabır et tatlım...:1hug:Şeniz

canım inşallah bir aksilik çıkmaz hayırlısıyla olur
olumlu düşün güzel olsun şimdiden ALLAH yardımcın olsun...:1hug:

Canim benim sokdayim ya.. Bu nasil olur?? Allahim ya, inanamiyorum.. Cok ama cok cok gecmis olsun, allahtan acil sifalar dilerim canimin cani ya.
Bi insan bunu nasil yapar? hic mi allah korkusu yoktur?
Sokdayim ya.. :1shok:

Üzülme diyecegim sultanim, ama üzülmemek elde degil.. Bol bol dua et, Allah o yapanin cezasini verecek.. canimsin sen kiyamam ya :teselli:

saol bacim , valla bende bilmiyorumki nasil olmus, okadar cok konusamadik:çok üzgünüm:

ayyy canım ya çok geçmiş olsun.şimdi durumu nasıl.iyidir umaım.çok üzüldüm canım ya.vücudum titredi yani.acil şifalar dilerim

saol hayatim, iyimis simdi cikmis ameliyattan :teselli:

canım sultancım Allah şifa versin. Allahtan durumu iyiymiş verilmiş sadakası varmış. kim bıçaklamış ki ya kavgaya mı karışmış?

saol bitanem :çok üzgünüm:
evet kavgaya karismis gece galiba, nasil olmus kim bicaklamis hic bilmiyorum,
ne isterler yasli adamcagizdan onuda anlamis degilim inanki:1no2:
ameliyattan cikmis, uyanmis iyimis herhalde insallah,
tekrar aradi benimki demin, merak etmiyim diye.
istanbula götürüceklermis daha iyi bi hastaneye. benneyaptımki
yinede icim rahat degil,.
benimkisinin sesi pek iyi gelmiyodu yani, cok heycanli gibi, endiseli gibi konusuyordu.
shoktaydi cok belli. :çok üzgünüm:
of insallah en kisa zamanda iyilesir

canım çok üzüldüm ya büyük geçmiş olsun
şükür iyiymiş yine ucuz atlatmış yine büyük geçmiş olsun ya:1hug:

X