Ramazan bayramında görücüye çıkacak olanlar buyrun

hoşbulduk tatlım
nasılsınız bakim nasıl gidiyor varmı yakında sözlenecek felan...

eminewz0.jpg

masiva kıızz benim oğlanı pek gözüm tutmadı ama tabi yine sen bilirsin kaydirigubbakcemile3 :roflol:
Zati herkes öyle dedi, bizde mutluluğu kalbimize gömdük benneyaptımki ...ama sonra birden karşıma beyaz atlı prens çıktı sositososito ...hem daha genç ve yakışıklı hemde aynı milletten laelaelaelaelae a.s.

valla kızlar,
ben uzuuun bir süre işsiz kaldıktan sonra şu anki işimi buldum. sonra daa burdaki yakın bi arkadaşım vasıtasıyla da aşkımı buldum:eek:
hayatım 5 ay öncesine kadar çok zor ve sancılı bi dönemdeydi ama sefgilim resmen güneş gibi doğdu hayatıma
aileler geçenlerde tanıştı, anlaşıldı karşılıklı çook sevdik birbirimizi:nazar:
şimdi inşallah 9 gün sonra sözümüz olacak ve ben düşündükçe hala inanamıyorum, çook de tatlı bir heyecanım var
alın yazısı, kısmet dedikleri bu demek ki:asigim:
Allah hepinizi sevdiklerine bağışlasın ağız tadıyla yuva kurmayı nasip etsin arkadaşlara.s.

yakında olmasını umut eden var o sayılır mı

sayılır tatlım sayılır hadi inşallah canım hayırlısıyla olur
bir gün sevinçli haberlerini duyarız hepimiz umarım...

valla kızlar,
ben uzuuun bir süre işsiz kaldıktan sonra şu anki işimi buldum. sonra daa burdaki yakın bi arkadaşım vasıtasıyla da aşkımı buldum:eek:
hayatım 5 ay öncesine kadar çok zor ve sancılı bi dönemdeydi ama sefgilim resmen güneş gibi doğdu hayatıma
aileler geçenlerde tanıştı, anlaşıldı karşılıklı çook sevdik birbirimizi:nazar:
şimdi inşallah 9 gün sonra sözümüz olacak ve ben düşündükçe hala inanamıyorum, çook de tatlı bir heyecanım var
alın yazısı, kısmet dedikleri bu demek ki:asigim:
Allah hepinizi sevdiklerine bağışlasın ağız tadıyla yuva kurmayı nasip etsin arkadaşlara.s.

canımm Allah tamamına erdirsin. insanın hayatı süprizlerle dolu işte.. peki isteme olayın nasıl oldu, biz bunu da merak ederiz şimdi yerimseniben

kahvekolikçim daha isteme olmadı 18 inde isteme söz bir arada olcak aşkımın dedesi köyden geleceği için tek güne sığdırıyoruzkaydirigubbakcemile2

eminewz0.jpg

masiva kıızz benim oğlanı pek gözüm tutmadı ama tabi yine sen bilirsin

:roflol: :roflol: :roflol:

evet masiva hayatim benimde oglani pek gözüm tutmadi :1no2:, bana biraz oynak geldi, fisfisfis
yicekmis gibi bakiyor bana nebiliyim
gel yol yakinken vazgec bu sevdadan,benneyaptımki
hersey ask demek degil inan bana :teselli:
daha önemli seylerde var hayatta :a015:
degmez gülüm
:roflol:
catlicam gülmekten galibaaaaaa
pinkgun delisin sen yaaa

Canlarim bidenelerim ben deldüm :eek: farkinda olmusunuzdur zati :jeyyar:
yeni arkadaslar katilmis aramizda hosgeldin canikom,
of of herkes evleniy bi ben evde kaldim :çok üzgünüm: :tomato:
ama ben daha güccügüm daha 21 bilem olmadimkine :1rolleyes: :ecrin_bebek: